Попередній товар Наступний товар


Комплекс екстрактів "Антицелюлітний"

Рослинний комплекс має антицелюлітний ефект, спрямований на виведення зайвої рідини, що зміцнює тургор шкіри, що розщеплює жирові відкладення. Підвищує пружність та тонус шкіри, є профілактикою утворення розтяжок.

Комплекс екстрактів "Антицелюлітний"

Рослинний комплекс має антицелюлітний ефект, спрямований на виведення зайвої рідини, що зміцнює тургор шкіри, що розщеплює жирові відкладення.

INCI - Ідентифікація:
Вода, пропіленгліколь, екстракти Paullina cupana (гуарана), Laminaria saccharina (ламінарія), Cynara scolymus (артишок), White tea (білий чай), Juniperus communis (ялівець), Vitis vinifera leaf (листя винограду).

Зовнішній вигляд: прозора рідина
Колір коричневий
Запах: характерний, слабкий
Розчинники: пропіленгліколь/вода (47/53) Рослини/екстракт пропорції 1 / 1
Щільність при 20 °C (г/см3): 1,067
Індекс заломлення при 20 °C: 1,357 +/- 0,010
рH 6,88
Розчинність: у воді та 60% етанолі
Дозування кофеїну: 4+-0.4%
Дозування гуараніну: 6+-0.2 %

Гуарана. Має більш високий потенціал у розщепленні жирових відкладень, ніж у кави та кофеїновмісних продуктів. Гуаранін розщеплює жирові відкладення, перетворюючи в енергію. Екстракт гуарани сприяє стимуляції виведення із тканин молочної кислоти, що полегшує ефект крепатури. Містить багато антиоксидантів, завдяки чому застосовується в Anti-age терапії; прекрасний тонік і засіб для млявої, виснаженої шкіри, що підвищує тургор. Є прекрасним засобом для очищення шкіри від шкірного сала, що виділився.
Ламінарія. Містить альгінову кислоту, яка не поступається за своїми зволожуючими властивостями гіалуронової кислоти. Мінералізує шкіру, виводить із організму радіонукліди, стимулює обмін речовин у шкірі. Має хороший дренажний ефект, підвищує пружність і тонус шкіри, перешкоджає відкладенням жиру, регенерує тканини шкіри, є профілактичним засобом утворення розтяжок.
Артишок. Містить флавоноїдні глікозиди, похідні лютеоліну, кавову, хлорогенову, неохлорогенову, 4-o-кофеїл- та 1-o-кофеїл-D-хінну, а також 1,4-ді-o-кофеїл-D-хінну, гліколеву, гліцеринову кислоти та інулін. Екстракт артишоку застосовується проти різноманітних кропивниць, екзем, деяких форм псоріазу. Має високу регенеруючу дію, що підвищує тургор. Стимулює ліполіз, знижує результат негативного впливу УФ променів на шкіру. Має антимікробну, антиоксидантну дію. Комбінація артишоку (завдяки інуліну) у поєднанні з теоброміном (гуарана) та кофеїном (чай, гуарана) є однією з найбільш вдалих антицелюлітних комбінацій синергічної дії.
Білий чай. Багатий на антиоксиданти, дубильні речовини, катехіни, кофеїн, таніно-катехіновий комплекс. Зміцнює судини, тонізує, знімає запалення, заспокоює подразнену шкіру, має відбілюючу дію. Стимулює регенерацію клітин шкіри, підвищує її еластичність (запобігає погіршенню колагенових та еластинових зв'язків).
Ялівець. Стимулює епітелізацію в'ялорубців ран, виразок, перешкоджає росту рубцевої тканини. Усуває стрії. Потужний антицелюлітний засіб, що виводить зайву рідину. Підвищує пружність шкіри. Усуває екзематичні, атопічні, бактеріальні дерматити. Чудовий засіб проти мокнучої екземи, дерматитів та псоріази. Очищає та стягує пори на жирній шкірі.
Листя винограду. Містить великий перелік глікозидів, глюкоронідів, антоціанідів, флавоноїдів, що зумовлює противарикозний та дренажний ефект, дозволяє регулювати кровотік у різних органах та тканинах. Кверцетин, ряд кислот, поліфеноли, кремній, каротиноїди забезпечують чудовий ефект, що підтягує шкіру. Підсилює регенераторну активність, стабілізує мембрани, знижує проникність судинної стінки. Покращує мікроциркуляцію поживних речовин та кисню у тканинах, знижує в'язкість крові, перешкоджає тромбоутворенню.

Утворення целюліту відбувається через жирове накопичення, надмірне утримання води та недостатню васкуляризацію в тканинах. Це призводить до ослаблення тканин та утворення «апельсинової кірки».
Кофеїн білого чаю та гуарани, інулін (артишок) з теоброміном (гуарана) та йод ламінарії стимулює активність ферментів, що відповідають за жиророзщеплення (перехід від жирових запасів – тригліцеридів – у гліцерин та вільні жирні кислоти). Таким чином, вони допомагають зруйнувати тригліцериди та забезпечити їх виведення.
Чай (ксантин), ялівець та листя винограду є дезінфільтрантами і попереджають підвищений вміст води у сполучній тканині.
Флавоноїди листя винограду покращують васкуляризацію і підвищують обмін між венозно-лімфатичним зверненням і сполучними клітинами для кращої втрати ваги і позбавлення токсинів, а також мають властивості, що перешкоджають закупорці судин.
Кремній, що міститься в листі винограду, і альгінат ламінарії мають відновлюючу дію, активуючи синтез колагену та еластину.
Таким чином комплекс діє одночасно на скупчення жиру та закупорені судини, забезпечуючи ефект підтягування.

Застосування:
Антицелюлітні креми, що зміцнюють креми, молочко для тіла, гелі: 5-15 %
Концентровані сироватки та продукти для професійного масажу: 15-30 %

Додається до рецептури при температурі до 40°C

Придатний до: 08.2022 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Комплекс екстрактів "Антицелюлітний"

В наявності
Артикул: ЭК46
Оберіть обʼем
23.50 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.