Попередній товар Наступний товар


Трехалоза

Природний сахарид, що має унікальну здатність захищати і підтримувати життєдіяльність клітин при несприятливому впливі навколишнього середовища. Подовжує термін придатності товарів. Усуває неприємний запах на тілі.

Трихалоза - натуральний захисний засіб для шкіри та волосся
Trehalose

Трихолоза/Трегалоза є натуральною захисною речовиною. Це природний сахарид, що зустрічається в тканинах багатьох рослин і тварин, що має унікальну здатність захищати і підтримувати життєдіяльність клітин при несприятливому впливі навколишнього середовища.
Присутність триалози є однією з причин, через яку безплідна пустеля розквітає після дощу. Наочним прикладом подібної захисної реакції служить рослина "Плаун скельний" (Selaginella lepidophylla), який завдяки триалозі не гине при зневодненні і "оживає" за наявності води.
У личинках хірономіди Polypedilum vanderplanki, здатних переносити висихання, накопичення у клітинах великої концентрації трегалози є одним із механізмів стійкості до висушування.
Ця природна властивість триалози може бути використана для захисту людської шкіри та волосся від ушкоджень, що викликаються несприятливим впливом навколишніх факторів.

Технічна характеристика
Зовнішній вигляд:
кристалічний порошок
Колір білий
Запах: практично без запаху
рН: 5,9
Розчинність: водорозчинний, термостабілен
Рекомендоване дозування: 1-2%

Виробник: Японія

Висока стабільність
Трихолоза являє собою дисахарид, утворений α-1,1-глікозидним зв'язком між двома молекулами α-глюкози.
За своєю будовою трегалозу - цукор, що не відновлює, тобто. не має напівацетального гідроксилу. Завдяки α(1→1)-зв'язку, трегалоза в розчині має високу температуру плавлення - 203° С, стійка до кислотного гідролізу при високих температурах і сильнокислому середовищі. Не реагує із фелінговою рідиною. При гідролізі утворює лише глюкозу. Насолода трегалози становить приблизно 45% від солодощі сахарози. Ензим розщеплює трегалозу називається - трегалаза.
По суті, трегалоза - це цукор, що не відновлюється, дуже стабільний у широкому діапазоні рН, у тому числі і при високих температурах.

Швидка розчинність
Трихолоза швидкорозчинна і має вологоутримуючі властивості, а також зберігає структуру протеїну при використанні в засобах догляду за шкірою і волоссям.
Завдяки своїй молекулярній структурі триалоза дуже стабільна при виробництві косметичних препаратів.
Трихолоза також допомагає збільшити термін зберігання продукції завдяки здатності перешкоджати утворенню летких альдегідів при розщепленні жирних кислот.

Захист шкіри та волосся
Трегалоза захищає фібропласти шкіри від зневоднення, заміняючи воду в тканинах і допомагаючи зберегти природну структуру шкіри та волосся. Ця речовина може використовуватися як ефективний зволожувач, і як засіб захисту від несприятливих кліматичних умов.
Особливість триалози заміщати воду в тканинах, знижуючи тим самим несприятливі впливи при високих та низьких температурах, а також при зневодненні, – основна причина збереження природної структури шкіри та волосся.
Тестування життєздатності клітин
У живильне середовище, що містить або не містить 1% мальтози або триалози, на 12 годин поміщалися фібробласти шкіри людини після утворення конфлюентного моношару культури. Після цього живильне середовище повністю віддалялося. Клітини зберігалися 3 години за кімнатної температури, потім вимірювалася їх життєздатність.
Найбільшу життєздатність показали фібропласти, оброблені розчином триалози.

Придушення запаху
Як зазначалося вище, трегалоза перешкоджає утворенню летких альдегідів при розщепленні жирних кислот. Ця властивість може бути використана не тільки для збільшення терміну придатності деяких косметичних засобів на основі олії, але також придушення неприємного запаху тіла, пов'язаного зі старінням.
Запобігання виникненню неприємного запаху рослинних олій.
Жирні кислоти присутні у багатьох косметичних продуктах та їх природний розпад супроводжується появою неприємного запаху та зміною кольору. Трихалоза сприяє запобіганню цього розпаду, продовжуючи термін зберігання продуктів.
Ця властивість наочно продемонстрована на наведеному нижче графіку, де здатність триалози запобігати утворенню альдегідів порівнюється з іншими сахаридами.

До розчину сахаридів (рН 6,0) була додана лінолева кислота (ненасичена жирна кислота) та порошок клітковини. Також було підготовлено контрольні зразки. Розчини з сахаридами нагрівали в киплячій воді, при цьому вимірювався вміст летких альдегідів у газовій фазі.

Усунення вікового запаху.
Трихолоза може бути використана в косметичних засобах для людей зрілого віку, для яких характерне виділення пальмітолеїнової кислоти у більших кількостях, ніж у молодих людей.
При розпаді пальмітолеїнової кислоти відбувається процес утворення летких альдегідів, що супроводжується появою специфічного запаху. Відсоток утворення летких альдегідів після 55 років значно зростає.

Як показано нижче на графіку, триалоза може пригнічувати утворення летких альдегідів при використанні у спреях після ванн.

8 осіб у віці старше 55 років після прийому ванни або душу розпорошували на шкіру розчин, що містить 2% триалози. Потім на 20 годин вони одягали бавовняні сорочки. Летючі альдегіди збиралися з бавовняних сорочок та їх кількість вимірювалася.

Косметичне застосування триалози:
- зволожуючі рецептури для догляду за шкірою навколо очей, обличчя, тіла;
- захисні косметичні засоби "від негоди", сонцезахисні рецептури;
- дезодоруючі рецептури для тіла;
- дезодоруючі рецептури для ніг/стоп;
- зволожуючі рецептури для волосся (маски, незмивні спреї);
- рецептури для укладання волосся, термозахисні засоби для волосся.


Джерело
Опис виробника
ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%B0

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 08.2025 р.

Розгорнути повний опис

Трехалоза

В наявності
Артикул: КИ127
Оберіть обʼем
33.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.