Попередній товар Наступний товар


Mg-RELAX®

Поєднує в собі фізіологічну доступність біологічно доступного магнію та розслаблюючі властивості кольорів білого та блакитного лотоса. Має ефект м'язової релаксації та зняття напруги.

Найменування INCI: Magnesium PCA, Nelumbo Nucifera Flower Water, Nymphaea Caerulea Flower Water

Mg-RELAX® являє собою суміш солі магнію L-піролідонкарбонової кислоти або Mg-PCA (L-PCA виходить шляхом циклізації глутамінової кислоти рослинного походження) та водних екстрактів блакитного лотоса (Nymphaea Caerulea) та білого лотоса (Nelumbo nucifera) з (Лаос, Індія, Суматра та інші)

Фізичні характеристики:
Зовнішній вигляд
: рідина
Eur. Ph. V §2.2.1
Колір: від світло-жовтого до жовтого
Розчинність: водорозчинний
рН: 5.5 - 7.0
Зміст Mg (Eur. Ph. V §2.5.11): 3,8-4,2%

Властивості Mg-RELAX®:
Mg-RELAX® поєднує в собі фізіологічну доступність біологічно доступного магнію та розслаблюючі властивості кольорів білого та блакитного лотоса для того, щоб мінімізувати стресовий вплив на шкіру.
У той же час, розслаблюючий і регенеруючий Mg-RELAX® дає ефект ліфтингу, що розгладжує обличчя.
Властивості Mg-RELAX® засновані на 3 додаткових впливах, спрямованих проти стресу та його наслідків:
- Втома клітини шляхом стимуляції метаболізму,
- Напруженість м'язів шляхом ефекту їхнього розслаблення
- Запальні процеси шляхом інгібування вивільнення гістаміну.

Магній необхідний для виконання організмом численних функцій, адже він бере участь майже у 300 метаболічних реакціях, проте, про його головну роль у боротьбі зі шкідливими наслідками стресу та втоми досі написано найбільше. У людини, в організмі якої не вистачає магнію, гострий стрес призводить до значного виділення адреналіну наднирковими залозами. Адреналін, у свою чергу, призводить до м'язового скорочення, яке тим сильніше, що вищий дефіцит магнію.

L-PCA, фізіологічний носій магнію
PCA вже давно успішно використовується у косметології!
Що являє собою продукт циклізації глутамінової кислоти, що має рослинне походження, L-PCA (натуральна форма лівого обертання, що розпізнається ферментами людського організму) відіграє ключову роль у біохімії організму та шкіри.
Гідратація шкіри
12 відсотків L-PCA, яка у поєднанні з різними катіонами (натрій, калій, кальцій тощо) розглядається як зволожуючий агент, включається до складу натурального зволожуючого фактора шкіри, або NMF – водної частини гідроліпідної плівки на поверхні шкіри. Чудова гідратація шкіри зумовлює розгладження її мікрорельєфу, що ми звикли називати Lifting-ефектом.
Посередник метаболізму
Речовини, які не виводяться самим організмом, у більшості випадків присутні в тілі в метаболізованому стані. У випадку PCA катаболізм відбувається за циклом Кребса, оскільки після трансформації в глютамінову кислоту PCA стає вихідним реагентом для отримання альфа-кетоглутарової кислоти.
Вихідний реагент отримання амінокислот
L-PCA є також вихідним реагентом для отримання проліну та гідроксипроліну. Ці речовини є незамінними амінокислотами для колагену.

L-PCA є єдиною речовиною, що утворює зв'язок між гідратацією шкіри, енергетичним метаболізмом і пулом протеїнів. Клітини організму ідеально толерантні по відношенню до неї, у зв'язку з чим вона забезпечує оптимальну спорідненість до клітин шкіри і має унікальну здатність підвищення біодоступності пов'язаних з нею елементів, наприклад, магнію.

Квіти білого та блакитного лотоса є різними видами, що належать до одного сімейства, а саме до сімейства Nympheaceae (від Nymphea, що в перекладі означає “Водяна лілія чи небесне створіння”).
Квіти білого і блакитного лотоса мають схожу морфологію. Вони відрізняються тільки за фарбуванням квітки і формою пелюсток.
З фотохімічної точки зору квітка білого лотоса, а в першу чергу квітка блакитного лотоса містять такі цікаві речовини, як флавоноїди та антоціани, які покращують мікроциркуляцію в шкірі, а також виконують ряд інших функцій. Насиченість рослин ефірними оліями надає їм розслаблюючі властивості.

Mg-RELAX® : Для м'язової релаксації та ефекту зняття напруги!
Принцип експерименту

Для демонстрації властивостей Mg-RELAX®, що сприяють м'язовій релаксації, як експериментальна модель була обрана м'язово-волокниста культура. Мета експерименту полягала у вимірі та реєстрації частоти спонтанних скорочень іннервованих м'язових клітин (див. графік 1) у присутності та без Mg-RELAX® або еталонної речовини Каризопродолу.
Каризопродол (N-ізопропіл-2-метил-2-пропіл-1,3-пропандіол дикарбамат) являє собою фармацевтичний склад, що володіє аналгезуючими властивостями і надає ефект м'язової релаксації в результаті його інгібуючої дії на нервовий імпульс. Внаслідок клітинного метаболізму він перетворюється на мепробамат.

Демонстрація ефективності
Стимуляція метаболізму для підвищення споживання енергії (in vitro)

Інкубація фібропластів з Mg-RELAX® та подальше спостереження поділу клітин, метаболізму клітин, виробництво АТФ та морфологічного стану клітин.

Cellular muscle-relaxing (in vitro)
Вимірювання та реєстрація частоти спонтанного скорочення забезпечених нервами клітин м'язів у середовищі, що містить Mg-RELAX® або Carisoprodol (референтна речовина).
Зменшення запалення (vitro)
Активація мастоцитів P речовиною (нейромедіатор, що утворюється після агресивного впливу) та визначення вивільнення гістаміну.

Mg-RELAX® : Для зниження запального ефекту
Шкіра є центром потужної комунікаційної мережі, а також внутрішньо- та міжклітинної взаємодії з метою більш ефективного самозахисту та захисту всього тіла від численних екологічних факторів стресу.

З часом клітинний зв'язок слабшає і це ставить під загрозу нормальне функціонування власної системи захисту шкіри. В результаті стресу шкіра реагує інтенсивніше, тим самим збільшуючи дискомфорт та подразнення.
Принцип експерименту

Для імітації взаємодії між клітинами та шкірою, кровоносними судинами та нервовою системою, а також для вивчення властивостей Mg-RELAX® щодо ослаблення запальних реакцій, огрядні клітини активувалися за допомогою білкової речовини (нейромедіатор, що утворюється внаслідок агресії) та оцінювалося виділення гістаміну (метод тверд імуноферментного аналізу).
Результат дослідження: Mg-RELAX® викликає дозозалежне інгібування вивільнення гістаміну
0,1% розчин Mg-RELAX® інгібує вивільнення гістаміну на 17% порівняно з контрольним зразком
0,2% розчин Mg-RELAX® інгібує вивільнення гістаміну на 30% порівняно з контрольним зразком

Рекомендоване застосування Mg-RELAX®:
- Косметичні засоби «анти-стрес»
- сироватки для розслаблення м'язів в області мімічних зморшок
- Тоніки для зняття напруги
- Продукти Anti ageing (що підтягують, що зміцнюють шкіру)
- Продукти Anti ageing за типом Botox, як додаткова активна речовина

Рекомендоване дозування:
Mg-RELAX® використовується в засобах для догляду за обличчям та тілом у концентраціях від 1% до 3%
У рецептурах з ліфтинг ефектом, рецептурах на кшталт Botox можлива концентрація до 5%


Джерело: опис виробника

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 03.2023 р.

Розгорнути повний опис

Mg-RELAX®

В наявності
Артикул: КИ132
Оберіть обʼем
38.50 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.