Попередній товар Наступний товар


Амінокислоти шовку

Служать резервом для синтезу білків шкіри. Є чудовими зволожувачами. Завдяки низькій молекулярній вазі легко проникає у шкіру і швидко вбирається, живить шкіру.

Амінокислота шовку
Silk Amino Acid

Одне з похідних шовку, поряд з рідким шовком і порошком шовку, має меншу молекулярну масу, здатний проникати в шкіру та волосся.

Інші назви: silk essence – шовкова есенція, silk amino-acids, пептиди шовку, Bombyx mori
Найменування за класифікацією INCI – silk amino-acids
Походження: Отримують із подрібненого шовкового волокна, шовку-сирцю, кокону тутового шовкопряда (Bombyx mori), за допомогою гідролізу до пептидів або амінокислот з подальшим деалкілуванням та висушуванням.
Активні речовини: Активними компонентами, що зумовлюють дію порошку шовку, є амінокислоти та олігопептиди, отримані за допомогою лужного гідролізу протеїнів шовку. Близько 80% амінокислотного складу сухих екстрактів шовку складають гліцин, аланін та серин. Для олігопептидів характерні ділянки з наступною амінокислотною послідовністю: Gly-Ala-GIy-AIa-GIy-Ser.
Основні складові амінокислоти: аспартат, глютамат, серин, гліцин, треонін, аланін, аргінін, лейцин, валін, метіонін, феніланін, ізолейцин, цистин, тирозин, лізин та пралін
Запах і колір: На вигляд є порошок жовтувато-коричневого або сірувато-білого кольору з характерним запахом.
Зовнішній вигляд: пастоподібна речовина, може мати вигляд грудок глини, що "збилися".
Середня молекулярна вага: 60-120Так
Розчинність у воді-розчинний
Рівень кислотності pH: рН 1% водного розчину 4,0 – 7,0.

Отримують методом ферментативного гідролізу натурального шовку. Містить аланін, гліцин та серин, які є стимуляторами білка в шкірі та волоссі. Натуральний шовк складається з протеїнів, що складаються у свою чергу, з 18 амінокислот. Амінокислоти шовку мають ефективну зволожуючу дію, роблять шкіру гладкою і пружною.

Водний розчин амінокислоти шовку, містить дипептиди, трипептиди та вільні амінокислоти, використовується в багатьох косметичних засобах для зволоження та відновлення пружності шкіри.

Завдяки своєму невеликому розміру, амінокислоти шовку здатні проникати у глибші шари епідермісу, ніж протеїни з високою молекулярною вагою, наприклад, колаген.

Глибоко проникаючи в клітини шкіри, амінокислоти шовку миттєво заповнюють усі пошкодження та нерівності на шкірі, повертаючи їй м'якість та гладкість, надовго утримуючи вологу у клітинах та оберігаючи від дегідратації.
Амінокислоти шовку служать також резервом для синтезу білків шкіри, сприяють синтезу колагену і мають ліфтинг-ефект.

Включаються в косметичні препарати, покращують білковий та водний баланс шкіри, сприяють оздоровленню та біостимуляції.
У чистому вигляді їх включають лише засоби для інтенсивного догляду за шкірою.

Амінокислоти шовку рекомендовані також для використання в продуктах догляду за волоссям, оскільки захищають волосся від втрати вологи, надаючи їм гладкість та шовковистість.

Методики застосування: у водну фазу емульсії 1-2%
Докладніше про цей продукт


Форум Аромамасло ©
Переклад Alexa_Alexa © для Aromarti.ru

Придатний до: 08.2022 р.

Розгорнути повний опис

Амінокислоти шовку

Немає в наявності
Артикул: КИ38
Оберіть обʼем
86.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.