Попередній товар Наступний товар


AHA extract 44

Є сумішшю екстрактів зі свіжих фруктів (лимон, чорниця, яблуко, цукрова тростина і виноград) з додаванням до загального вмісту кислот 44% суміші альфа-гідроксикислот (лимонна, молочна, гліколева та винна кислоти).

AHA extract 44

Являє собою суміш екстрактів зі свіжих фруктів (лимон, чорниця, яблуко, цукрова тростина та виноград) з додаванням до загального вмісту кислот 44% суміші альфа-гідроксикислот (лимонна, молочна, гліколева та винна кислоти).

Зовнішній вигляд: легкотекуча рідина
Колір жовтий
Запах :       характерний
Фізико-хімічні характеристики:
Розчинники
: пропіленгліколь/вода
Щільність: при 20 °C (г/cm3) 1,200 ± 0,010
рH: (10% розчин) 1.5 –2,5
Розчинність: у воді та 60% етанолі

Зміст: % 
Молочна кислота min. 13
Лимонна кислота min. 13
Гліколева кислота min. 10
Маликова кислота min. 4
Винна кислота min. 4

Властивості:
Процес старіння пов'язаний з трансформацією сполучної тканини і скорочує регеніруючу здатність клітин. Цей процес асоціюється зі злипанням рогових клітин та зменшенням якості гідроліпідної плівки.
АНА (альфа-гідроксикислоти) покращують зовнішній вигляд шкіри, підвищуючи її гладкість, яскравість, колір і також демонструють очищувальну та зволожуючу дію. Проникаючи в роговий шар, АНА спочатку зменшує злипання рогових клітин, що легко виявити при відлущуванні.
Процес відлущування пов'язаний з усуненням відокремлених груп клітин із рогового шару. У врівноваженому епідермісі розростання клітин компенсує відлущування поверхневих клітин. Це підтримує товщину та захисні функції шкіри. Дисфункція механізму відлущування та злипання викликає деякі проблеми, такі як потовщення рогового шару, включаючи збереження ненормального стану поверхневого шару.
Процес регенерації починається у верхньому шарі, де відбувається розподіл клітин. Деякі клітини (близько 50%) мігрують до поверхневих шарів для диференціації. Під час міграції вони вирівнюють, очищають і формують клітини поверхневого шару, які складаються подібно до цегляної стінки з ліпідних та протеїнових внутрішніх структур. Деградація ехтого розчину призводить до лущення, процес пов'язаний з комплексним явищем, яке залучає зовнішні глікопротеїни, ліпіди, цитокіни, та літичні ферменти. Дослідження показали, що АНА у своїй дії зменшують товщину гіперкератинного поверхневого шару, скорочуючи клітинне зчеплення.
АНА має також сильний зволожуючий ефект, який досягається завдяки здатності утримувати воду. Ці зволожуючі можливості допомагають поліпшити кератолітну дію продукту. Коли поверхневий шар отримує вологу, дистанція між клітинами збільшується і зчеплення клітин зменшується.
Користь АНА помітна в продуктах догляду за волоссям. Вони підвищують блиск, допомагаючи відновити пошкоджене волосся, надають ефекту гладкості, що робить розчісування легшим. Жирність волосся регулюється, т.к. АНА скорочує виділення сальних залоз та надає шкірі голови зволожуючу дію, зміцнює волосся по всій довжині.
Фрукти також надають тонізуючу та стимулюючу дію, сильне зволоження, користь від використання екстракту досягається завдяки дії суміші рослин, що надає більший ефект, ніж одна активна речовина.

Дозування:
2-4%
в шампуні, кондиціонери для волосся, маски для волосся, гелі, піни для ванн, зволожуючі, регенеруючі засоби для догляду за шкірою, що розгладжують і очищають продукти, засоби та тоніки для обличчя.
5-8% в пілінгові креми, маски та гелі


Докладніше про цей продукт
Придатний до: 03.2023 р

Розгорнути повний опис

AHA extract 44

В наявності
Артикул: КК1
Оберіть обʼем
32.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.