Попередній товар Наступний товар


Wrinkle Defense

Інноваційний компонент, є сумішшю пептидів і амінокислот. Дія комплексу спрямовано розслаблення мускулатури особи, що дає ефект розгладження мімічних зморшок, і навіть зморшок, утворених у результаті хроностаріння.

Wrinkle Defense

INCI: Water (і) Glycerin (і) Butylene Glycol (і) Carbomer (і) Polysorbate 20 (і) Acetyl Hexapeptide-8 (і) Palmitoyl Oligopeptide (і) Palmitoyl Tetrapeptide-7

Зовнішній вигляд: рідина
Колір: безбарвний
Аромат: має виражений характерний аромат.
Розчинність: водорозчинний
pH: 2-5
Консервант: 0.3% Phenonip

Опис
Інноваційний компонент, є сумішшю пептидів і амінокислот. Дія комплексу спрямовано розслаблення мускулатури особи, що дає ефект розгладження мімічних зморшок, і навіть зморшок утворених у результаті хроностаріння (вікове старіння шкіри) за умови їх регулярного застосування протягом 2-х місяців. Має ефект ліфтингу. Сприяє синтезу фібробластів.

Palmitoyl Oligopeptide - похідне трипептиду, що складається із послідовно з'єднаних залишків амінокислот: гліцину, гістидину та лізину. Має високу проникаючу здатність, стимулює синтез колагену та глікозаміногліканів дерми, збільшує пружність шкіри, сприяє зменшенню глибини зморшок. Має виражений "Anti-age" ефект.
Palmitoyl Tetrapeptide-7 - синтетичний пептид; зміцнює шкіру, заспокоює запалення, сприяє зменшенню набряклості та зовнішніх проявів подразнення, підвищує еластичність.
Acetyl Hexapeptide-8 - синтетичний гексапептид (ланцюжок з 6 амінокислот), інакше аргірелін. Він попереджає визволення нейромедіаторів. При нанесенні на шкіру Аргірелін послаблює лицьову напругу, що викликає зменшення ліній і зморшок на обличчі при постійному застосуванні. Його ефект спрямований на перешкоду в просуванні імпульсів, що веде до гальмування нервово-м'язової передачі, не блокуючи її повністю. Не будучи токсином, він, як і ботулотоксин, перешкоджає скорочення/руху мімічної мускулатури та сприяє розгладжуванню мімічних зморшок. Немає вікових обмежень.

Дослідження також продемонстрували, що глибина зморшок на обличчі може бути зменшена, і це може запобігти очевидному старінню шкіри обличчя, а також овалу обличчя в цілому.

Спосіб введення в рецептуру - додається до готової охолодженої емульсії, при температурі не більше 40°C
Вікове обмеження: після 35 років

Області застосування:
Сироватки "Anti-age"
Активні гелі
Незмивні засоби для зняття макіяжу
Маски
Креми, лосьйони "Anti-age" серії
Ліфтінг кошти

Рекомендоване дозування: 3-9%
Умови зберігання: при низьких температурах (2-6 °C)

Інформація скомпелірована з відкритих джерел інтернету

Придатний до:

Розгорнути повний опис

Wrinkle Defense

Немає в наявності
Артикул: КИ60
Оберіть обʼем
65.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 1000 грн. - доставка безкоштовна.