Попередній товар Наступний товар


ExtraRosemary

Розмариновий антиоксидант. Чинить протизапальну, тонізуючу, сильну антиоксидантну дію. Дозволяє збільшити термін придатності товару. Має антибактеріальні властивості та антигрибкову активність; добрий тонік.

ExtraRosemary

INCI: Rosmarinus officinalis leaf.
Зовнішній вигляд
: густа рідина;
Колір: темно-зелений;
Аромат: характерний, гірко-трав'яний;
Метод одержання: масляна екстракція
Розчинність: маслорозчинний.

Застосовується для стабілізації масляної фази у косметичних та харчових продуктах. При виробництві даного продукту розчинник витягується і не є небезпечним навіть для харчового застосування.
ExtraRosemary містить ефірні олії, та інші компоненти, властиві цій рослині-терпени і терпеноїди (карен, цинеол, каріофілен, пінен, камфен, борнеол, борнілацетат, камфора, кармофілен, лимонен, мирцен) стероїди, антиоксиданти, Може бути фіксатором аромату. Може містити незначну кількість олії.
ExtraRosemary може застигати за низьких температур, але легко стає рідким при нагріванні.
Використання: має протизапальну, тонізуючу, сильну антиоксидантну дію. У косметичній та харчовій промисловості додавання екстракту розмарину до рецептури дозволяє збільшити термін придатності продукту.
Спосіб введення в рецептуру: розчинити ExtraRosemary в масляній фазі на водяній бані, змішати, можна використовувати в процесі емульгування.
ExtraRosemary досить стійкий до лугів, тому успішно може застосовуватися в миловарінні, перед омиленням або в "сліді". Більше рекомендовано - перед омиленням, т.к. цей продукт краще розподілиться у загальному масляної масі.
Може застосовуватись у:
- маски, лосьйони, креми для обличчя,
- шампуні, бальзами для волосся,
- засоби від розтяжок,
- зубні пасти

Розмарин є джерелом понад 12 видів антиоксидантів, включаючи і найпотужніший - розмаринову кислоту. Ця рослина містить мінерали, необхідні для зміцнення імунітету: залізо, магній, фосфор, калій, натрій і цинк, і має чудові тонізуючі властивості.
ExtraRosemary – це екстракт із листя розмарину, який особливо ефективний як натуральний антиоксидант для формул із підвищеним вмістом жиру.
Розмарин добре відомий своїми сильними антиоксидантними властивостями. Розмарин традиційно використовувався в їжі за свій приємний смак та аромат. Натуральні розмаринові антиоксиданти в основному використовуються в жирах, оліях, жировмісних продуктах харчування і пігментах, щоб запобігти їх окисленню і псуванню. Це натуральний і нетоксичний продукт, що не має побічних ефектів подібно до інших синтетичних антиоксидантів, таких як бутилгідроксіанізол (БГА), бутилгідрокситолуол (БГТ), трибутилгідрохінон (ТБГХ); антиоксидантна здатність натуральних продуктів у 2-4 рази сильніша, ніж у БДА та БГТ.
Екстракт розмарину перевищив іонол за потужністю взаємодії з перекисними радикалами у 10 разів.
Антиоксидантна активність розмарину викликана переважно фенольними дитерпенами, карнозолом та карнозойною кислотою. Карнозойна кислота та карнозол є найважливішими активними компонентами розмаринових екстрактів, які відповідають за 90% антиоксидантних властивостей, а також є потужними інгібіторами ліпідної пероксидації в мікросомній та ліпосомній системах, а також поглиначами пероксильних радикалів та супероксидного аніону.
Екстракт розмарину ефективний у захисті кольору та смаку натуральних продуктів. Рекомендується його використання в жирах і ліпідах чутливих до прогоркання, спеціях, м'ясних і рибних харчових продуктах, соусах, а також в ароматичних і косметичних складах.
Косметичні властивості:
Є сильним антиоксидантом
Має антибактеріальні властивості та антигрибкову активність.
Тонізують шкіру.
Освіжає, стимулює кровообіг,
Має антисептичні та протизапальні дії, знімає подразнення шкіри.
Знімає м'язову втому.
Зміцнює волосся.

Застосування
Для зубної пасти
: попереджає порушення обмінних процесів і гасить запалення, знеболює, видаляє неприємний запах, має бактерицидні властивості. Екстракт вноситься в кінці технологічного процесу, або одночасно з додаванням олії, барвника, віддушки. Готова маса зубної пасти перемішується протягом 5-10 хвилин і подається на фасовку.
Для мила: оберігає шкіру від знежирення, має дезінфікуючі, профілактичні та лікувальні властивості. Введення екстракту здійснюють у приготовлену мильну стружку, разом з віддушкою та барвниками - мильна основа. Або в масляну фазу до процесу омилення або "слід".
Для кремів: підвищує регенеруючі, захисні, зволожуючі властивості, дозволяє збагатити біологічно активними речовинами. Крем з використанням екстракту освіжає шкіру, має протизапальну, тонізуючу та зміцнюючу дію. У кремах для ніг має чудову протигрибкову, антибактеріальну та дезодоруючу дію. Сприяє загоєнню тріщин, садна та інших дефектів шкіри ніг, є ефективним засобом профілактики грибкових захворювань шкіри, протидіє рясному потовиділенню, запобігає появі неприємного запаху.

Для шампунів: посилює мікроциркуляцію в судинах шкіри голови, значно покращує обмінні процеси у волосяних цибулинах, сприяє стимуляції росту волосся та його зміцненню. Покращує процеси регенерації клітин та володіючи протигрибковою дією, перешкоджає появі лупи. Екстракт розмарину нормалізує діяльність сальних залоз, уповільнюючи та зменшуючи процес вироблення шкірного сала та звужуючи шкірні пори. Регулярне застосування шампуню дозволить нормалізувати функцію шкіри голови, значно покращити стан волосся.

Попередження: у чистому вигляді може дратувати шкіру. Не допускати попадання в очі у чистому вигляді. При попаданні промити великою кількістю води.

Дозування: 0,1 – 0,5%

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 10.2024 р.

Розгорнути повний опис

ExtraRosemary

В наявності
Артикул: КИ93
Оберіть обʼем
32.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.