Попередній товар Наступний товар


Keratopeel

Є природною, натуральною альтернативою хімічним пілінгам з АНА, які мають дратівливі дії. Застосовується при акне, псоріазі, кератозах, у постепіляційних засобах, для уповільнення росту волосся та профілактики врослого волосся.

Keratopeel - ензимний пілінг без кислот, подразнюючої дії, інших побічних ефектів.

INCI: Sucrose, Silica, Keratinase

Зовнішній вигляд: ліофілізований тонкодисперсний порошок
Ліофілізація - спосіб м'якого сушіння речовин, при якому висушується препарат заморожується, а потім поміщається у вакуумну камеру, де і відбувається сублімація розчинника.
Колір: світлий
Аромат: характерний
Дозування, що рекомендується: 1-2% (в розчиненому вигляді або диспергований з іншими сипучими продуктами)
Розчинність: водорозчинний, застосовується в сухому вигляді в порошкових продуктах
рН 2% розчину: 4 – 6,5

Keratopeel є активним інгредієнтом, що складається з кератинази, білка міститься в бацилі licheniformis, стабілізованого поперечними зв'язками з полісахаридним стабілізуючим агентом.
Через специфічну кератолітичну активність кератинази, Keratopeel вибірковим чином усуває надлишок корнеоцитів, що формують роговий шар, за допомогою м'якого відлущування, згладжування поверхні шкіри.
Keratopeel є природною, натуральною альтернативою хімічним пілінгам з АНА, що має дратівливі дії.

Опис
Bacillus licheniformis - бактерія, що часто зустрічається у ґрунті. Також її можна зустріти на пташиному пір'ї, наприклад у горобців, зустрічається і у водоплавних птахів (качок).
Це грампозитивна термофільна бактерія. Оптимальне середовище її проживання 30 °С, але може виживати і за більш високих температур. Оптимальна температура для ферментативної секреції 37 °С. Вона може існувати у формі суперечка і протистояти суворим умовам або у вегетативному стані, за кращих умов.
Bacillus licheniformis є важливою комерційною бактерією, оскільки широко використовується у виробництві ферментів/ензимів, в основному альфа-амілази та протеази, у тому числі кератинази.
Кератиназа – специфічний вид протеолітичних ферментів, з можливістю гідролізу нерозчинного кератину.
Кератиназа є перспективним препаратом і застосовується в різних областях, де необхідний гідроліз кератинів: у біомедичній, фармацевтичній та косметичній індустрії для гідролізу пріонів, приготування вакцин при лікуванні дерматофітозів, виробництва біоактивних пептидів, видалення кератину при лікуванні псоріазу.

Кератин - сімейство фібрилярних білків, що мають механічну міцність, яка серед матеріалів біологічного походження поступається лише хітину. В основному з кератинів складаються рогові похідні епідермісу шкіри - такі структури, як волосся, нігті, роги носорогів, пір'я та рамфотека дзьоба птахів та ін.
За вторинною структурою білка сімейство кератинів поділяється на дві групи:
α-кератини мають конформацію у вигляді щільних витків навколо довгої осі молекули (α-спіраль); ці кератини є основою волосся (включаючи шерсть), рогів, пазурів та копит ссавців.
β-кератини, більш тверді та мають форму кілька зигзагоподібних поліпептидних ланцюгів (т. зв. β-листи); ці кератини виявлені в пазурах і лусах рептилій, в їх панцирях (у черепах), у пір'ї, дзьобах і пазурах птахів, в голках дикобразів.

Кератини складаються з амінокислот. В основному амінокислот гліцину та аланіну. Епідерміс це зовнішня частина дерми і складається з плоского епітелію, що має товщину від 0,03 мм (на верхньому столітті) до 1,5 мм (на ліктях), із середнім розміром 0,4 мм. Він складається з п'яти шарів і в ньому знаходимо типи чотирьох клітин: кератиноцити, меланоцити, клітини Лангерганса і клітини Меркеля. Найбільше (80%) епідерміс складається з кератиноцитів, вони й несуть відповідальність за продукування кератину. Кератиноцити становлять 5 слів епідермісу: базальний шар, шипуватий шар, зернистий шар, блискучий шар, роговий шар.
Коли кератиноцити дозрівають, вони піднімаються через епідерміс, досягаючи рогового шару, що рухаються новоствореними клітинами. У ході цього процесу відбувається їхнє природне переміщення назовні, клітини змінюють свою форму (поступово згладжуються), і вміст кератину збільшується. Коли вони потрапляють назовні, проштовхувані новими клітинами, вони вже омертвілі, відпрацювали свою функцію і опадають природним шляхом.
Коли відмерлі клітини нашаровуються, шкіра набуває сірого відтінку і їх природне відділення має велике значення у формуванні здорового кольору обличчя. З віком природний процес ексфоліації та оновлення клітин сповільнюється, звідси змінюється і сам колір обличчя.
Видалення омертвілих кератиноцитів - це спосіб надати шкірі здоровіший колір і стимулювати подальше оновлення клітин шкіри.
Keratopeel прискорює процес оновлення рогового шару епідермісу, що надає шкірі молодшого, свіжішого вигляду.


Косметичний ефект кератинази
Сам фермент кератиназа здатний руйнувати кератин копит та волосся.
Він з успіхом застосовується у медико-біологічних, фармацевтичних та косметичних галузях.
Це вид ферментативного пілінгу, де немає використання абразивних частинок або низького рН, що робить його доступним для всіх типів шкіри, у тому числі для чутливої ​​чи куперозної шкіри.
Зокрема, Keratopeel може успішно застосовуватися для:
- усунення кератинізованого шару на шкірі при акне або псоріазі. Кератиназа сприяє видаленню кератину, що закупорює сальні протоки, що знизить ризик виникнення запалень та покращить зовнішній вигляд шкіри.
- усунення кісткової мозолі (зменшення її прояву) та зменшення/відділення ороговілих частин шкіри, наприклад на ліктях.
- усунення прояву (і терапії) фолікулярного кератозу. Коли організм виробляє кератин у надлишку, відбувається його посилене ороговіння і омертвілі клітини не встигають відокремитися. У народі часто називається - "гусяча шкіра". В результаті ороговіння шкіри, волосяний фолікул перекривається роговими лусочками, під якими накопичуються виділення сальних залоз. Розкладаючись, шкірні виділення склеюють лусочки, шкіра під ними запалюється і виникає її почервоніння та огрубіння.
- уповільнення, запобігання росту волосся після депіляції. Кератиназа руйнує стовбурові клітини волосяного фолікула, який зумовлює ріст волосини або уповільнює його ріст, робить волосся слабшим. Запобігає утворенню врослого волосся.
- Поліпшення епітелізації, регенерації шрамів, репарації шкіри.
Репарація - особлива функція клітин, що полягає в здатності виправляти хімічні пошкодження та розриви в молекулах ДНК, ушкодженої при нормальному біосинтезі ДНК у клітині або внаслідок дії фізичних чи хімічних агентів
- Поліпшення пенетрації (засвоюваності) терапевтичних речовин при інфекціях нігтьової пластини за рахунок руйнування кератину нігтьової пластини.
- рецептур чоловічих засобів після гоління, для зменшення росту волосся та профілактики вростання волосся, що тягнуть за собою запалення; профілактики закупорки сальних проток.

Keratopeel може бути включений у всі види сухих готових до використання косметичних препаратів, де бажаний ефект відлущування клітин шкіри. Є гіпоалергенним засобом і має дуже хорошу сумісність зі шкірою:
* Застосуємо для продукції з догляду за чутливою шкірою.
* для стимуляції клітинного оновлення та ексфоліації шкіри.
* для поліпшення зчеплення корнеоцитів, що тягне за собою збереження природної вологи в шкірі.
Корнеоцити це спеціальні плоскі лусочки, що формують роговий шар шкірного покриву. Їм характерна наявність шестикутної форми. При цьому кожній із шести граней вони контактують з рядом розташованими корнеоцитами. Подібну будову фахівці порівнюють зі своєрідною «стьобаною ковдрою». Саме таке розташування корнеоцитів зумовлює утримання природної вологи у шкірі. При порушенні їхнього порядку зчеплення шкіра регулярно втрачає свою вологу. І навпаки, надмірне збільшення розмірів корнеоцитів (аж до 30-ти кратного), сплощення та накопичення ядер спричиняють процес кератинізації рогового шару.
* Як кератолік і пом'якшувальний засіб. Для покращення інтенсивності оновлення клітин шкіри та більш здорового кольору шкіри
* застосуємо для щоденного використання
* не викликає подразнень та побічних дій

Keratopeel забезпечує інтенсивне тривале зволоження рогового шару за рахунок посилення опору коренеоцитами зневоднення/втрати вологи. Це прискорює оновлення клітин , що ведуть до більш гладкої та молодшої на вигляд шкірі.

Keratopeel може бути використаний у складі коктейлів під електропорацію у поєднанні з іншими компонентами або в моноваріанті.
Електропорація – метод безін'єкційного введення речовин у шкіру. Принцип процедури полягає у введенні необхідних корисних речовин в епідерміс без порушення його структури під впливом електромагнітних імпульсів.
Склади для коктейлів під електропорацію не повинні бути густими. Для електропорації шкіри обличчя найчастіше застосовують препарати на основі гіалуронової кислоти, з певною кількістю колагену у складі. Концентрація гіалуронової кислоти у препараті не може перевищувати 2%. Широко застосовуються водорозчинні форми вітамінів, розчин DMAE.

Особливості включення в рецептури та принципи роботи з кератиназою/Keratopeel
У джерелах вивчався вплив 11 джерел азоту та 11 джерел вуглецю на активність кератинази.
Результати показали:
Найбільше посилює активність кератинази пептон, соєве борошно, тирозин, KNO3, NaNO3, екстракт м'яса, сечовина.
Найменшою мірою впливають на активність козеїн, екстракт дріжджів та триптон.
Майже впливає посилення активності кератинази глицин.

Визначення оптимального рН для найбільшої активності кератинази
Оптимум рН визначали при 50 ° С у різних буферних розчинах.
Найбільша активність кератинази в діапазоні рН ~ 9
Діапазон стабільності неочищеного ферменту за зміни рН.

Найбільша стабільність кератинази зберігається в діапазоні рН~ 9
Стабільність рН ферменту визначали шляхом інкубування протеази протягом 3 годин при 50 °С у різних буферних розчинах і залишкову активність вимірювали в стандартних умовах. Активність ферменту при рН 9 приймали за 100%.

Висновки: найбільша активність кератинази спостерігається при її поєднанні з пептоном, тирозином, соєвим борошном, NaNO3, сечовиною, в розчиненому вигляді при рН в діапазоні ~ 9. У цьому її ефективність випадку зберігається протягом кількох діб. При нижчих значеннях рН ефективність розчину кератинази поступово знижується.

Keratopeel - натуральна альтернатива AHA-пілінгам і процедур з тіогліколятами. Природний спосіб м'якого біологічного пілінгу та оновлення клітин.

Особливості введення в рецептуру
- додати порошок Keratopeel у водну фазу з наступним перемішуванням при температурі не більше 50 °С.
- регулярно перемішувати протягом 10-15 хвилин до повного розподілу/диспергування порошку Keratopeel у водній фазі
- ввести отриману суспензію в рецептуру/емульсію при температурі не більше 50 °С
- регулювати рН до оптимального (необхідного за рецептурою)

При використанні в сухих/пудрових продуктах порошок Keratopeel змішується з іншими порошковими продуктами до однорідного/гомогенного стану.
Наприклад, у пудрах для Дарсонвалізації після механічного чищення обличчя у поєднанні з тальком, рисовим крохмалем, порошковими екстрактами, алантоїном, сіркою. Можливе додавання до мінеральної пудри.

Косметичне застосування Keratopeel:
- ензимні пілінги, кислотно-ензимні пілінги (у поєднанні з молочною, саліциловою кислотою, іншими ензимами)
- коктейлі для електропорації
- пудрові маски для покращення ексфоліації
- пудри під Дарсонваль
- косметичні засоби для щоденного використання (для покращення зволоженості шкіри, засобів при псоріазі, акне, гіперкератозі, фолікулярному кератозі, для загоєння рубців, Anti-Age догляд)
- косметичні засоби, що очищають
- засоби після епіляції/гоління
- засоби для догляду за кутикулою, нігтьовою пластиною

Джерело:
Опис виробника
medcosmetologiya.com/apparatnaya/elektroporatsiya.html
researchgate.net/figure/258151652_fig3_Fig-3-Determination-of-optimum-pH-on-the-keratinase-activity-a-and-stability-range-of

Придатний до:
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Keratopeel

Немає в наявності
Артикул: КИ131
Оберіть обʼем
33.90 грн
Повідомити мені
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.