Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія Безсмертника

Заспокоює нервову систему, сприяє спокійному сну. Знімає болі при мігрені. Вважається омолоджуючим засобом, що стимулює зростання клітин, сприяє відновленню тканин. Ефективно проти герпесу, екземи.

Helichrysum italicum

Синоніми: безсмертник піщаний, Helichrysum Oil, Evarlasting Flower Oil, Strawflower (англ.),
Сімейство: Астрові (Asteraceae).
Частина рослин: квіти, верхня частина рослини.
Колір: світло-жовтий.
Аромат: квітково-трав'яний аромат із відтінком меду.

Регіони зростання: вся територія Європи та Середня Азія. У Росії її зустрічається у Європейській частині, Західного Сибіру, ​​на Кавказі.

Ботанічний рід Helichrysum включає кілька сотень видів, поширених в Євразії, Африці, Австралії та Новій Зеландії. Відмінною особливістю безсмертників середніх широт є збереження зовнішнього вигляду рослин і забарвлення квіток при висушуванні, чому і зобов'язана російська назва. У Франції він відомий під ім'ям іммортелі. Це багаторічний напівчагарник, що досягає висоти 40-50 см, із численними жовтими суцвіттями. У дикому вигляді зростає у Північній Італії, Далмації, Угорщині та на островах Середземного моря.

Парфумерні продукти отримують методом перегонки з парою, так і екстракцією легколетучими розчинниками. Основні виробники - підприємства Південної Франції та Югославії. Обсяг виробітку не перевищує 500 кг/рік.

У Югославії ефірну олію отримують перегонкою з парою, а Франції частіше використовують спосіб екстракції з отриманням у вигляді товарного продукту абсолютної олії.
Через поліморфізм ботанічних видів сировини виходи ефірної олії при перегонці з парою коливаються в широких межах від 0,05 до 0,25%.
При проведенні Нікітським ботанічним садом Криму досвідчених робіт з безсмертником вихід олії при перегонці з парою зазвичай не перевищував 0,25%.
У Франції при отриманні олії екстракційним методом часто використовується суха сировина, що завозиться з Югославії. Вихід конкрету при цьому, рахуючи на масу сухої іммортелі, становить 2,5-6%, а вихід абсолютної олії з цього конкрету - близько 70%. У Криму, за даними В. І. Машанова та співр., Вихід конкрету в розрахунку на свіжу сировину не перевищував 0,8%.
Хімічний склад олії безсмертника багато в чому залежить від різновиду або сорту рослини, методу переробки сировини (перегонка | або екстракція) та ступеня її сухості. Поліморфізм форм безсмертника впливає якісний склад масла. Ступінь сухості найбільше впливає на наявність у маслі легколетючих монотерпенових вуглеводнів, які відлітають у процесі сушіння сировини. Олія безсмертника, що отримується відгоном з парою, є світло-жовтою рідиною з квітково-бальзамічним ароматом з нотами меду і троянди.
Основні його компоненти - нерол і нерилацетат, а також гераніол, пінен, ліналол та деякі інші в незначних кількостях. Завдяки приємному аромату та заспокійливим властивостям, ця олія широко використовується в парфумерії, а також при виробництві мила та косметики.

Фізична характеристика:
густина 0,912
показник заломлення 1,483
кислотне число 1-3,
ефірне число 100–120.
Фототоксичний ефект відсутній.

Лікувальні властивості безсмертника застосовують у медицині.
Олія безсмертника, так само як і лаванди, виявляє свої властивості найбільш активно, коли застосовується у поєднанні з іншою олією. Воно зміцнює захисні сили організму, що дозволяє використовувати його як імуностимулятор, захищає від грибкових інфекцій типу кандида. Застосовується у лікуванні циститу. Регулює артеріальний тиск
Це абсолютно безпечна олія, не отруйна і не дратівлива, тому її можна застосовувати людям навіть з дуже чутливою шкірою. Це прекрасне масло для ванн і масажу, призначених для немовлят і маленьких дітей, а його солодкий і «невинний» аромат якнайкраще підходить для цих цілей. Спробуйте змішати його з маслом мандарину – вийде витончена комбінація. Це масло також допомагає швидко позбутися синців, отриманих при падінні, а так як діти часто падають і забоїться, воно тут виявиться просто незамінним. Масло має спазмолітичні властивості і допомагає при нападах астми і кашлюку, а завдяки своїм відхаркувальним властивостям воно буде корисно при будь-якому кашлі (застуда, грип).
Виявляючи протизапальну дію, це масло добре допомагає при артриті та ревматизмі. Щоб приготувати масажну суміш для цих цілей, змішайте 95% олії евкаліпта та 5% олії безсмертника, потім розведіть в маслі-основі до 3%.
Заспокоює нервову систему, сприяє спокійному сну. Знімає біль при мігрені.
Нормалізує харчові процеси, протидіє застійним явищам у печінці та селезінці, регулює секрецію жовчного міхура та підшлункової залози.

Косметичне застосування
Завдяки своїм протиалергічним, протизапальним, антисептичним і загоювальним властивостям, масло безсмертника може з успіхом застосовуватися для догляду за шкірою та лікування багатьох шкірних хвороб, включаючи екзему та інші алергічні стани. Є відомості, що це масло добре допомогло деяким людям, які страждають на псоріаз, а як відомо, ця хвороба дуже важко піддається лікуванню і ефірними оліями, та іншими засобами. Захворювання на екзему майже завжди буває викликане психологічними причинами, і нефізичний вплив безсмертника може виявитися майже таким же важливим, як і його безпосередній вплив на шкіру.
Вважається омолоджуючим засобом, що стимулює зростання клітин, сприяє відновленню тканин. Ефективно проти герпесу.

Джерела:
http://ru.wikipedia.org
Войткевич "Ефірні олії для парфумерії та ароматерапії"
П.Девіс "Ароматерапія від А до Я
Ванда Селлар "Енциклопедія ефірних олій"

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 11.2018 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія Безсмертника

Немає в наявності
Артикул: ЭМ59
Оберіть обʼем
141.50 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.