Попередній товар Наступний товар


Комплекс від тяжкості в ногах

Є рослинним комплексом для догляду за «важкими» ногами, що володіє тонізуючими здібностями, покращує циркуляцію крові, має протизапальну та захисну дію.

Комплекс від тяжкості в ногах

Є рослинним комплексом для догляду за «важкими» ногами, що володіє тонізуючими здібностями, покращує циркуляцію крові, має протизапальну та захисну дію.

INCI: Aqua, Ruscus Aculeatus (Butcherbroom Extract), Propylene Glycol, Vitis Vinifera (Grape Leaf Extract), Hamamelis Virginiana (Witch Hazel Extract), Pinus Pinaster (Maritime Pine Bark Extract).
Органолептичні характеристики:
Зовнішній вигляд:
рухлива рідина
Колір коричневий
Запах:        характерний

Фізико-хімічні характеристики:
Розчинники:
   пропіленгліколь/вода (47/53)
Щільність при 20 °C: (г/cm3) 1,045 ± 0,010
Індекс заломлення при 20 °C: 1,385 +/- 0,010
рH (10% розчин): 4,5 +/- 1,0
Розчинність:    у воді та 60% етанолі
Консерванти:    0,25 %

Композиція:
Екстракти листя лісового горіха, кореневища голки шипуватої, листя червоного винограду, кори сосни.

Властивості:
Явище «важких ніг» відбувається через венозну недостатність.
Таніни легкого горіха  є судинозвужуючими і застосовуються при симптомах венозної недостатності. Засіб є також протизапальним та в'язким.

Рускогенини та неорускогеніни голки шипуватої показали під час експериментів дію щодо запобігання розширенню перенапружених судин. Їхні захисні та тонізуючі здібності визначають дію при симптомах венозної недостатності, тяжкості та перенапруги в ногах.

Антоціаніни червоного винограду запобігають ламкості капілярів і покращують їх проникність, мають протинабрякові властивості. Дія заснована на участі колагену стінок судини в контролі проникності цієї стінки. Це відбувається завдяки гальмування протеолітного розщеплення ферментів (еластазу, колагеназу). Ці властивості вітамінів сприяють використанню екстракту червоного вина для дії проти венозної недостатності.

Проціанідини кори сосни також мають властивості вітаміну Р. Ця дія проявляється в кращому тонусі стінок судин, регулюється стан судин, що сприяє високій капілярній опірності завдяки тяжінню молекул колагену і гліко-протеїну, які формують артеріальні стінки.
Проціанідин утворює нові зв'язки між ланцюжками колагену, які збільшують міцність артерій та вен. Деякі макромолекули синтезуються, вони знаходяться під контролем деполімеризованих ферментів, таких як колаген, еластаза та гіалуронідаза. Призначення цих ферментів - підтримка цих субстанцій у необхідному полімерному градусі, так щоб вони могли здійснити свої функції.
Деякі патологічні ситуації викликані надмірною дією, що включає занадто високу флюїдизацію тканини і ненормальну проникність судин. Це відбувається, коли вибіркове спорідненість проціанідинів і макромолекул критичне: вони захищають субстанцію від ферментів. Тому це особлива перешкода для ферментів, яка може бути охарактеризована як ”субстратний захист”
Експериментальна демонстрація цього процесу може бути представлена ​​при індукції in vitro розщеплення волокон колагену при нагріванні. При зануренні у воду 75 °C волокна швидко скорочуються і розщеплюються протягом 10 с. З іншого боку, якщо вони піддавалися обробці при зануренні в проціанідинний розчин, скорочення не відбувається до 200 с.
Деякі тести in vitro можуть також бути проведені для вимірювання такого явища. Так, якщо еластаза впорскується гіподермально молодому кролику, спостерігається розкладання шкіри. Це можна спостерігати за допомогою мікроскопа на волокнах еластину. Якщо впорснути проціанідин до еластази в те ж місце, можна досягти 70% захисту від розпаду.
Крім того, завдяки своїй молекулярній структурі, Антоціаніни червоного винограду та Проціанідин кори сосни можуть утримувати вільні радикали та захищати клітинну структуру. Вони зміцнюють природну захисну систему шкіри від вільних радикалів і допомагають запобігти старінню.

Застосування:
Креми, гелі, лосьйони, засоби для ванн та продукти для масажу: 5 - 15 %
Концентровані сироватки та професійні масажні продукти: 25-50 %

Комплекс від тяжкості в ногах додається до рецептури при температурі нижче 50 °C

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 07.2016 р.

Розгорнути повний опис

Комплекс від тяжкості в ногах

Немає в наявності
Артикул: ЭК11
Оберіть обʼем
42.90 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.