Попередній товар Наступний товар


Біофлавон-С

Природний антиоксидант, що має властивість зміцнювати стінки судин та покращувати еластичність капілярів. Знижує венозний застій крові. Покращує мікроциркуляцію крові, перешкоджає утворенню "мішків" під очима. Сприяє утворенню колагену. Містить 40% гесперидину.

Біофлавон-С – комплекс біофлавоноїдів цитрусових, гесперидину, нобілетину, тангеретину, гептаметоксифлавону, нарингіну.

Citrus Auranticum (40% Hesperidin)
Характеристика
Зовнішній вигляд: жовто-коричневий порошок
Аромат: характерний, легкий
Смак: характерний, гіркуватий
Розчинність: гліцерин, вода, етанол
Біофлавоноїди отримали свою назву від латинського слова flavus - жовтий, тому що перші флавоноїди, які були виділені з рослин, мали жовтий колір, проте багато флавоноїдів мають інше забарвлення або безбарвні.
Їхнє основне призначення – відновлювати захисні функції клітин рослин, пошкоджених різними зовнішніми факторами – ультрафіолетом, грибами, вірусами, комахами та вільними радикалами. Було також виявлено, що біофлавоноїди регулюють транспортування ауксину (рослинного гормону), що відповідає за розвиток та зростання рослин.

Гесперідін. Речовина фланоноїдної структури, близька за властивостями до рутину та кверцетину; відноситься до групи природних речовин - біофлавоноїдів. Присутня у цитрусових плодах та інших рослинах. Гесперидин високо цінується за свої виражені антиалергічні властивості, є яскравим антиоксидантом, має високу протизапальну активність. Крім того, гесперидин підвищує засвоєння та ефективність дії вітаміну С.
У комбінації з діосміном має венотонізуючу та ангіопротективну дію. Зменшує розтяжність вен, підвищує їх тонус, що сприяє зниженню венозного застою; зменшує проникність капілярів та підвищує їх резистентність, покращує мікроциркуляцію та лімфовідтік.
Гесперидин має також найбільш виражену естрогеноподібну дію. Усі біофлавоноїди за структурою нагадують естрогени, чому їх і називають фітоестрогенами. Ця їх особливість дозволяє їм займати місця естрогенів на естрогенових рецепторах клітин, і тим самим частково компенсувати естрогенодефіцит. Можливо, саме з цим пов'язана його здатність зменшувати втрату кісткової маси.
Здатність гесперидину інгібувати дію ферментів, що беруть участь у ліпідному обміні, знайшла застосування при профілактиці та лікуванні ожиріння та цирозу печінки. А його колагенутворюючі властивості послужили основою для створення кремів проти зморшок та мішків під очима. Він підвищує еластичність шкіри та сприяє її омолодження.
Венотопік. Ангіопротектор. Підтримує здоровий стан капілярів, сприяючи утворенню колагену у сполучній тканині.
В організмі людини не виробляється
Основні функції: антиоксидантна, протизапальна, антиалергічна, імуностимулююча; спазмолітична, гіполіпідемічна, вазопротективна, жовчогінна, діуретична, протипухлинна, антибактеріальна, знеболювальна, ранозагоювальна, седативна дії; вироблення колагену, зміцнення сполучної тканини; тонізуючу дію на вени; поліпшення периферичного кровообігу та лімфотоку; покращення реології крові; зниження рівня холестерину; інгібування синтезу гістаміну; блокування дії ферментів: фосфоліпази А2, ліпоксигенази, HMG-CoA редуктази та циклооксигенази; покращення функції печінки; регуляція функції залоз внутрішньої секреції; нормалізація рівня естрогену; інгібування втрати кісткової маси за рахунок зменшення кількості остеокластів; захист від сепсису.

Флавоноїд нобілетін, що міститься в мандаринах, не тільки допомагає запобігти ожиріння, а й захищає від діабету 2 типу і навіть атеросклерозу – захворювання, відповідального за більшість інфарктів та інсультів.

Тангеритин є флавонідом, який знаходиться в мандарині та інших цитрусових кірок. Тангеритин зміцнює клітинну стінку та захищає її від вторгнення.
Хоча кілька рандомізованих, подвійних сліпих досліджень на людині не проводилися, дослідження на тваринах показують потенціал тангеритину як знижувальний рівень холестерину агента. Дослідження продемонстрували потенційні захисні ефекти проти хвороби Паркінсона. Тангерітин показує потенціал як антипухлинний агент.

Нарингін – флавононовий глікозид, біологічно активна речовина. Нарингін отримують із грейпфрута.
Нарингін є одним із найвідоміших цитрусових флавоноїдів. Він має унікальну здатність покращувати еластичність та пропускну здатність судин. Таким чином, препарати нарингіну показані для профілактики серцево-судинних захворювань. Також активізує роботу печінки, має виражену жовчогінну дію.
Нарингін надає такі впливи на організм:
•  - покращує метаболізм;
•  -знімає негативні наслідки після прийому алкоголю;
•  - діє, як антиоксидант;
•  -сприяє профілактиці атеросклерозу;
•  -знижує рівень холестерину;
•  - сприяє підвищенню еластичності кровоносних судин, зміцнюючи крихкі капіляри, запобігаючи, тим самим, появі крововиливів;
•  -зміцнює імунну систему;
•  -використовується при профілактиці грипу та інших інфекцій;
•  -надає на організм тонізуючу дію;
•  -нормалізує склад кишкової флори.

Нарингін знижує рівень ліпопротеїнів, які переносять поганий холестерин. Як відомо, саме за допомогою ліпопротеїнів вірус гепатиту проникає у ще не заражені клітини печінки. Як показали дослідження, нарингін зменшує виділення та проникнення вірусу в клітини – на 80%. Таким чином, на основі нарингіну можуть бути виготовлені противірусні препарати. Крім того, препарати Нарінгіна служать профілактикою атеросклерозу.
Нарингін здатний істотно допомогти у боротьбі із зайвою вагою. Під дією біологічно активних добавок на основі нарингіну активується функція печінки, покращується травлення, активується метаболізм жиру. Метаболіти нарингіну, беручи участь у ліпідному обміні, знижують рівень поганого холестерину в крові. Також при вживанні добавок з нарингін досягається противірусний ефект.
Гептаметоксифлавон – антиоксидант, сприяє виробленню колагену, нормалізує проникність та якість капілярної сітки.

Лікувальні функції
•  Антиоксидантна дія
•  Протизапальна дія
•  Антигістамінна дія
•  Антиканцерогенна дія
•  Противірусна дія
•   Імуностимулююча дія
•   Антибактеріальна дія
•   Тонізуючу дію
Дозування внутрішнього прийому:
25-50 мг/добу – профілактичне дозування
100 мг/добу – терапевтична
Косметичні функції:
- зміцнює стінки судин, покращує еластичність капілярів
- антиоксидантна дія
- антицелюлітна дія
- джерело вітаміну С, що сприяє виробленню колагену
- Поліпшення лімфоструму
- антибактеріальна, ранозагоювальна дія
- антигрибкова дія
- Поліпшення мікроциркуляції крові
- Стимулювання росту волосся

Рекомендовані дози: 0,1-2%
Як антиоксидант - 0,1-0,5%
Як джерело біофлавоноїдів – 0,5-2%

Докладніше про цей продукт
Придатний до:03.2025.р

Розгорнути повний опис

Біофлавон-С

В наявності
Артикул: КИ105
Оберіть обʼем
33.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.