Попередній товар Наступний товар


Ефірна олія камфори білої

Має потужну антибактеріальну та протизапальну властивість. Допомагає позбутися прищів, і запобігти появі нових. Регулює роботу сальних залоз, і надає дезодоруючу дію при надмірній пітливості шкіри обличчя.

Cinnamomum Camphora

Сімейство: Lauraceae (лаврові).
Ботанічна назва: лавр камфорний (Cinnamomum Camphora).
Регіон: Китай

Получение: Всі частини камфорного дерева мають масляні клітини, що містять камфорне масло. Найбільш багаті на олію нижні частини стовбура. Саме тому на її отримання йдуть переважно старі дерева із дикорослих лісів. Дерева спилюють, подрібнюють і розтирають на порошок, потім він піддається перегонці з водяною парою.
Камфорне масло одержують з деревини і коріння камфорного дерева (Cinnamonum camphora), що росте в дикому вигляді в Японії, на Тайвані, в Китаї, а також спеціально вирощується в Шрі Ланці, Каліфорнії та Канаді. Дистиляція з водяною парою дає близько 2% масла, що містить більше 50% камфори - кристалічного продукту, що характеризується швидкою сублімацією, звідси і вираз "зникає, як камфора". У продажу буває або у вигляді чистої виділеної з олії камфори, або у вигляді так званого "білого камфорного масла", що містить всього близько 2,5% камфори і є залишком після відділення камфори від масла-сирцю. В ароматера-пії використовують як "біле камфорне масло", так і камфору. Застосовуване у фармації "камфорне масло" є розчином камфори в мінеральній олії.

Властивості та застосування
Камфорна олія або камфора входять до складу всіх дальньо-стічних антисептичних розігріваюче-болезаспокійливих сумішей. Розчин камфори в парафіновому маслі, відомий у фармації як "кам-форне масло", застосовується при запаленні вуха. Камфора має заспокійливу та пом'якшувальну дію при депресіях, розумовій млявості, безсонні та шоці. Є сечогінним засобом. Наявність антисептичних властивостей дозволяє широко використовувати її при захворюваннях верхніх дихальних шляхів, особливо методом інгаляції, завдяки високій леткості камфори, а також при інфекційних захворюваннях шкіри. Зміцнює імунну систему.

Дія: відхаркувальна, протизастійна, стимулююча, спазмолітична, бронхорозширювальна, зміцнююча нерви, знеболювальна, антисептична.
Показання: бронхіт, астма, кашлюк, застій у легенях, істерія, епілепсія, марення, безсоння, дисменорея, подагра, ревматизм, закладеність носових проходів, головний біль, спричинений запаленням носових пазух, порушення зору, руйнування зубів.

Косметична дія:
Біла камфорна олія особливо ефективна у догляді за жирною, проблемною, нечистою та вугрістою шкірою. Завдяки його потужним антибактеріальним та протизапальним властивостям, воно допомагає позбутися прищів, і запобігти появі нових.
Зокрема камфорне масло регулює роботу сальних залоз, і надає дезодоруючу дію при надмірній пітливості шкіри обличчя.
Крім того камфорне масло може використовуватися при жирній, але вже в'янучій, млявій і втомленій шкірі.

Також застосування камфорної олії допомагає трохи відбілити шкіру обличчя, освітлити ластовиння, або інші пігментні плями.
Позитивним чином впливає на стан ламкого, слабкого та пошкодженого волосся. З успіхом можна використовувати і у догляді за віями.

Стандартизація: польська фармакопея FP III.
Обмежень IFRA немає.
Увага: Олія інтенсивної дії. Чи не застосовувати без консультації ароматерапевта.
Застосування в ароматерапевтичних сумішах
При масажі: депресія, розумова млявість, безсоння, шок, істерія, шлункові розлади, нежить, грип, бронхіт, кашель, запалення дихальних шляхів, запалення вуха, ревматизм, артрит, вугри, опіки, порізи, рани, запалення шкіри.
Для ванн: депресія, розумова млявість, безсоння, шок, істерія, гастричні розлади, нежить, грип, бронхіт, кашель, запалення дихальних шляхів, запалення вуха, ревматизм, артрит, вугри, опіки, порізи, рани, запалення шкіри.
Для компресів: ревматизм, артрит, вугри, опіки, порізи, рани, запалення шкіри.
При інгаляції (ароматерапевтичний камін): депресія, розумова млявість, безсоння, шок, істерія, шлункові розлади, нежить, грип, бронхіт, кашель, запалення дихальних порожнин.


Джерела:
Запашна аптека. Таємниці аромотерапії Владислав С. Груд Івона Конапацька.
netmed.ucoz.ru/index/kamfornoe_maslo/0-394
naturalmask.ru/kamfornoe-maslo.html


Докладніше про цей продукт
Придатний до: 04.2025 р.

Розгорнути повний опис

Ефірна олія камфори білої

В наявності
Артикул: ЭМ73
Оберіть обʼем
40.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.