Попередній товар Наступний товар


COBIOLIFT

"Продукт Попелюшки". Є інноваційним активним інгредієнтом з вираженим ефектом, що підтягує, розгладжує зморшки, з доведеною in vivo ефективністю. Обумовлюють підтяжку шкіри шляхом утворення плівки на роговому шарі шкіри.

COBIOLIFT - моментальний ефект, що розгладжує

INCI NAME: Chenopodium Quinoa Seed Extract

Зовнішній вигляд: дрібнодисперсний порошок
Запах: слабкий
Колір: світлий
Розчинність: водорозчинний
Рекомендоване дозування: 0,5-3%
Спосіб введення в рецептуру: можна розчиняти у водній фазі при t до 80ºC
Типи рецептур:
- емульсії O/W (прямі)
- Тоніки
- безолійні гелі/серуми

Косметичні властивості з COBIOLIFT
- моментальний підтягуючий ефект, що розгладжує зморшки ефект
- плівкоутворюючий ефект
- захист від забруднень шкіри
- зменшення прояву птозу (провисання)
- зволоження

Опис рослини: Просоподібна рослина в Перу, поживні зерна якої використовуються в їжу і для приготування шипучих напоїв.
Кіноа (лат. Chenopodium quinoa, інші російські назви - рисова лобода, квіноа, квіноя, лобода кіно), правильно "кінва", від кечуа kinwa - зернова культура, однорічна рослина, вид роду Марь (Chenopodium) сімейства Мареві, що росте на схилах Анд у Південній Америці.
Кіно має стародавнє походження і була одним з найважливіших видів їжі індіанців. У цивілізації інків кіноа була одним із трьох основних видів їжі нарівні з кукурудзою та картоплею. Інки її називали «золотим зерном».
Плоди вважаються фруктами, тому що вчені відносять кіноа до псевдозернових культур, білі, жовті або червоні, зібрані в довгі, кучеряві вздовж стебел грона.
Кіно містить більше білка, ніж будь-які інші зерна. У середньому 16,2% (для порівняння: 7,5% у рисі, 9,9% у просі, та 11-14% у пшениці, у кукурудзі 3,5%). Деякі сорти кіноа містять понад 20% білка. На відміну від пшениці та рису, що містять малу кількість лізину, амінокислотний склад білків квіноа дуже збалансований та близький до складу білків молока, кількість амінокислот до 20 типів.
Крім унікальних білків, кіноа містить також вуглеводи, жири (з високим вмістом лецитинової кислоти), клітковину, мінерали та вітаміни, від A, B, C і D до найціннішого рибофлавіну. Кіноа, крім того, багата на фосфор (втричі більше, ніж рис найвищої якості і не поступається багатьом видам риби), залізом (удвічі перевершує пшеницю), кальцієм, цинком.

"Продукт Попелюшки"
COBIOLIFT є інноваційним активним інгредієнтом з вираженим ефектом, що підтягує, розгладжує зморшки, з доведеною in vivo ефективністю.
Полісахариди, витягнуті з рослини кіноа, чудово поєднуються з поверхнею шкіри, утворюючи м'яку рівну тонку плівку – розгладжують мікрорельєф шкіри, створюючи здоровіший зовнішній вигляд.
З віком, найбільш вираженими змінами шкіри є утворення зморшок та провисання деяких ділянок на обличчі. Це пов'язано зі втратою еластичності, деградацією колагену та руйнування еластинових волокон у шкірі та силою гравітації, що впливає на нас.
Високомолекулярні білки та полісахариди кіноа обумовлюють підтяжку шкіри шляхом утворення плівки на роговому шарі шкіри, що дає ефект розгладження.

in vivo тест на ефективність COBIOLIFT
* негайний ефект підтяжки навіть при найнижчих концентраціях - 0,5%
* у 80% добровольців спостерігалося зменшення зморшок на 30% при мінімально низьких концентраціях продукту протягом години
* негайне поліпшення зовнішнього вигляду, згладжування нерівностей/шорсткостей поверхні шкіри у 60% добровольців, вже через 30 хвилин після нанесення, при найнижчій концентрації 0,5%
* на 60% зменшення зовнішнього вигляду "гусячих лапок" вже за годину, при найменшій концентрації

Включення COBIOLIFT до рецептури косметичного засобу забезпечує:
- негайне розгладжування, усунення видимості поверхневих зморшок;
- стійкий ліфтинг ефекту вже через 30 хвилин після нанесення засобу;
забезпечується рівномірна тонка плівка на всій поверхні нанесення.
- запобігання передчасному старінню;
- збереження/утримання вологи у шкірі;

Продукти, що підвищують еластичність шкіри, призначені для випадків «швидкої допомоги», т.к. вони дають миттєве сяйво та здоровий колір обличчя, зменшуючи зморшки. Особливо корисні, коли не вистачає часу, наприклад у разі несподіваного вечора поза домом, вони незамінні в асортименті продуктів для догляду за шкірою будь-якої активної жінки.
COBIOLIFT може використовуватися як самостійний косметичний засіб або як компонент косметичних продуктів з пом'якшуючими та розгладжуючими властивостями (денні креми, гелі для області навколо очей, засоби для закріплення макіяжу та ін.).

Придатний до: 03.2025 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

COBIOLIFT

В наявності
Артикул: ИК136
Оберіть обʼем
65.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.