Попередній товар Наступний товар


COVA B TROX

Комплекс з активного морського магнію, екстракту водоростей та полісахаридів, що є неінвазивною альтернативою для лікування мімічних зморшок, тонких ліній та складок.

INCI: Magnesium gluconate, Algae, Cichirium intybus, Maltose
Опис: комплекс з активного морського магнію, екстракту водоростей та полісахаридів, що є неінвазивною альтернативою для лікування мімічних зморшок, тонких ліній та складок. Молекули COVA B TROX дуже маленького розміру і мають максимальну здатність до дифузії. Завдяки своєму розміру вони вільно проникають у шкіру. У косметології цей компонент дозволяє уникнути ін'єкцій та відповідно побічних ефектів. У той же час COVA B TROX повторює всі ефекти Ботокса у шкірі. За відсутності ризику різних патологій (гіпергідроз, косоокість, бруксизм ...), COVA B TROX демонструє свою чудову ефективність численними дослідженнями. Засоби COVA B TROX, що сприяють розслабленню м'язів, зазвичай засновані на фрагменті білка SNAP-25. Такий фрагмент (пептид, що складається із шести амінокислот - гексапептид) замінює активну частину молекули SNAP-25 (але не руйнує його повністю), що призводить до порушення передачі нервових імпульсів та розслаблення м'язів (міорелаксації). На відміну від ботоксу, для прояву дії міорелаксантів (продуктів COVA B TROX) потрібен курс застосування (від кількох тижнів до кількох місяців). При цьому споживач застрахований від прояву небажаних наслідків: паралічу м'язів, алергічних реакцій, передозування.
Одержання: розроблений на основі отриманої з морської води активної солі магнію, полісахаридів та екстрактів водоростей та кореня цикорію.

Характеристики:
Зовнішній вигляд
: тонкий порошок
Колір білий
Запах: характерний
Розчинність: добре розчиняється у воді, утворює гелі
Хімічний склад: глюконат магнію морського походження, екстракт та полісахариди морських водоростей, полісахариди з кореня цикорію, мальтозу.
Глюконат магнію, отриманий екстракцією з морської води, активізує ферменти, що контролюють натрієво-калієвий баланс, знижує час впливу медіатора, що ініціює м'язові скорочення, і допомагає запобігти утворенню мімічних зморшок без втрати звичайного виразу обличчя. Магній та кальцій відіграють ключову роль у скороченні м'язів – магній розслаблює м'язові волокна, тоді як кальцій напружує м'язи. Магній – один із найважливіших мінеральних елементів, присутніх у тілі людини, він бере участь у багатьох реакціях, у тому числі у реакціях енергетичного метаболізму та синтезу білків.
Полісахариди використовуються в даному комплексі для підвищення еластичності та пружності шкіри. Вони мають чудові вологоутримуючі властивості - допомагають підвищити вміст вологи в шкірі, надаючи їй гладкість, м'якість і створюючи захисну плівку, яка є ефективним бар'єром проти агресивних продуктів, запобігає випару вологи з поверхні. Присутність полісахаридів покращує зовнішній вигляд шкіри, роблячи її гладкою та шовковистою.
Полісахариди кореня цикорію є натуральними розгалуженими полісахаридами, що складаються з глюкози та фруктози. Завдяки високій вологоутримуючій здатності, мають відмінні зволожуючі властивості.
Екстракт морських водоростей отриманий екстракцією червоних та бурих водоростей, що містять цілий спектр біологічно активних елементів: мідь, цинк, селен, йод, вітаміни, амінокислоти, натуральні жирні кислоти (omega-3), антиоксиданти, глюцити, полігалактозиди, глюкани, карагени. д. Використовується збільшення ефективності дії магнію.
Мальтоза і двох молекул глюкози. Мальтоза також є ефективним зволожувачем, підвищуючи гладкість шкіри.

Косметична дія: Зменшуючи натяг матриксу дерми, COVA B TROX дозволяє зменшити мімічні зморшки, а шкірі набути молодості. Як неінвазивне клінічне лікування, працює як коректор зморшок, щоб звести до мінімуму мімічні зморшки, згладжує та розслаблює шкіру. Крім потужних антиоксидантів, зміцнює дерму і гальмує розпад матриксу, внаслідок чого помітно зниження появи тонких ліній та запобігання новим.
Абсолютно безпечний, він розслаблює шкіру, блокує звільнення кальцію у фібробластах, інгібуючи скорочення, дестабілізує комплекс дерми, фіксуючись на ньому: коли комплекс стає м'яким та нестабільним, натяг матриці колагену зменшується. Шкіра виглядає відпочила і помолодшала і не відчуває впливу скорочень нижче лежачих м'язів. Зменшуючи натяг матриксу дерми, COVA B TROX дозволяє зменшити мімічні зморшки, а шкірі знайти молодість. Для ефективного усунення зморшок необхідно відновити шкіру, заповнюючи особливо тендітні зони.
День за днем ​​мімічні зморшки стираються, глибокі зморшки і зморшки значно зменшуються, шкіра набуває обсягу, стає більш пружною, гладкою. Ви зможете виглядати значно молодшим, зберігаючи неповторну індивідуальність міміки обличчя.

Властивості:
* Розслаблює м'язові волокна
* Допомагає підвищити вміст вологи в шкірі та зберігає природний рівень вологості
* Має пролонговану зволожуючу дію
* Вирівнює тон шкіри та пом'якшує її, забезпечує захисну плівку

* Забезпечує насичення необхідними мікроелементами, вітамінами, амінокислотами та антиоксидантами, щоб допомогти подальшому зволоженню та захисту епідермісу
* Швидко скорочує зморшки та тонкі лінії та забезпечує стійкий ефект розгладження
* Безпечний, нетоксичний, є альтернативою ін'єкцій ботулінічного токсину

Показання: можна використовувати з появи перших мімічних зморшок

Області застосування:
- сироватки, креми, бальзами для догляду за шкірою обличчя та повік
- декоративна косметика

Способи використання: розчиняється у водній фазі при температурі не вище 40С

Рекомендована концентрація: 0,1-3% до 5%.
- для крему проти зморшок концентрація 0,1-2%,
- для сироватки – 1-4%,
– для інтенсивних патчів 3-5%.

Протипоказання та запобіжні заходи: не зустрінуто

Зберігання: зберігати у прохолодному темному місці у щільно закритому контейнері. Термін зберігання 5 років.

Додаткова інформація: Клінічні випробування (проведені на чоловіках та жінках віком 27 та 48 років) показали значне зменшення глибоких зморшок та загальне покращення якості шкіри у 60% волонтерів з 32 дня застосування.

"Найдивовижнішою властивістю COVA B TROX є те, що ви бачите результати після першого курсу" - каже Діана Schwidde, естетик з Embellish Hair Salon and Day Spa - "Ця процедура ідеально підходить тим, хто шукає, як би зменшити появу тонких ліній, і допомагає пацієнтам з гіперпігментацією та пошкодженням від сонця”.
Під час клінічної оцінки, до 85% учасників виявили скорочення глибини зморшок та до 88% – скорочення поверхні зморшок. Більш виражені поверхневі зморшки або лінії на лобі, гусячі лапки та лінії між бровами, що утворюються при насупленні, також були помітно знижені з погляду глибини, розміру та кількості. М'язи обличчя також були пом'якшені, лінії були згладжені.
Придатнй до: 07.2025 р.
www.elite.ru/woman/24/1257.phtml
nature-for-you.ru/ingredients/active_add/botoxlike
www.greenmama.ru/nid/53937/?mode=print
www.otrazhenie-svet.ru/teatime.php?read=002
www.skininc.com/treatments/facial/3426486.html
www.cosmeticingredients.co.uk/products.asp?prod=359
www.natures-practice.com/proto-col-instant-face-lift-15ml-ASRJQ-aspx
Переклад та компіляція: Васса для Аroma-vita.com.ua©

 

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

COVA B TROX

В наявності
Артикул: КИ73
Оберіть обʼем
45.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.