Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Бергамоту

Дія: загальнозміцнююча, потужна противірусна, жарознижувальна, слабо бактерицидна, антиоксидантна, антиспазматична, протизапальна, антисептична, ранозагоювальна, антидепресивна, седативна, слабо тонізуюча, відхаркувальна.

Citrus bergamia

Синоніми: Bergamot; Bergamot petitgrain; Citrus bergamia Risso et Poit, Citrus aurantium var. bergamia
Ботанічна назва: Citrus aurantium ssp bergamia (Risso et Poit.) Wight et Arn. Ex Engl.
Сімейство: Рутові (Rutaceae)
Аромат: лимонний, гіркувато-терпкий.
Колір: зелений, зелений.
Метод одержання: парова дистиляція.
Частина рослини, що використовується: кірка плода.
Регіон зростання: Італія

Дія: загальнозміцнююча, потужна противірусна, жарознижувальна, слабо бактерицидна, антиоксидантна, антиспазматична, протизапальна, антисептична, ранозагоювальна, антидепресивна, седативна, слабо тонізуюча, відхаркувальна, стимулююча лейкопоеза.
Бергамот, поряд з маслом ромашки, сандалового та чайного дерев, є чудовим засобом при циститі та уретриті. Часто захворювання сечового міхура починається з уретриту (запалення сечівника - уретри), а потім інфекція піднімається вгору, до сечового міхура. Олія бергамоту, якщо використовувати його на ранніх стадіях хвороби, запобігає поширенню інфекції. Масло слід додавати у воду для ванни і використовувати для підмивання (1% або 0,5% розчин). Водою з бергамотовим маслом можна підмиватися при свербіння та виділеннях з піхви (але спочатку потрібно визначити причину виділень).
Бергамот має охолодну дію при підвищеній температурі. Він входить до складу деяких видів чаю, наприклад «Earl Grey», та одеколонів. І той і інший мають охолодний ефект і піднімають настрій. Бергамот – чудовий дезодорант як для особистого користування, так і для приміщень. Це також ефективний засіб проти комах. У цій якості його краще використовувати в поєднанні з іншими маслами, особливо з лавандою.
Розлади респіраторної та травної систем також можна з успіхом лікувати бергамотом.
Бергамот знищує деякі віруси, зокрема, простий вірус герпесу, що викликає лихоманку на губах. Більшість людей все життя носять у собі цей вірус, хоча лихоманка з'являються лише тоді, коли людина перевтомлена, виснажена або застуджена.
Рекомендований для зняття високої температури у дітей (масажі, аплікації).
Заходи безпеки: Можлива фотосенсибілізація, не наносити на шкіру менше ніж за 60 хвилин до прийому сонячних ванн.
Косметична дія: Усуває запальні процеси (вугрі, гнійнички) та подразнення шкіри. Нормалізує секрецію сальних та потових залоз на жирних ділянках шкіри, освітлює та звужує пори. Швидко припікає герпетичні пустули. Чинить антипаразитарну, антигрибкову дію. (Миргородська С. "Аромалогія")

Вживання 1-2 крапель бергамотової олії всередину (не наносити на шкіру!) із соком, сприяє більш ефектній і швидкій засмагі, перешкоджає обгоранню та утворенню плям.
(Миргородська С. "Аромалогія")

Годен до: 10.2024 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Бергамоту

В наявності
Артикул: ЭМ3
Оберіть обʼем
52.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.