Попередній товар Наступний товар


Консервант косметичний Бензиловий спирт

Має антисептичні (знезаражуючі) властивості, в косметиці він використовується як консервант кремів, лосьйонів, зубних еліксирів, а в парфумерії - як запашна речовина. Використовується в багатьох парфумерних композиціях та віддушках різного призначення

Бензиловий спирт  має антисептичні (знезаражуючі) властивості, в косметиці він використовується як консервант кремів, лосьйонів, зубних еліксирів, а в парфумерії - як запашна речовина. Використовується в багатьох парфумерних композиціях та віддушках різного призначення. У розбавленому вигляді нагадує запах квітів жасмину.

Розчинність у воді, г/100 мл: 4
Температура спалаху: 93°C c.c.
Температура спалаху: 436°C
Межі вибуховості, об'єм% у повітрі: 1.3-13

Розчинність: Добре розчинний у етиловому спирті (95%), ефірі, жирних та ефірних маслах, розчинний у воді (4 в 10), мало розчинний у мінеральній олії.

У вільному стані та у вигляді складних ефірів міститься в деяких ефірних оліях, наприклад жасмину та гіацинту.
Він має обпікаючий смак, а також дратує та анестезує слизові оболонки.

Властивості, що визначають застосування БС у косметиці:
БС використовується як консервант у фармацевтичних складах, включаючи внутрішньовенні, у концентраціях до 2,0% v/v, а також у косметичних препаратах (водних та неводних) у концентраціях до 3%. При концентрації від 5% v/v або більше використовуються як солюбілізатор, у той же час при концентрації 10% v/v може бути використаний як дезінфікуючий засіб (антисептик).
У косметиці використовується як консервант та антисептик у кремах, лосьйонах, фарбах для волосся, зубних елексирах, у парфумерії – як розчинник та запашна речовина
БС виявляє помірну антимікробну активність проти грампозитивних бактерій, грибів, дріжджів та плісняв, максимальну при значенні рН менше 5,0, при значенні рН більше 8,0 вона знижується.
Антимікробна активність БС частково інгібується такими популярними емульгаторами, що використовуються в косметичній промисловості, як полісорбати (твін(ами), хоча це не настільки сильно, як парабени. Ця властивість робить БС незамінним консервантом для продуктів, що містять полісорбати.
Ефективний по відношенню до грампозитивних бактерій: мінімальна ефективна концентрація 3-5 мг/мл. БС, на відміну від фенілетилового спирту, ефективний проти плісняв та дріжджів у концентрації 3-5 мг/мл.
Виявляє синергізм із такими консервантами, як бензалконію хлорид, хлоргексидину біглюконат, парабени.

Стабільність
БС стабільний у чистому вигляді та у водних розчинах у кислих та в лужних умовах. Водні розчини витримують стерилізацію автоклавування.
Легко сорбується полімерними матеріалами, несумісний із метилцелюлозою.
Зберігають БС у герметично закритій тарі, у сухому, прохолодному, захищеному від світла місці

Відсоток введення:
Як консервант у косметичні засоби (водні та неводні) – до 3%
Як солюбілізатор – від 5%
Як антисептик – від 10%

Безпека: БС малоотоксичен, проте не рекомендується для дитячої косметики.

Джерело - Аромамасло

Придатний до: 01.2025 р.

Розгорнути повний опис

Консервант косметичний Бензиловий спирт

В наявності
Артикул: К2
Оберіть обʼем
24.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.