Попередній товар Наступний товар


SACCALURONATE LC

1% гіалуронова кислота рослинного походження. Екстрагована з пшеничних висівок. Природний мукополісахарид, що підтримує вологість у міжклітинному матриксі.

SACCALURONATE LC
1% гіалуронова кислота рослинного походження

INCI: Aqua & Sodium Hyaluronate
Хімічна назва: Натрію (2S,3S,4,5,6)-3-[(2S,3R,4,5,6)-3-ацетамідо-4-[(2R,3R,4,5,6)- 6-карбокси-3,4,5-trihydroxyoxan-2-іл]окси-5-гідрокси-6-(гідроксиметил)oxan-2-іл]окси-6-[(2R,3R,4,5,6)- 3-ацетамідо-2,5-дигідрокси-6-(гідроксиметил)oxan-4-іл]oxy-4,5-dihydroxyoxane-2-карбонової кислоти
Форма: 1% водний розчин гіалуронату натрію з рослинного джерела
Опис: 100% натуральний інгредієнт, екстрагований із пшеничних висівок. Природний мукополісахарид, що підтримує вологість у міжклітинному матриксі. Гіалуронова кислота або гіалуронат є важливим компонентом міжклітинної речовини епітеліальної, нервової та сполучної тканини, у тому числі шкіри та кісток. Гіалуронова кислота проникає через базальну мембрану та створює дермальне депо вологи, а також є чудовим провідником активних компонентів та активізатором імунокомпетентних клітин. Гіалуронова кислота в косметології з'явилася порівняно недавно і дуже швидко набула популярності як матеріал для корекції зморшок та інших дефектів шкіри, що виникають в результаті старіння. Гіалуронова кислота є речовиною сполучнотканинних систем. Молекула гіалуронової кислоти складається з повторюваних дисахаридних ланок N-ацетил-D-глюкозаміну та глюкуронової кислоти. За хімічною природою гіалуронова кислота - це полісахарид із сімейства глюкозаміногліканів. У сучасній промисловості використовується очищена гіалуронова кислота. Але на її основі створюються різні препарати, які застосовуються в косметиці, лікуванні різних захворювань, особливо для загоєння ран. У косметиці гіалуронова кислота та її натрієва сіль, гіалуронат натрію, застосовуються головним чином як зволожуючий компонент. Крім цього, гіалуронова кислота як косметичний інгредієнт має низку інших цікавих властивостей.
Одержання: синтезують біотехнологічним методом бактеріальної ферментації рослинної сировини: бактерії розмножуються і поміщаються в бродильний чан, де вони синтезують гіалуронову кислоту у спеціальних та контрольованих умовах. Далі гіалуронова кислота виділяється з клітин та очищається, осаджується та висушується.
Фізіологічні функції:
Гіалуронат натрію є основним компонентом міжклітинного матриксу, який виконує в організмі такі функції:

* Контроль рівня води та електролітів у позаклітинній рідині
* Участь у загоєнні ран
* Захист від інфекції
* Лубрикантні функції (як мастило внутрішньосуглобових поверхонь у суглобі)
* Збереження прозорості рідини внутрішньоочного яблука тощо.
Вологоутримуюча здатність:
Вологоутримуючі властивості Sodium Hyaluronate незрівнянно вище в порівнянні з іншими зволожуючими засобами, що відображено на графіку 1: Вимірювання (гН 2О/ 100г зволожувача) проводилося через 120 хв після аплікації різних зволожувачів при t 25°C та відносній вологості 50%.
Характеристики:
Зовнішній вигляд
: безбарвна прозора в'язка рідина
Аромат: без аромату
В'язкість при 25 С: 1100 - 2000 cps
Вміст гіалуронату натрію: 1%
Середня молекулярна вага: > 1000000
Розчинність: добре розчиняється у воді, не розчиняється в етанолі та жирних оліях
рН: 5,5 -7,5
Вікові обмеження: ні
Косметичне застосування: Гіалуронова кислота використовується у різноманітних галузях медицини, таких як офтальмологія, ревматологія, гінекологія, урологія та стоматологічна хірургія. У дерматології вона застосовується для додаткових лікувальних процедур препаратів для зволоження шкіри. Потрапляючи в тканини людини, гіалуронова кислота адсорбує вологу, що оточує її, роблячи ділянку тканини більш вологонасиченою і об'ємною, відновлює втрачені функції шкіри. Включення гіалуронової кислоти до складу захисних засобів також виправдане: вона має бактерицидну, регенеруючу, противірусну, ранозагоювальну активність. Гіалуронова кислота, зокрема, входить до складу сонцезахисних засобів. Гіалуронова кислота є природним компонентом шкіри людини, де вона відіграє важливу роль у підтримці нормального водного балансу.
Гіалуронова кислота показує хороші результати у боротьбі із сухістю шкіри та зморшками, тому її можна знайти у складі багатьох косметичних засобів. Входить до складу сполучної тканини, бере участь у регенерації шкіри, надає шкірі об'єму.
Гіалуронат натрію за своєю активністю повний аналог гіалуронової кислоти, сприяє регенерації тканин без утворення шрамів, робить шкіру більш м'якою та гладкою. Особливо рекомендується для заповнення зморшок та складок.
Високомолекулярний розчин Saccaluronate LC утворює плівку на поверхні шкіри, яка утримує вологу в міжклітинній матриці, надає шкірі пружності та має ефект мастила.
Властивості:
* Підвищує еластичність шкіри
* Висока молекулярна вага розчину забезпечує утворення плівки на поверхні шкіри, завдяки чому волога добре утримується в міжклітинному матриксі
* Підсилює захист шкірного бар'єру

* Робить шкіру більш пружною
* Розгладжує дрібні зморшки
* Перешкоджає старінню шкіри
Застосування: у засобах догляду за шкірою, декоративної косметиці

Рекомендовані дозування: 2-7%

Протипоказання: гіперчутливість

Зберігання: у сухому прохолодному місці, при температурі не вище 25 °C.

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 11.2015 р.

Розгорнути повний опис

SACCALURONATE LC

Немає в наявності
Артикул: КИ81
Оберіть обʼем
48.20 грн
Повідомити мені
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.