Попередній товар Наступний товар


Гідрозоль півонії червоного

Має активну відновлюючу дію, підвищує тургор шкіри, характеризується поживною та протизапальною властивістю. Поставляє шкірі необхідні їй амінокислоти, підвищує пружність, нормалізує дихання клітин шкіри, забезпечує її киснем, заспокоює подразнену шкіру. Стимулює клітинне очищення – процес омолоджування.

Paeonia lactiflora Hydrosol

Спосіб отримання: дистиляція шляхом перегонки з водяною парою.
Використовувані частини рослини: Квіти
Ботанічна назва: Paeonia lactiflora
Запах: терпкий трав'яний.
pH: 4.17

Широко застосовується в китайській медицині та косметології. Квітка півонії є королевою квітів у Китаї та символом імператорської влади в Японії.

До складу пелюсток рослини входять: монотерпенти, дубильні речовини, вуглеводи та споріднені з ними сполуки, метилсаліцилат, саліцилова і бензойна кислота, аскорбінова кислота, хінони, жирні олії, складні ефіри; мінерали (марганець, магній, мідь, залізо, вісмут, хром); унікальні компоненти: піонол та пеоніфлорин.
Піонол – перешкоджає розмноженню бактерій та мікроорганізмів та має протизапальний ефект.
Піонофлорин - сприяє зростанню волосся, відбілювання, зняття алергічних та запальних реакцій. Має унікальну омолоджуючу властивість клітинного очищення (мітофагії). Дослідження in vitro показали, що він запускає мітофагію для оптимізації виробництва енергії, детоксикації клітин від АФК (активних форм кисню), підвищення їх стійкості до пошкоджень та пожвавлення клітин шкіри для ефекту омолоджування.

У кожній клітині людського організму (крім еритроцитів) перебувають сотні чи тисячі мітохондрій. Ці органели беруть участь у виробництві енергії, необхідної для метаболічних реакцій. Вони також міститься ДНК (мтДНК), з якої утворено мітохондріальний геном. Оскільки механізми відновлення геному в органелах не так добре розвинені, як в ядрі, в одній і тій же клітині часто знаходиться як мтДНК, що мутувала, так і нормальна. Коли генетичні відмінності досягають критичного рівня, клітина гине.
Клітини можуть позбавлятися пошкодженої мтДНК за допомогою процесу мітофагії, при якому відбувається знищення дефектних мітохондрій.
Процес мітофагії – т.зв. клітинне очищення, його ще називають ліками від старості.

Крім того, пеоніфлорин у поєднанні з триалозою мають відмінні детоксифікуючі та омолоджуючі властивості, завдяки чому шкіра виглядає омолодженою і зарядженою енергією.

Властивості гідрозолю півонії червоної:
ангіотонічне, ангіопротекторне (зміцнення судин, підвищення тонусу судин); кровоспинне, антисептичне, бактерицидне,  знеболювальне, протипухлинне, протинабрякове, тонізуюче, детоксиювальне, кондиціювання.

Рекомендації до застосування:
- Активний компонент/водна фаза у доглядових кремах для будь-якого типу шкіри, включаючи алергічну
- Активний компонент у лосьйонах та тоніках для молодої, проблемної чи вікової шкіри
- Тонізуючий догляд за всіма видами шкіри, включаючи куперозну або з розацеа, екземою, подразненнями, укусами, опіками
- Активний компонент/водна фаза в очищувальних засобах та засобах для демакіяжу
- Активний компонент/водна фаза в глиняних та ін.
- Активний компонент/водна фаза в регенеруючих багатокомпонентних кремах та сироватках.
- Активний компонент/водна фаза в дезінфікуючих, ранозагоювальних складах.
- Активний компонент/водна фаза в заспокійливі засоби для чутливої ​​шкіри, після гоління, шліфування, хімічного пілінгу
- Активний компонент/водна фаза у відновлювальних та детокс засобах для догляду за тілом, включаючи догляд за ногами при варикозі
- Активний компонент/водна фаза в засобах догляду за волоссям або шкірою голови (лупа, себорея, стимуляція росту волосся).

Придатний для: 12.2021 р.

Розгорнути повний опис

Гідрозоль півонії червоного

Немає в наявності
Артикул: Г15
Оберіть обʼем
81.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.