Попередній товар Наступний товар


Cotton-rich

Запатентований рослинний активний інгредієнт, екстрагований з нектару, що захищає бавовняні волокна, та розроблений спеціально для продуктів для догляду за волоссям та шкірою. Надає волоссю блиску та кондиціювання.

Cotton-rich - запатентований активний рослинний інгредієнт, екстрагований з нектару, що захищає бавовняні волокна, і розроблений спеціально для продуктів по догляду за волоссям і шкірою.

INCI: Water, Glycerin, Hydrolyzed Cottonseed Extract, Trehalose, Glucose, Fructose, Sucrose, Inositol
Суміш олігосахаридів, створена для покращення бар'єрних функцій шкіри та зменшення подразнення.
- Захист шкіри та волосся
- покращує зовнішній вигляд волосся
- стимулює синтез кератиноцитів
- посилює захист клітин від осмотичного шоку in-vitro

Колір: прозорий, жовтий;
Запах: характерний;
Рівень рН: 4-5;
Щільність: 1.09-1,11 г/см3

Інозитол не тільки зупиняє втрату волосся, але й активно стимулює їх зростання. Ця властивість інозитолу використовується і в косметичних продуктах для зовнішнього вживання. Його включають до складу деяких лікувальних шампунів, бальзамів та масок для волосся. Іншою важливою властивістю інозитолу є здатність нормалізувати сольовий склад шкіри, у тому числі регулювати рівень солей кальцію. Ця властивість інозитолу найбільш популярна в області косметології, оскільки дисбаланс солей кальцію викликає швидке старіння шкіри та утворення передчасних зморшок. Багато косметичних компаній включають Інозитол до складу вікових препаратів для шкіри.
Трегалоза має унікальну здатність захищати і підтримувати життєдіяльність клітин при несприятливому впливі навколишнього середовища. Вона компенсує недолік вологості шкіри і волосся, зберігаючи їх клітинну структуру і оберігаючи від пошкоджень, завдяки якій ваше волосся набуває життєвої сили і доглянутого вигляду. . Ще найцікавіша властивість Трегалози – це здатність пригнічувати утворення летких альдегідів, пов'язаних із старінням. Вона затримує процес розкладання жирної кислоти, цим зменшуючи неприємний запах. Завдяки цій властивості можна використовувати трегалозу в косметичних засобах на основі масел для запобігання окисленню жирних кислот у самому продукті.
Фруктозу також називають "фруктовим цукром", оскільки вона у великій кількості міститься у різних фруктах. Зазвичай фруктоза тісно пов'язана із глюкозою. Глюкоза посилює процес обміну речовин у клітинах шкіри, а отже перешкоджає її надмірному пересушуванню та зморщуванню. Обидві відносяться до вуглеводів, що є найважливішим для організму джерелом енергії. Енергія ж необхідна клітинам до виконання їх різних функцій: біосинтезу складних структур, транспортування речовин лише на рівні мембран тощо. Роль фруктози та глюкози у харчуванні волосся була доведена на прикладі лабораторного вирощування волосяних фолікул. Фруктозу та глюкозу називають ще "паливом" для росту волосся. Глюкоза і фруктоза мають виражену зволожуючу дію. Утримуючи вологу в поверхневому шарі шкіри, вони сприяють гідратації тканин.

Косметичні властивості
Олігосахариди бавовняного нектару обволікають волокна бавовни.
Захисна дія олігосахаридів Cotton-rich від агресивної дії навколишнього середовища заснована на принципі обволікання волосся.

Дія на волосся:
- Покращує м'якість і гладкість волосся після сушіння феном, після фарбування волосся, після миття волосся агресивними ПАР.
- покращує розчісування, гладкість волосся;
- збільшує блиск волосся;
- зволожує волосся;
- знижує ламкість волосся;
- Зміцнюється кератиновий шар волосся та епідермальна бар'єрна функція.

Дія на шкіру:
- посилює синтез кератину;
- Збільшує рівень мРНК кератину, що свідчить про ефект синтезу кератину на транскрипційному рівні.
- надає значний захисний та стабілізуючий ефект на бішарові мембрани;
- зменшує пошкодження, спричинене водно-сольовим стресом;

- ДНК-захист - in-vitro підтвердження на фібробластах при дозуванні Cotton-Rich – 0,5%
- in-vitro тести на кератиноцитах людини показують, що Cotton-Rich (0.5%) сприяє підвищенню життєздатності клітин при зневодненні, спричиненому осмотичним шоком.
- Оцінка результатів за допомогою конфокального мікроскопа Vivascope®. Цей неінвазивний метод дозволяє оцінити організацію зернистого шару та товщину рогового шару шкіри.
Результат Значне зменшення товщини рогового шару спостерігається після нанесення на шкіру 1.5% Cotton-Rich протягом 3 годин. Зменшення товщини рогового шару є показником зволоженої та здорової шкіри. Також результати випробувань показують, що після застосування 1.5% Cotton-Rich клітини шкіри мають менший розмір і щільніше прилягають одна до одної, тобто Cotton-Rich сприяє збереженню когезії клітин шкіри.
- подвійне сліпе клінічне випробування порівняно з плацебо проводилося на 8 добровольців (віком від 23 до 47), так само протягом 3 годин. Косметичний продукт, що містить 1,5% Cotton-Rich, наносився експертом. Зволоження шкіри оцінювали за допомогою корнеометра (Corneometer®*CM825). Результати випробувань показують, що зволоженість шкіри значно збільшується після трьох годин нанесення крему, що містить 1,5% Cotton-Rich.

Висновок:
Олігосахариди Cotton-Rich захищають шкіру та волосся.
Рекомендується використовувати в:
- Продукти для догляду за волоссям - Cotton-Rich допомагає відновити пошкоджене волосся.
- Догляд за шкірою-захищає шкіру від повсякденного стресу, посилює бар'єрні функції шкіри. Розроблений для продуктів денного догляду та продуктів, що очищають (молочко, лосьйони, спреї), продуктів для душу.
- Також застосовується у термозахисних продуктах та у дитячій косметиці.

Рекомендовані дозування:
Волосся (підвищена сальність волосся, сухість, пошкоджене волосся)

шампуні, емульсії, креми – 0,5-1%
Сироватки для волосся (кучеряве волосся, надання гладкості, фарбоване волосся)
креми, емульсії, спреї – 1-5%
Шкіра (догляд за шкірою та волоссям, догляд за шкірою рук, дитяча косметика)
Креми, емульсії, гелі, рецептури з ліпосомами, лосьйони, молочко, спреї – 0.5-5%


Придатний до: 03.2020 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис
: Получила компонент и сразу приготовила с ним маску, еще добавила FiberHance™ - это бомба! Наносила на кожу головы и на всю длину волос. Не знаю как бы эти активы сработали отдельно, но вместе они придали волосам обьем (как будто волосы подпружинивают и никакого торчащего пушка), эластичность и ухоженный вид. И это все после одного применения! В общем я в восторге))) Спасибо магазину за прекрасные активы и хорошую работу.

Cotton-rich

Немає в наявності
Артикул: КИ104
Оберіть обʼем
29.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.