Попередній товар Наступний товар


Кофеїн

Алкалоїд, що міститься в насінні кавового дерева, листі чайного куща, горіхах кола та ін. Знімає набряклість, сліди втоми навколо очей, зменшує темні кола. Має яскраво виражену жироспалюючу дію.

(Coffenium)
Розчинність у воді
: Водорозчинна речовина.
2,17 г/100 мл (25°C)
18 г/100 мл (80°C)
67 г/100 мл (100°C)
Малорозчинний в етанолі та ефірах, хлороформі (1:9), важко розчинний у спирті (1:50), мало розчинний в ефірі (1:530). Водні розчини мають нейтральну реакцію.
Осідає розчинами таніну. Розчинність у воді значно підвищується у присутності антипірину, лимонної кислоти, бензоату натрію та деяких інших речовин.
Розчинний у концентрованих розчинах лужних бензоатів або саліцилатів.
Поєднання розчину кофеїну із кислотами утворює солі.

Зовнішній вигляд: білий порошок
Запах: слабкий
Температура плавлення: 234-239 °C

Алкалоїд, що міститься в насінні кавового дерева, листі чайного куща, горіхах кола, плодах гуарани та ін. Кофеїн має збуджуючу дію на центральну нервову та серцево-судинну системи.
Кофеїн активізує кровопостачання і в косметичній промисловості застосовується для поліпшення кольору та виду шкіри, надає дренажне та зміцнюючу дію, покращує еластичність та пружність шкіри. Додається до складу косметики навколо очей з метою зменшення застійних явищ, тобто для позбавлення від темних кіл і мішків під очима, повністю всмоктується в кров. Бере участь у процесах відновлення захисного ліпідного шару шкіри, що робить доцільним застосування кофеїну в косметиці для сухої та пошкодженої шкіри, перешкоджає втрати вологи такого типу шкіри. Має виражену антиоксидантну дію, посилює дію інших антиоксидантів.
Сприяє запобіганню раку шкіри.

Основні косметичні властивості кофеїну:
- Поліпшення клітинного обміну;
- посилення метаболізму, покращення проникності активних речовин;
- лімфодренажна дія, мікроциркуляція крові;
- Жироспалююча дія;
- сприяє відновленню ліпідного шару;
- сприяє звуженню пор та зменшенню жирності шкіри;
- Прекрасний антисептик;
- тонізуючу, підтягуючу дію;
- спазмолітична дія.

Бразильські професіонали з Ріо-де-Жанейро виявили сучасну властивість кофеїну – він цілком може позбавити зайвих кілограмів у районі талії та стегон. Було проведено науковий експеримент: добровольці протягом 1 року двічі на вечір втирали в проблемні зони мазь із 7-відсотковим вмістом кофеїну. Через 30 днів більше 80% дівчат відзначили високе зменшення кола талії та стегон, у 68% скоротився розмір стегон. Кофеїн є одним із найпотужніших "розщеплювачів жирів", він стимулює розщеплення жирів та прискорює метаболічні процеси, за рахунок чого зникає неприємна проблема «апельсинової кірки».

Кофеїн сприяє припливу енергії безпосередньо у волосяну цибулину. Фази росту стають тривалішими, а це означає, що збереження густого і здорового волосся можливе аж до похилого віку. Ефективність кофеїну як засобу, здатного захистити волосся від дії тестостерону, підтверджують сучасні дерматологічні дослідження університетських клінік.

Області застосування кофеїну в косметичних засобах
- косметичні засоби протинабрякового характеру, для зняття/зменшення застійних явищ, включаючи забиті місця, синці, постакне;
- косметика від темних кіл під очима;
- жироспалюючі/антицелюлітні рецептури для тіла;
- Ліфтингуючі рецептури для шкіри навколо очей, обличчя, тіла;
- косметичні рецептури для зони декольте (тонізування, зміцнення тургору);
- засоби для сухої шкіри, відновлювальні засоби;
- засоби для жирної та проблемної шкіри;
- Антисептичні препарати;
- косметика після засмаги;
- косметичні продукти для посилення росту волосся – засоби для терапії алопеції, зокрема і андрогенної алопеції.

Кофеїн також можна використовувати для кофеїнового ионофореза. Можна вводити як з позитивного, і з негативного полюса. Для виготовлення кофеїнового розчину під біполярний іонофорез використовують воду для ін'єкцій.
Протипоказанням до кофеїнового іонофорезу є злоякісні пухлини, мастопатійні утворення, період захворювання гайморових пазух, захворювання щитовидної залози.
Не можна застосовувати іонофорез при армуванні обличчя золотими нитками.

Рекомендоване дозування:
косметика для тіла: 3-5%; (до 10%)
косметика для особи: 1-3%;
косметика для очей: 01 - 1%.

Придатний до: 03.2023 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Кофеїн

В наявності
Артикул: КИ22
Оберіть обʼем
15.00 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.