Попередній товар Наступний товар


Atremarin eternal

Клітинний активатор та відновник. Стимулює синтез протеїнів кератину, філаггріну, колагену та фібронектину. Захищає від УФ впливу та теплового шоку (високі та низькі температури). Посилює ефективність дії пептидів.

Artemarin eternal

INCI: Water, Artemia Extract

Унікальний екстракт планктону, який наповнює шкіру енергією, захищає від шкідливого впливу навколишнього середовища та посилює його відновлення.

Клітинний активатор та відновник посилює синтез цАМФ in-vitro
- Стимулює синтез протеїнів (кератину, філаггріну, колагену та фібронектину) in-vitro
- Захист ДНК
- Викликає освіту HSP70 без стресу
- захищає від різних шкідливих впливів
- Відновлює необхідну кількість HSP70, втрачену внаслідок старіння або через вплив ретиноїдів.

Опис:
Активний інгредієнт для косметики, одержаний екстракцією планктону Artemia salina.
Створений для відновлення шкіри як джерело додаткової енергії.
Також новий спосіб посилення захисних функцій клітини проти УФ-дії та показує множинний захисний ефект:
- Підсилює захист клітин від УФ впливу та пошкодження ДНК.
- Стимулює утворення білків HSP70, залучених у боротьбу проти стресу та посилює захисні функції шкіри проти УФ та теплового стресу.
- Сприяє зменшенню подразнення шляхом зниження рівня таких цитокінів, як IL-1a, IL-8 та TNFa.

HSP – Білки теплового шоку (шаперони), присутні у клітинах усіх без винятку організмів, згладжують наслідки стресових впливів на клітини. Шаперони охоче вступають у взаємодію з різними пептидами і несуть на собі «антигенний відбиток» кожної клітини. Завдяки цьому вони беруть участь у активації імунної системи. Вони були виявлені у клітинах ссавців та інших організмів. Але найдивовижніше — виявилося, що вони відіграють ключову роль у функціонуванні біологічних систем усіх рівнів — від окремих клітин до організмів і навіть цілих популяцій. Ці всюдисущі білки є найдавнішими і найконсервативнішими серед усіх білків. Вважається навіть, що вони певною мірою керують еволюційними процесами. Утворюючись в умовах стресу (зокрема при підвищенні температури), HSP допомагають клітинам підтримувати у робочому стані всі механізми та уникати загибелі. Десять років тому біологи виявили, що у вищих організмів, у тому числі у людини, HSP виконують інші важливі функції. Вони беруть участь у роботі імунної системи, захищаючи організм від патогенів, і водночас запобігають апоптозу ракових клітин. Щоб зрозуміти, як можна використовувати все різноманіття властивостей шаперонів на практиці, слід розібратися в деталях їх основної діяльності, яка полягає в «контролі якості» клітинних білків. Така діяльність має дві сторони: запобігання небажаним білковим взаємодіям та заохочення корисних, що забезпечує утворення міцних зв'язків як між самими білками, так і між білками та їх партнерами. Ліквідує пошкоджені та потенційно небезпечні клітини білків.
Пептидний ланцюг, що росте в процесі трансляції, приймає вторинну і третинну структуру в результаті складного багатоступінчастого процесу, що йде в часі. Шаперони мають спорідненість до експонованих гідрофобних ділянок поліпептидного ланцюга. Зв'язування з шаперонами перешкоджає агрегації з іншими білками і тим самим створює умови для нормального згортання пептиду, що росте. Взаємодія з шаперон - процес енергозалежний: при звільненні шаперон гідролізується АТФ (АТР).
HSP70 має пептид-зв'язуючу щілину, що знаходиться у відкритому стані, коли цей шаперон несе АТФ. За відсутності АТФ щілина хлопається, охоплює коротку ділянку білкової молекули, що приєдналася раніше, і доставляє останню до місця призначення. Здатність HSP70 зв'язуватися з різними пептидами дозволяє йому брати участь у багатьох процесах, що протікають у клітині. Він допомагає новосинтезованим поліпептидам приймати біологічно активну конформацію, полегшує складання складних білків, запобігає їх денатурації при високих температурах.
Білки теплового шоку функціонують і в клітинах, що знаходяться у звичайних умовах, але наскільки зростає їхня роль, коли ситуація змінюється! В екстремальних ситуаціях - при дуже високих або при дуже низьких температурах, кисневому голодуванні, дефіциті води і поживних речовин - клітина кидає всі сили на те, щоб вижити, і шаперони пом'якшують наслідки стресу, рятуючи життєво важливі білки, демонтуючи безнадійно пошкоджені. компоненти.

Походження:
1. Artemia – планктон, що у озерах з підвищеним вмістом солей.
2. Artemia здатна довго зберігати життєздатність і витримувати висихання та екстремально низькі та високі температури. Коли умови довкілля стають критичними для життя, Artemia впадає в анабіоз, інкапсулюється та акумулює життєво необхідну молекулу дигуанозинтетрафосфат (Diguanosine Tetraphosphate), головне джерело фосфатних зв'язків з високим енергетичним потенціалом, що захищає ДНК та є накопичувачем енергії.

3. Коли навколишні умови знову стають сприятливими, Artemia прокидається, регідратується і відновлюються процеси метаболічної активності. Зрештою, дигуанозинтетрафосфат трансформується в ATP.

Властивості:
* Активація клітинного метаболізму:
- є тригером для вторинних клітинних месенджерів: +40% цАМФ
* Епідермальна та дермальна регенерація:
- сприяє оновленню клітинного складу епідермісу: +68% експресія кератину
- Стимулює утворення міжклітинних компонентів дерми: +54% колаген, +27% фібронектин
* Захист ДНК та білків теплового шоку:
- захищає ДНК та сприяє її репарації: -45% пошкоджених ДНК
- суттєво підвищує синтез HSP70: +25% HSP 70
- Компенсує вікове зниження синтезу HSP70
- знижує викид протизапальних цитокінів
- зміцнює захисні функції шкіри та робить комфортнішими процедури з ретиноїдами.

Енергія:
Дигуанозинтетрафосфат – стабільна клітина попередника ATP.
За сприятливих умов Artemia прокидається, вміст дигуанозинтетрафосфату швидко знижується, але відбувається різке вивільнення ATP.
Це пояснює конверсію дигуанозинтетрафосфату в ATP та роль дигуанозинтетрафосфату у пробудженні клітин, які перебували у стані спокою.

Захист:
* Білки теплового шоку – покращує переносимість підвищених температур
* Захист та відновлення ДНК
* Захист HSP та білків
* Зменшує викид прозапальних цитокінів, спричинених УФ-випромінюванням.
* Допомагає заповнити зниження HSP70, спричинене ретиноїдами.

Застосування:
* «Оживляючі», «енергезуючі» продукти;
* Денні креми для захисту та відновлення ДНК;
* Продукти проти фотостаріння шкіри;
* Сонцезахисні продукти з властивостями захисту та відновлення ДНК;
* Продукти, що захищають від шкідливого впливу навколишнього середовища (HSP);
* Енергетичні бустери спільної дії (cell signal enhancer).

Рекомендовані дози: 0.5 - 5%

Переклад та компіляція: Віталіна, для Аroma-vita.com.ua ©

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 

Розгорнути повний опис

Atremarin eternal

Немає в наявності
Артикул: КИ97
Оберіть обʼем
37.50 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.