Попередній товар Наступний товар


Vegetal Ceramides

Являє собою пшеничний (Triticum vulgare) екстракт з цінним вмістом керамідів (сфінголіпіди та глікосфінколіпіди). Регулює трансепідермальний водний потік, підтримує баланс вологи у клітинах шкіри. Забезпечує міжмолекулярний зв'язок зовнішнього епідермального шару. Дозволяє боротися з небезпекою виникнення зморшок, допомагає у лікуванні фотостаріння.

Vegetal Ceramides
Комплекс церамідів із пшениці

INCI: Triticum vulgare oil, Sphingolipids, Glicosphingolipids.

Похідні сфінгозину, ацильованого за аміногрупою залишками жирних кислот, називаються церамідами. Цераміди є попередниками сфінголіпідів, зокрема сфінгомієліну (церамід-1-фосфохоліну), найважливішого представника групи сфінголіпідів.

Цераміди – це речовини природного походження. Тверді або воскоподібні речовини ліпідної природи (сфінголіпіди), які разом із холестерином та жирними кислотами утворюють ліпідний бар'єрний шар шкіри. При пошкодженні поверхневого шару шкіри кераміди заповнюють проломи, що утворилися в результаті вимивання, знижують проникність шкіри, зменшують втрату води та покращують пружність епідермісу. Вони також зміцнюють поверхневий шар волосся, запобігаючи потоншенню і роблячи волосся менш крихким. Кераміди отримують із соєвої олії, зерен рису та іншої рослинної сировини.
Вперше було виділено з мозкової тканини. Свою другу назву – цераміди – вони отримали від латинського слова cerebrum (мозок). Пізніше було знайдено, що цераміди становлять основу ліпідного прошарку між роговими лусочками.
Цераміди відносяться до класу сфінголіпідів. Це складні ліпіди, що складаються з декількох блоків — жирного спирту сфінгозину або фітосфінгозину (утворює гідрофільну «голову») та однієї жирної кислоти (ліпофільний «хвіст»).
Серед церамідів особливо виділяються довголанцюгові цераміди 1-го типу, до складу яких входить лінолева кислота. Ці цераміди прошивають сусідні ліпідні шари та пов'язують їх у єдину структуру. При нестачі ліноленової кислоти страждає синтез церамідів 1, відповідно ліпідний прошарок рогового шару втрачає цілісність і розпадається. Наслідком цього є сухість шкіри та пов'язані з цим інші симптоми (лущення, підвищена чутливість, подразнення тощо).
Відновлення епідермальних ліпідів. Ці компоненти забезпечують зв'язок клітин епідермісу один з одним. Якщо порівняти шкіру з цегляною стіною, то клітини епідермісу виконуватимуть роль цегли, а епідермальні ліпіди – роль матриксу, цементу. Насправді епідермальні ліпіди (перш за все, цераміди, або кераміди) - дуже тендітні субстанції, але вони виконують важливі функції: забезпечують стійкість епідермісу до проникнення чужорідних мікроорганізмів, а також беруть участь у ефективному зволоженні шкірного покриву. Щоб підтримати функції епідермальних ліпідів, у косметику вводять їх аналоги (наприклад, цераміди рису).

Опис: Рослинні цераміди - є повністю натуральними та рослинного походження, екстраговані з рису. Цераміди характеризуються здатністю заповнювати фізіологічні проміжки між епідермальних клітин, т.ч. покращує якість рогового шару шкіри. Комплексна структура церамідів у своєму походженні має ліпідно-структурну характеристику, що дозволяє лускатим шарам міжклітинно «цементуватися». Комплекс церамідів рису - це суміш сфінголіпідів (церамідів) та фосфоліпідів. Цераміди відіграють важливу роль у структурі та функціонуванні рогового шару шкіри. Характеризуються здатністю заповнювати фізіологічні проміжки між клітинами епідермісу, таким чином покращуючи якість рогового шару шкіри.
Vegetal Ceramides - натуральна олія, виділена з пшениці, з природним вмістом керамідів 15% - кераміди (сфінголіпіди та глікосфінголіпіди)

Органолептичні характеристики:
Зовнішній вигляд
в'язке масло
Колір світло-коричневий або світло-оранжевий
Запах        характерний для пшениці

Фізико-хімічні характеристики:
Кислотне число
   < 40.0 мг КОН/г
Число омилення  < 200
Число пероксидів  < 10
Щільність 0,900-1,100
Волога  < 5 %


Косметичне застосування: Бар'єрна функція дуже важлива: вона дозволяє боротися із щоденним агресивним впливом навколишнього середовища, різницею температур, забрудненнями, сонячною радіацією та фізико-хімічними впливами. Швидко поглинаючись, цераміди розчиняються у роговому шарі та заповнюють міжклітинний простір. Вони дозволяють відновлювати роговий шар із найкращими якостями та захищати організм. Це властивість ще найважливіше, т.к. це міжклітинне цементування усувається під час щоденного вмивання.
Цераміди є основною складовою ліпідного бар'єру рогового шару (40%). Вони беруть участь у таких важливих біологічних процесах, як:
* Регуляція трансепідермальної втрати води.
* Підтримка цілісності рогового шару та захист шкіри.
* Відновлення бар'єрних функцій шкіри.
Дія:
* Регулюють трансепідермальний водний потік, обмежуючи випаровування води, тобто підтримують баланс вологи в клітинах шкіри
* Забезпечують міжмолекулярний зв'язок зовнішнього епідермального шару, т.ч. захищаючи шкіру
* Дозволяють боротися з небезпекою виникнення зморшок (антіеластазні та антиколагеназні властивості), допомагають у лікуванні фотостаріння
* Зволожують шкіру (ефективність підтверджена клінічними дослідженнями)
* Значно підвищують рівень вологи в роговому шарі
* Зміцнюють бар'єрні функції шкіри

* Активізують зростання фібробластів
* Вирівнюють колір обличчя
* Перешкоджають випаданню волосся, роблять його сильнішим і здоровішим.
Догляд та відновлення волосся
- цераміди відновлюють кератиновий шар у всій довжині;
- надають пом'якшувальну та зволожуючу дію на шкіру голови;
- цераміди зволожують та живлять волосся;
- підвищують густоту волосся і стимулюють їх зростання;
- полегшують догляд та укладання після фарбування та хімічної завивки.

Області використання:
- Косметичні продукти для зволоження шкіри
- Спеціальні продукти для сухої шкіри
- Продукти проти старіння та проти утворення зморшок
- Догляд за обличчям (креми, лосьйони, молочко, вершки тощо)
- Догляд за тілом (лосьйони для тіла, креми для тіла тощо)
- Очищувальна косметика (мило і т.д.)
- Декоративна косметика (губна помада, пудра тощо)

Рекомендовані дозування:
Зволоження шкіри: 0,5-2,0 %
Реструктування шкіри: 1,0-2,0 %
Відновлення шкіри: 1,5-5,0 %
Протиеластазна дія: 0,5-2,0 %
Протиколагеназна дія: 0,5-2,0 %
Протирадикальна дія: 0,5-2,0 %

Зберігання: зберігати у прохолодному та темному місці. Уникати вологості.

Джерела:опис виробника
www.fleurdesante-lider.ru/products/34626/index.htm
www.greenmama.ru/nid/1100149/
www.cielparfum.ru/dict/910
www.xumuk.ru/biochem/56.html
www.cosmetologist.su/?sub=2&page=2
www.krasota.ru/krasota/news/show.htpl?id=2060&item=5389
www.oryza.co.jp/html/english/pdf/ceramide-e6.0.pdf

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 02.2024 р.

Розгорнути повний опис

Vegetal Ceramides

В наявності
Артикул: КИ138
Оберіть обʼем
34.50 грн
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.