Попередній товар Наступний товар


Консервант косметичний SUTTOCIDE® A

Ефективний та надійний консервант широкого спектру дії, отриманий з амінокислоти гліцину методом гідролізу. Ефективний для консервації складних рецептур. Зручний для нейтралізації карбомерних гелів.

INCI: Sodium Hydroxymethylglycinate (Гідроксиметилгліцинат натрію)
Синоніми
: Glycine, N-(hydroxymethyl)-, monosodium salt; Water
Опис: ефективний та надійний консервант широкого спектру дії, отриманий з амінокислоти гліцину методом гідролізу. Натрію оксиметилгліцинат – це натрієва сіль заміщених амінокислот. Забезпечує антимікробну активність проти грамнегативних та грампозитивних бактерій, плісняви ​​та дріжджових грибків. Suttocide пропонує переваги водорозчинних консервантів, а також використовується як нейтралізуючий агент для кислот/акрилових полімерів.
Застосовується у промисловій косметиці - як звичайні марки, і у натуральної косметиці (органік), й у дитячої косметиці. Розумна ціна та низький рівень використання зробили Suttocide бажаним компонентом для особистої гігієни та косметики.

Характеристики:
Молекулярна формула
: C3H6NO3Na
Молекулярна вага: 127.10
Зовнішній вигляд: Прозора текуча рідина
Колір: від безбарвного до світло-жовтого
Запах: Характерний слабкий
Питома вага: 1.28-1.30
Азот: 5.40-5.75%
Загальна кількість твердих речовин: 49.0-52.0%
Розчинність: розчинний у воді
pH: 10.0-12.0

Властивості:
Suttocide A поставляється у вигляді 50% водного розчину гідроксиметилгліцинату натрію. Цей розчин являє собою прозору лужну рідину зі слабким характерним запахом.

Suttocide A є антимікробним консервантом широкого спектру дії, який активно пригнічує зростання грам-позитивних та грам-негативних бактерій, дріжджів та пліснявого грибка і навіть при невеликих концетраціях забезпечує рентабельну консервацію.

Suttocide A може також бути застосований для нейтралізації кислотних сполук, не втрачаючи при цьому своєї антибактеріальної активності. Може застосовуватися для підвищення рН складів в той же час дозволяючи консервувати їх, тим самим усуваючи необхідність використання допоміжних лугів у розробці, що робить його відмінним вибором для систем з ПАР, способом зберегти і нейтралізувати за допомогою одного компонента.

Застосування:
* Suttocide A знаходиться в постійному списку Європейського Союзу, як такий, що не має обмежень при рівнях утримання менше 0,5%.

* Suttocide A є антибактеріальним препаратом широкої дії, що застосовується в шампунях і кондиціонерах при рівні введення 0.1-0.2%, забезпечуючи тим самим надійну та рентабельну систему консервації.

* Suttocide A надходить у продаж у вигляді водного розчину з рівнем рН10-12. Може використовуватися для реакції з Stabileze 06 або нейтралізації карбомера для отримання стабільних прозорих гелів, не втрачаючи при цьому своєї антибактеріальної активності. Suttocide A синергічний з іншими консервантами. У поєднанні з LiquaPar® Oil Suttocide A є особливо ефективним для консервації складних рецептур.

* Suttocide A зберігає стабільність і активність при рівнях рН 12 і може застосовуватися в кислотних умовах з низьким рН 3,5, що дає упорядникам рецептур широке поле для його застосування так само, як і можливість забезпечити надійну консервацію лужних продуктів, наприклад, шматкового мила.

Використання у засобах:
- косметика для обличчя: сироватки, креми, лосьйони, бальзами для догляду за шкірою, гелі для вмивання
- косметика для волосся: шампуні, кондиціонери, маски для волосся
- рідке та тверде мило
- дитячі серветки для очищення шкіри, дитячі зволожуючі лосьйони
- косметика для немовлят та продукти з натуральними компонентами.
- нейтралізація карбомера

Рекомендована доза: Максимальна дозволена концентрація в косметичних продуктах становить 0,5%.
- шампуні, кондиціонери, гелі для вмивання - 0,1-0,3%
- креми, емульсії – 0,5%
- для нейтралізації карбомера – до 1%

Синергія: у поєднанні з вітаміном Е у засобах для волосся та шампунях.

Способи використання: Чутливий до нагрівання. Додавати у водну фазу після нагрівання до 60-70 °C. Можна також додавати у холодну водну фазу. Чи не підходить для безводної продукції.

Поради щодо застосування:
Шампуні

- Використовувати 0,1 - 0,3%. Додавати Суттосайд до додавання солей для загущення шампуню. Суттосайд може сам загущати деякі ПАР.

Кондиціонери для волосся
- Використовувати 0,1-0,3%. Може прореагувати з протеїнами, що знижує активності обох речовин. Додавання Суттосайда при температурі 60°C може допомогти обмежити коагуляцію. Гладкий гомогенний продукт буде отриманий в результаті тривалого перемішування.

Емульсії (креми)
- Використовувати 0,5%. Додавати у водну фазу після нагрівання при температурі 60°C і нижче . Можна додавати вже після емульгування, але ДО додавання ароматичних речовин. Можна також додавати холодну водну фазу при «холодному» способі приготування емульсії. Деякі емульсії потребують регулювання pH в кінці – відрегулювати його за допомогою кислот або яблучного оцту, або лимонного соку.

Карбомірні гелі
- Використовувати 0,4% Суттосайда для консервації.
Для комплексної нейтралізації при температурі 60°C або нижче:

1. Нейтралізація Суттосайдом – використовувати до 1,0% Суттосайда для нейтралізації гелю та одночасної його консервації (додавати по краплях).
2. З іншими лугами – після додавання консервуючої дози Суттосайда, продовжувати нейтралізацію гелю іншим лугом на вибір.

Стеаринові мила (емульсії)
- Використовувати 0.5%. Додавати Суттоцид при 70°C до партії мила разом з рештою лугу. Суттосайд може зреагувати на цитраль (компонент деяких ефірних та ароматичних олій) та змінити колір (від світло-рожевого до червоного), але це не впливає на його активність.

– 10 мл Суттосайд вистачить для консервації приблизно 2000 мл крему.
- 0,3% Суттосайд – це 6 крапель на 100 мл основи
- 0,4% Суттосайд – це 8 крапель на 100 мл основи
- 0,5% Суттосайд – це 10 крапель на 100 мл основи

Запобіжні заходи: Уникати контакту зі шкірою та очима в чистому вигляді. При попаданні на шкіру у нерозведеному вигляді промити водою з милом.

Зберігання: зберігати у прохолодному темному місці, щільно закритому, уникати довготривалого зберігання при температурі понад 30°C. Термін придатності – 2 роки.

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 06.2023 р.

Розгорнути повний опис

Консервант косметичний SUTTOCIDE® A

Немає в наявності
Артикул: К8
Оберіть обʼем
38.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.