Попередній товар Наступний товар


WORESANA® concentrat

Мультифункціональний ферментативний продукт із жита. Є альтернативним варіантом у терапії демодексу, без побічних ефектів. Ефективний у лікуванні акне, дерматитів, екзем. Застосовується у відбілюванні та анти-ейдж терапії.

WORESANA® concentrat - запатентований косметичний активний інгредієнт із ферментованого органічного житнього борошна для оздоровлення зміцнення шкіри та догляду за волоссям.

INCI NAME: Lactobacillus Rye Flour Ferment Filtrate

Зовнішній вигляд: густа рідина
Колір: коричневий, каламутний
Запах: характерний
рН: 3,98
Спосіб введення в рецептуру: може бути доданий до рецептури, в кінці будь-якого виробничого процесу.
Зверніть увагу, речовина має густу консистенцію та каламутно-коричневий колір. Рецептури з цим продуктом не матимуть "красиву" емульсію.

В останні роки продукти з жита стали привертати все більшу увагу. завдяки своїй невибагливості в культивації даного злаку та високому вмісту геміцелюлози - волокна, що грає важливу роль у запобіганні колоректальному раку; має багатий амінокислотний склад. Крім лікарської цінності, жито набуває все більшої популярності як альтернативного зерна.
Lactobacillus Rye Flour Ferment Filtrate є продукт ферментації. Хоча сучасний біотехнологічний процес його виробництва не має нічого спільного з процесом виготовлення житнього тесту в процесі бродіння, що отримується ще багато століть тому. Сучасний запатентований метод – процес біотехнологічної ферментації житнього борошна з високою кількістю клітковини. У процесі ферментації використовуються певні штами лактобацил, в результаті чого виходить стабільний мультифункціональний полівалентний косметичний інгредієнт з широким діапазоном застосування.
Широкий діапазон ефективного застосування цього компонента обумовлений багатогранністю хімічного складу:
Токоферол, оцтова кислота, молочна кислота, пропіонова кислота, масляна кислота, вітамін С, нікотинамід, пантотеонова кислота, вітамін В1, В2, В3, В6, фолієва кислота, етанол, бета-1,3 глюкан, рослинні стероли.
Амінокислотний склад WORESANA®
Глутамінова кислота, пролін, аспаргінова кислота, лейцин, гліцин, валін, аланін, феніланін.
WORESANA® забезпечує шкіру шістьом з восьми незамінних амінокислот, посилюючи метаболізм епідермісу. Вільні амінокислоти є найбільш значущими водорозчинними компонентами NMF (натурального зволожуючого фактора), важливе для підтримки цілісності шкірного бар'єру. Крім того, ці амінокислоти є "першою лінією оборони" проти вільних радикалів.
Що стосується вітамінів - висока концентрація пантотеонової кислоти та нікотинаміду також має велике значення.
Пантотеонова кислота в даний час широко використовується в продуктах для заспокоєння шкіри і є важливим компонентом формування коензиму А і важливу роль в обміні речовин живих клітин (синтезі ліпідів). Крім того, пантотеонова кислота стимулює мітотичну активність клітин, що призводить до швидкої регенерації ушкоджень.
В даний час, найбільш обговорюваним компонентом, що вивчається, в косметології є нікотинамід (ніацин, вітамін В3). Нестача нікотинаміду провокує дерматити і захворювання пелагра. Крім того, він відіграє важливу роль в енергетичному обміні і значно впливає на місцеве лікування акне за допомогою регуляції виділення шкірного сала.
Нещодавні дослідження показали, що нікотинова кислота може стимулювати синтез церамідів і холістерину в роговому шарі, тим самим несучи істотний внесок у відновленні бар'єрних функцій шкіри.

WORESANA® concentrat може використовуватись як:
Натуральний ферментативний пілінг
Засіб підтягує шкіру
Засіб знімає роздратування
Стимулятор вироблення колагену
Anti-age засіб
Натуральний активний компонент проти лупи та себорреї

WORESANA® - органічне пребіотичне лікування демодексу/коростки
Демодекс є рід крихітних паразитичних кліщів, які живуть у межах або поблизу волосяних фолікулів у ссавців. Було визначено два види, що живуть на людях: Demodex folliculorum та Demodex Brevis, як часто називають віковий кліщ.
Літні люди мають набагато більше шансів бути носіями такого кліща; близько третини дітей та молодих дорослих, половина дорослих та дві третини літніх людей є носіями демодексу. У переважній більшості випадків, кліщі існують на шкірі не помітно для людини, без будь-яких несприятливих симптомів, але в деяких випадках (як правило пов'язаних з пригніченою імунною системою, спричиненою стресом або хворобою), популяція кліща може різко зрости, в результаті ми маємо стан, відомий як демодекоз або укус кліща демодексу, що характеризується свербінням, запаленнями та іншими шкірними захворюваннями.
Блефарит (запалення повік) також може бути викликаний цим кліщем. Доказом кореляції (взаємозв'язку) між демодексом і акне вульгаріс (вугри звичайні) існує, вважаючи, що це може відіграти певну роль у посиленні акне.
Ці кліщі віддають перевагу теплому, злегка лужному і сухому навколишньому середовищу і харчуються частинками шкіри, що омертвіла, шкірним салом і грибками, присутніми в людській мікрофлорі шкіри.

Таким чином, умови з сухою, жирною шкірою – самі по собі сприяють гарною передумовою, нерегульованої мікрофлори та розвитку великої кількості демодексу кліща.
Кліщ відкладає яйця всередині сальних залоз або біля волосяних фолікулів. Шостиногі личинки вилуплюються вже через 3-4 дні і розвиваються в дорослі особини ще 7 днів. Життєвий цикл кліща демодексу зазвичай 14 днів.

Визначення проблеми
Оскільки ці кліщі, в цілому, не класифікуються як шкідливі і про їх негативний вплив на шкіру можна говорити лише за їх підвищеної кількості, не слід старатися в терапії лікування демодекозу, при виявленні цього кліща у невеликій кількості.
Більшість видів лікування, що зазвичай використовуються, однозначно і часто лише посилюють проблему стану шкіри, у супроводі з серйозними побічними ефектами. В основному ці методи лікування тільки проти кліща власними силами, не змінюючи сприятливий стан навколишнього середовища на краще.
І успіх від такого лікування може бути лише тимчасовим, тому що настає репопуляція кліща, відразу ж після припинення прийому ліків, адже сприятливе середовище для його розвитку залишається колишнім – суха, лужна, жирна шкіра.

Концепція WORESANA® заснована на ідеї, підтримки та розвитку несприятливих умов розвитку кліща, що є ключем, щоб уникнути небажаних симптомів підвищеного населення кліща. Крім того, кліщі орієнтовані на цей м'який, але ефективний спосіб.
Зволоження шкіри
Складові продукту WORESANA® – сильні зволожувачі. Вони збільшують рівень НУФ шкіри. Молочна кислота відома своїм місцевим зволожуючим ефектом, бета-глюкани пригнічують перекисне окислення ліпідів і тому діють проти висушування рогового шару шкіри.
Мікрофлора шкіри
Компоненти WORESANA® показали здатність підтримувати та продукувати корисну збалансовану мікрофлору шкіри, активно бореться з утворенням небажаних патогенних бактерій, забезпечуючи блокування накопичення жирових та інших відкладень та сприяє стимуляції оновлення клітин шкіри. Має унікальну селективну протигрибкову, протимікробну активність.
Рівень рН
Компонент WORESANA® містить значну кількість кислих складових, унаслідок чого має кислий рН.
Вироблення шкірного сала
Пантотенова кислота, що входить до складу, чудово регулює продукування шкірного сала і в поєднанні з іншими кислотами дає ефект натурального кислотного пілінгу-ексфоліанту. Подвійний ефект.
Проліферація (оновлення) клітин шкіри
Поєднання молочної та фолієвої кислот, вітаміну В2 та В12, водорозчинних бета-глюканів та нікотинамідів забезпечують підтримку постійної проліферації клітин шкіри. Крім того, WORESANA® включає багатий спектр амінокислот, які виступають як будівельний матеріал, що бере участь у постійному оновленні шкіри.
Нікотинаміди, водорозчинні пентосани та поліфеноли діють як протизапальний засіб.

Кліщ
Перекис водню, що утворюється природним шляхом в результаті бродіння молочної кислоти, має добре вивчену властивість висушувати яйця демодексу, а також хорошу проникаючу здатність у волосяні фолікули, що забезпечує зменшення кількості відкладених яєць кліщів, перш ніж вони вилупляться.
На існуючих дорослих особин кліщів це ніяк не впливає, але їх життєвий цикл лише 14 днів, тому скорочення чисельності кліщів буде суттєвим вже через 14 днів після щоденного застосування WORESANA®
Тестування WORESANA® на області підборіддя та лоба. Фото ліворуч – 0 днів, фото праворуч – через 21 день щоденного одноразового застосування.

Додаткові переваги
Завдяки відлущуючий дії молочної кислоти, ми маємо ефект пілінгу ороговілих лусочок шкіри, омертвілі частинки шкіри, якими живиться кліщ, ефективно видаляються.
Дана дія різко скорочує дуже неприємний побічний ефект - свербіж.

Інші in vivo дослідження WORESANA® показали значне зменшення ліній зморшок та значне зменшення пігментації на віковій шкірі.
Крім вищезгаданих складових продукту WORESANA®, до складу входять інші вітаміни, полісахариди (геміцелюлози, лігнани, целюлози, органічні кислоти тощо), а також мінеральні речовини та сліди інших важливих елементів.
Клінічні in vivo дослідження WORESANA® показали ефективність при нанесенні у чистому вигляді на шкіру, вражену вульгарними вуграми, на 10-15 хвилин кожні два дні. Тестування показало 1меншення камедонів та вульгарних вугрів на 73,3% вже на 6-му тижні застосування.
Клінічні in vivo дослідження WORESANA® показали ефективність при лікуванні запальних елементів на шкірі, при використанні маски, що змивається. Вже на 6-му тижні застосування WORESANA® concentrat було відзначено зменшення запальних елементів на 35,2% порівняно з вихідним станом шкіри. На додаток до цього ефекту було відзначено покращення рівня зволоженості та гладкості шкіри (Corneometer CM825, Courage + Khazaka, Germany).

На відміну від багатьох комерційних препаратів даного сегмента, після 6-ти тижневої терапії продуктом WORESANA® concentrat, було відзначено збільшення рівня зволоженості шкіри на 6%, шорсткість шкіри зменшилася на 7,5% порівняно з вихідним станом шкіри. Це означає, що Lactobacillus Rye Flour Ferment не лише зменшує запальні елементи схильної до акне шкіри, а й покращує загальний її здоровий стан.

Застосування:
Пілінги (всі типи шкіри) – 100%
Очищувальні продукти
* засоби для вмивання - 1-3%
* гелі для душу - 0,5-3%
* Рідке мило - 0,5-1%
* шампунь - 0,5-3%
* скальп-тонік (проти лупи) - 1-10%
Сонцезахисна/після засмаги косметика - 1-10%
Регенерація шкіри, анти-ейдж догляд – 1-10%
Терапія атопічної шкіри – 1-100% (доглядова косметика, пілінг)
Акне, тьмяна шкіра - 3-100% (доглядова косметика, пілінг)
Демодекс - 3-100% (доглядова косметика, пілінг)
Короста - 3-100%
Лікування ран – 1-10%
Екзема, атопічний дерматит – 1-100% (доглядова косметика, пілінг)
Антигрибкові продукти – 1-100%
Догляд за нігтьовою пластиною, шкірою рук та стоп (терапевтичні та косметичні засоби) - 1-100%
Відбілювання - 1-10%
Серуми/ампульна косметика – 1-10%
Декоративна косметика/ ВВ-креми – 1-10%
Геморой/гемороїдальні тріщини (свічки, мазі) – 0,5-10%
Догляд за тваринами (шкіра, шерсть) – 0,5%


Переклад та компіляція: Віталіна, для порталу Aroma-vita

Придатний до: 11.2025 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис
: Очень хороший вопрос. Тестирование - в чистом виде. Т.е. в качестве маски/пилинга

: По тестированию продукта (фото в описании) - какой процент WORESANA в креме тестировался?

WORESANA® concentrat

Немає в наявності
Артикул: КИ137
Оберіть обʼем
40.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.