Попередній товар Наступний товар


Комплекс від ревмоболів

Являє собою рослинний комплекс, суміш екстрактів диявольського кігтя (мартинії запашної) та ялівцю, двох рослин, що традиційно використовуються фітотерапевтами Франції для лікування хронічного ревматизму.

Комплекс від ревмоболів

Являє собою рослинний комплекс, суміш екстрактів диявольського кігтя (мартинії запашної) та ялівцю, двох рослин, що традиційно використовуються фітотерапевтами Франції для лікування хронічного ревматизму.
Органолептичні характеристики:
Зовнішній вигляд
: прозора рідина
Колір коричневий
Запах:        характерний
Фізико-хімічні характеристики:
Розчинники:
  пропіленгліколь/вода (47/53) Рослини/екстракт пропорції 1 / 1
Щільність при 20 °C (г/cm3): 1,055 ± 0,010
Індекс заломлення при 20 °C: 1,385 +/- 0,010
рH:     5,0 ​​+/- 1,0
Розчинність:    у воді та 60% етанолі
Консерванти: феноніп 0,25 %

Композиція:
1.Екстракт диявольського кореня (Harpagophytum procumbens)
Кіготь диявола – багаторічна рослина з повзучим стеблом і ягодами навпроти листя, великими одиночними світло-жовтими квітами (4-6 см) з червоним віночком. Плоди - деревні капсули з шипами і гострими , загнутими гаками на кінці (назва «диявольський кіготь» відображає реакцію тварин, що зіткнулися з даною рослиною).
Коготь диявола, що з'явився в Європі більше 20 років тому, росте на півдні африканського континенту: Намібія, Ботсвана, Південна Африка. Зазвичай він росте на ґрунтах, багатих на оксиди заліза в напівпустельних областях і стає рудеральним. Лікарська частина складається з вторинного коріння, нарізаного для полегшення сушіння.
Багатий полісахаридами корінь також містить полістероли, тритерпени, флавоноїди, фенольні кислоти. Основними елементами, що відповідають за дію, є іридоїди, з основним компонентом гарпагозидом.
2.Екстракт ягід ялівцю (Juniperus communis)
Ялівець – густий чагарник, що росте в гористих областях та піщаних місцевостях північної півкулі. Листя - вузькі, витягнуті, розташовані в групах по три, що закінчуються гострим кінцем. Лікарська частина – плід або ягоди, сформовані злиттям трьох семяпочок. Ягоди коричнево-чорні, круглі, з м'якоттю, кісточками, з ароматним запахом і м'яким смаком.
Ягоди містять велику кількість ефірної олії. Інші частини включають терпеноїди та танін. Рослина відома своїми сечогінними та антисептичними властивостями. Воно використовується як приправа до кислої капусти і лікеров.
Дія:
Екстракт кореня диявола перешкоджає запаленню, т.к. він стримує біосинтез простагландину та лейкотрину, і сучасна фітотерапія широко використовує його при легких ревматичних порушеннях. Гарпагозид також є аналгетиком. У Франції деякі фіто-фаримацевтичні засоби, засновані на диявольському корені, використовуються для симптоматичного лікування хворобливих суглобових порушень.
Екстракт ягід ялівцю традиційно застосовується протягом століть, особливо у Франції, при деяких симптомах, включаючи проблеми суглобів.

Застосування:
Креми, гелі, засоби для ванн для симптоматичного лікування
легких ревматичних порушень і болю в суглобах: 7 –25% і до 50%

Комплекс від ревмоболів додається в рецептуру при температурі не вище 40°C

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 10.2024 р.

Розгорнути повний опис

Комплекс від ревмоболів

В наявності
Артикул: ЭК12
Оберіть обʼем
24.40 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.