Попередній товар Наступний товар


Гідрозоля мальви лісової

Ефективний у терапії розацеа, куперозу та венозної недостатності; обумовлюють вплив на шкіру подібне до ретиноєвої кислоти. Рекомендований для догляду за будь-якою, особливо сухою та чутливою шкірою, використовується у дитячій косметиці.

Malva Sylvestris Hydrosol

Спосіб отримання: дистиляція шляхом перегонки з водяною парою.
Частини рослини, що використовуються: Квіти, листя.
Ботанічна назва: Malva Sylvestris
Аромат: трав'яний, з відтінком квітів
pH: 5,5

Лісова мальва росте у всіх помірних регіонах Європи, Азії, Північної Америки та Північної Африки.
У народній медицині мальва дуже відома як заспокійливий засіб, і, завдяки високому вмісту слизу, він використовується, зокрема, для лікування запальних захворювань шкіри, таких як прищі, екзема та атопічний дерматит.
Ще американські індіанці використовували рослину мальви для лікування шкірних хвороб – наривів, виразок та пухлин. У стародавньому Римі мальвою лікували шкіру голови від лупи, облисіння. У Туреччині мальвою лікували нариви та абсцеси.

Хімічний склад мальви лісової
Сучасна наука підтверджує, що за рослиною мальви "криється" багатий нутрицевтичний потенціал.
У рослині виявлено велику кількість: флавонолів та флавонів (листя, квіти); унікальні компоненти госсипетин-3-сульфат-8-O-b-d-глюкозид госсипін та гіполамін-3'-сульфат (листя); у кольорах - антоціани 3,5-диглюкозид мальвідіна (мальвін), єнін, дельфінідин, геністеїн, міріцетин та похідні апігеніну, кверцетин та кемпферол.
Слиз. Слиз є одним із основних компонентів, відповідальних за терапевтичні ефекти мальви. Слизи складаються в основному з глюкуронової кислоти, галактуронової кислоти, рамнози, галактози, фруктози, глюкози та сахарози.
Крім того, рослина містить велику кількість кальцію та калію, хлорофіл, каротиноїди; велика кількість поліфенолів та фенольних кислот (кавова, кумаринова, хлорогенова); вітаміни А та Е.

Антибактеріальна активність
Дослідження мальви показали антимікробну ефективність проти 28 штамів Staphylococcus aureus (MRSA); помірну ефективність проти штамів Helicobacter pylori; значну ефективність проти грибів, таких як Aspergillus candidus, Aspergillus niger, Penicillium spp. І Fusarium culmorum.

Антиоксидантна активність
Цікаво, що мальва містить антиоксиданти антоціаніни, такі як у червоному винограді або чорниці. Завдяки цьому гідрозоль мальви має властивості захисту від перикисного окислення ліпідів клітинних мембран, а фенольні сполуки в ньому проявляють активність про механізм пастки вільних радикалів.
Дослідження показали, що госсіпін, що міститься в мальві, пригнічує ріст ракових клітин, блокуючи не тільки зростання первинних пухлин, а й злоякісне прогресування.

Косметичні/дерматологічні властивості
Гідрозоль мальви має зволожуючі, заспокійливі, пом'якшувальні властивості. Рекомендований для різного типу шкіри і буде актуальним як для молодої шкіри, так і для зрілої шкіри. Має омолоджуючу дію, тонізує, вирівнює, активно зволожує та заспокоює.
Рекомендований при опіках (хімічних, термічних), лікуванні виразкових ран, висипів на шкірі, фурункулах, пухлинах, набряках; запалення повік; свербіння, еритемі.
Здатний знижувати показник TEWL (трансепідермальна втрата вологи), зумовлюючи зволожуючу, легку плівкоутворювальну дію, формуючи захисний; бар'єр лежить на поверхні шкіри - т.зв. anti-pollution ефект.
Галактуронова кислота у поєднанні з поліфенолами, що містяться в мальві, зумовлюють вплив на шкіру подібну до ретиноєвої кислоти: стимуляція клітинного оновлення, синтезу колагену; інгібування колагенази (ферменту, що руйнує колаген).
Флавоноїди мальви також ефективні в терапії розацеа, куперозу та венозної недостатності. Підвищують еластичність капілярів, зменшують проникність. Мають протинабрякову дію. Рекомендований для косметичних продуктів, що стимулюють циркуляцію крові.

Рекомендації до застосування:
- Активний компонент/водна фаза у доглядових кремах для будь-якого типу шкіри, включаючи алергічну
- Активний компонент у лосьйонах та тоніках для молодої, проблемної чи вікової шкіри
- Тонізуючий догляд за всіма видами шкіри, включаючи куперозну або з розацеа, екземою, подразненнями, укусами, опіками
- Активний компонент/водна фаза в очищувальних засобах та засобах для демакіяжу
- Активний компонент/водна фаза в регенеруючих багатокомпонентних кремах та сироватках.
- Активний компонент/водна фаза в антибактеріальних, протизапальних складах.
- Активний компонент/водна фаза в заспокійливі засоби для чутливої ​​шкіри, після гоління, шліфування, хімічного пілінгу
- Активний компонент/водна фаза у протинабрякових засобах для догляду за тілом, включаючи догляд за ногами при варикозі
- Активний компонент/водна фаза в засобах догляду за волоссям або шкірою голови (лупа, себорея, стимуляція росту волосся).

Джерело:
Опис виробника
http://flipper.diff.org/app/items/5518
https://www.annmariegianni.com/malva-for-skin-the-gentle-soothing-and-softening-flower/

Придатний до: 05.2022 р.

Розгорнути повний опис

Гідрозоля мальви лісової

В наявності
Артикул: Г16
Оберіть обʼем
73.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.