Попередній товар Наступний товар


ElasTone

Фібрилярний білок, основний компонент еластичних волокон у сполучній тканині. Зміцнює та тонізує шкіру, підвищує її пружність. Доглядає жирну, в'янучу і зрілу шкіру. Стимулює обмінні процеси у шкірі та волосі.

INCI: Hydrolyzed Elastin, Aqua, Propylene Glycol
Опис
: еластин – фібрилярний білок, основний компонент еластичних волокон у сполучній тканині. Еластин є гомогенною мережею безладно орієнтованих полімерних молекул, які в розслабленому стані мають достатній рівень. Це друга найпоширеніша речовина сполучної тканини за пропорцією, після колагену. Еластін є спеціалізованим білком з молекулярною масою від 64 до 66 кДа. Він синтезується клітинами фібробластів через попередник - розчинний тропоеластин, що не містить поперечних зв'язків. З безлічі тропоеластину еластин виходить у реакції, що каталізується лізилоксидазою. В еластині також присутні десмозин та ізодесмозин, через що еластин може розтягуватися у двох напрямках. У ньому багато амінокислотних залишків з неполярними бічними групами, що, мабуть, обумовлює високу еластичність його волокон.
Амінокислотний склад еластину можна як якісну ознаку. Еластін є білком, що складається з 80 до 95% неполярних гідрофобних амінокислот. Подібно до колагену, він містить одну третину гліцину, одну дев'яту проліну, невелику кількість гістидину. На відміну від фібрилярного колагену, що є основним структурним компонентом дерми (≈ 90% від маси сполучної тканини) і виконує основні фізіологічні функції, еластин, незважаючи на невисокий вміст (всього 2…5%), відповідає, головним чином, за пружність. Еластін відрізняється від колагену за хімічним складом та молекулярною структурою, низьким вмістом оксипроліну, відсутністю гідроксилізину, та наявністю десмозину та ізодесмозину.
Ці амінокислоти є характерними для еластину. Вони забезпечують міст між поліпептидами і надають його тривимірну, дуже пружну структуру. Очевидно, саме завдяки своїй структурі десмозин та ізодесмозин можуть одночасно входити до складу чотирьох пептидних ланцюгів. Очевидно, цим можна пояснити, що еластин на відміну інших фібрилярних білків здатний розтягуватися у двох напрямах.
Косметична форма: дисперсія еластину косметичного з масовою часткою від сухої речовини 95,0-98,0%

Характеристики:
Зовнішній вигляд
: прозора, жовта рідина
Запах: специфічний
Розмір молекули: 5000 дальтон
Сухої речовини: 97%
рН 6

Колориметричні дані вказують на те, що лише половина загальної кількості води, сорбованої еластином (~ 0,6 г/г сухого білка), справді зв'язується. Інша вода зберігає здатність до замерзання за 0 °С. Еластин стійкий до дії гарячої води і не утворює клею, стійкіший до дії кислот і лугів, менш стійкий до дії трипсину, ніж колаген. Ферментом, що специфічно діє на еластин, є еластаза.

Амінокислотний склад (% від загальної кількості амінокислот):
Аспарагінова кислота 3,27%
Треонін 6,67%
Серін 2,80%
Глутамінова кислота 6,40%
Пролін 11,03%
Гліцин 31,37%
Аланін 7,54%
Валін 6,88%
Метіонін 1,14%
Десмозин 0,3%
Триптофан 0%
Ізолейцин 2,31%
Лейцин 5,16%
Тирозин 4,79%
Фенілаланін 3,77%
Гідроксилізін 0%
Лізин 2,19%
Гістидин 1,19%
Аргінін 3,49%
Гідроксипролін 0,01%
Таурін 0%
Ізодесмозин 0,3%

Дія: дія еластину обумовлена ​​приєднанням до клітин епідермального шару шкіри білків десмозинів, що входять до складу дисперсії еластину і утворюють жорсткий каркас, що запобігає розтягуванню шкіри.

Косметичне застосування: цей білок має еластичність і дозволяє тканинам відновлюватися, наприклад, при затисканні або порізі шкіри. Завдяки наявності в молекулі еластину до 95% неполярних амінокислот, він діє подібно до м'якого і природного «знежирювача» на поверхні шкіри. Гігроскопічна еластинова плівка діє на зразок вологого компресу. Отже, трансепідермальна втрата води шкірою знижується. Завдяки гігроскопічні властивості еластину підвищується вологість рогового шару шкіри. Також еластин має високу гігроскопічність і дозволяє не перевантажувати косметичну композицію ліпідами, що важливо для догляду за жирною шкірою, що в'яне.
Зволожуючі засоби на основі еластину широко використовуються в косметології та, як допоміжна терапія, в дерматології. Їх застосування необхідно підтримки правильної структури епідермального бар'єру, забезпечення нормальних умов протікання біохімічних процесів у клітинах шкіри, запобігання її передчасного старіння.
Косметичні засоби, що містять солюбілізований еластин, отримали високу позитивну оцінку ефективності дії. Вони добре проникають у шкіру, сприяють її зволоженню, підвищенню еластичності, відновлюють бар'єр шкіри.
Властивості:
* Профілактика мікрозморшок, ліфтинг-ефект
* Зволожує та запобігає віковим змінам шкіри
* Вирівнює шкірний рельєф і робить зморшки менш помітними
* Зміцнює та тонізує шкіру, підвищує її пружність
* Догляд за жирною, в'янучою та зрілою шкірою
* Стимулює обмінні процеси в шкірі та у волосс

* Сприяють швидкому загоєнню ран та пошкоджень шкіри.
* Підтягує відвислу шкіру на обличчі та тілі
* Дозволяє шкірі відновити природну еластичність тканин і молодший вигляд
Показання:
* Зморшки, тонкі лінії
* Розтяжки
* Акне
* Обвисла шкіра
* Мішки та темні кола під очима
* Целюліт
* Широкі пори
* Пошкоджена сонцем шкіра
Застосування:
* Засоби для догляду за шкірою
* Креми та лосьйони для догляду за шкірою будь-якого типу
* Засоби для догляду за жирною, попрілою та в'янучою шкірою
* Чистячі та зволожуючі засоби
* Кошти проти розтяжок

Рекомендовані дози: 1 - 3%

Взаємодія з іншими компонентами: у складі готового косметичного засобу: при моно застосуванні косметичного еластину у складі миючих засобів (рідкі мила, гелі для душу та ін), можливе зниження піноутворення.

Безпека: Токсико-гігієнічні дослідження еластину в концентраціях передбачуваного введення в рецептури виробів (1…3%) показали, що він є малотоксичним і малонебезпечним продуктом (4 клас за ГОСТ 12.1.007-76); не надає шкірно-дратівливої, резорбтивної та сенсибілізуючої дії; не надає шкідливого впливу на слизові оболонки ока і рогівку, не викликає алергічної реакції. Гістологічними дослідженнями встановлено, що еластин стимулює обмінні процеси у шкірі, тобто. має біологічну активність.

Протипоказання: гіперчутливість.

Зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці, при температурі від 4 до 25С, у щільно закритому контейнері.

дані виробника
ru.wikipedia.org/wiki/Еластін
bse.sci-lib.com/article125859.html
www.xumuk.ru/biologhim/310.html
www.collagen.su/category/issledovanie-elastin
www.theagesecret.com/indexfirst.htm

Придатний до: 02.2023 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

ElasTone

В наявності
Артикул: КИ78
Оберіть обʼем
55.60 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.