Попередній товар Наступний товар


Zn-PCA

Є антисептиком та регулятором ферментів, бере участь у виробленні колагену та еластину, що надають шкірі пружність, сприяє регенерації шкіри. Скорочує виділення шкірного жиру, очищає пори та попереджає утворення вугрової висипки. Зволожує шкіру.

Цинкова сіль пірролідон-карбонової кислоти

INCI: Zinc Pca
Синоніми
: СПС, солі цинку, цинкова сіль PCA, Zincidone, Цинк РСА, Zinclean, PIDO-ZINC, Zinc Pidolate / Zinc L-Pyroglutamate
Опис: Zn-PCA (цинкова сіль піролідон-карбонової кислоти) – натуральний компонент, який блокує вплив гормонів на сальні залози, знижуючи продукцію шкірного сала та покращуючи відтік із залози. Zn-PCA також пригнічує зростання бактерій, які беруть участь у появі вугрів та прищів (Propionibacterium acnes, Staphylococcus epidermidis та ін.). Цинк PCA широко використовується не тільки як засіб регулювання виробництва шкірного сала і придушення запаху тіла, але і як інгредієнт для антивікових продуктів.
Піролідонкарбонова кислота (PCA) входить до складу натурального зволожуючого фактора шкіри (NMF-natural moisturizing factor). Вона є гігроскопічною речовиною - здатна зв'язувати та утримувати вологу, надаючи шкірі гладкість та еластичність.

Цинк є одним із найважливіших мікроелементів для будь-якого живого тіла. Риба і молюски природно багаті на цинк. Дефіцит цинку в організмі людини навряд чи станеться при збалансованій дієті, проте, незбалансоване харчування викликає збочення смаку, репродуктивні дисфункції, шорсткість шкіри, випадання волосся тощо. У людей похилого віку подібна незбалансована дієта може призвести до послаблення імунної функції.

УПС, приймаючи форму солі, як відомо, служить прекрасним зволожувачем та кондиціонером шкіри, який надає їй м'якість і надає чудові ефекти кондиціювання на волосся і навіть шкіру голови. УПС є переважним компонентом природного зволожуючого фактора і, як відомо, відіграє важливу роль у гідратації шкіри та шкіри голови.

Дигідротестостерон (ДГТ) - модифікована версія тестостерону, яка перетворюється ферментом, що живить олії, вироблені під дією ферменту 5-редуктази. Він стимулює сальні залози виробляти та виділяти шкірне сало. Цинк РСА інгібує 5-редуктазу, у свою чергу зменшуючи кількість DHT, який утворюється в шкірі голови - що дуже важливо для чоловіків і жінок, у яких волосся рідшає або випадає через DHT.

Характеристики:
Зовнішній вигляд:
тонкий порошок
Колір: від білого до кремового
Запах: практично без запаху
рН (10% водний розчин): 5-6
Розчинність: розчинний у воді (t ~ 30 - 40 ° C.)

Склад:
Глутамінова кислота – 2,0%
Цинк УПС – 98,0%

Дія: себорегулююча, відновлююча, антибактеріальна, зволожуюча, протисеборейна, протимікробна, протизапальна, запобігає зморшкам.

Косметичне застосування: є антисептиком та регулятором ферментів, бере участь у виробленні колагену та еластину, що надають шкірі пружність, сприяє регенерації шкіри. Скорочує виділення шкірного жиру, очищає пори та попереджає утворення вугрової висипки. Нормалізує сальну секрецію і відновлюють шкіру, що ослабла. Виявляє себокоректуючий ефект – зменшує саловиділення, нормалізує процес оновлення епітеліальних клітин у вивідних протоках сальних залоз та волосяних фолікулах, та антибактеріальну дію. Завдяки цим властивостям може застосовуватись при лікуванні акне та себорейного дерматиту. Дозволяє знизити кількість шкірного сала, тим самим зменшуючи запалення та інфекцію сальних залоз. Але цинк також визнається як протизапальний, лікувальний та антибактеріальний засіб, особливо активний щодо Propionibacterium acne.
Природний зволожувач допомагає шкірі довше утримувати вологу.
Zn-PCA також використовується для захисту від старіння шкіри та волосистої частини голови у дорослих. Він регулює вироблення жиру шкірою голови, не висушуючи шкіру та волосся та очищаючи волосяні фолікули, усуває свербіж та лупу.
Zn-PCA є одним з найпопулярніших інгредієнтів для усунення запахів волосся та тіла.
З'єднання цинку виступають інгібіторами поглинання запахів, а також борються проти старіння та висипу. Дослідження показали, що Zn-PCA пригнічує шкірне сало, а також поглинає запах від тіла та голови у людей різного віку. Несподіваним результатом були свідчення про те, що цинк PCA також інгібує АР-1 – важливу причину виробництва колагенази, яка відповідає за появу зморшок та старіння в цілому. За даними останніх досліджень, цинк РСА вважають перспективним агентом у боротьбі зі старінням шкіри. Він пригнічує UVA-індуковане виробництво металопротеїнази-1 на культурі фібробластів шкіри в пробірці, таким чином підвищуючи синтез колагену.
Zn-PCA - з'єднання цинку, яке включає жирні кислоти і в кінцевому рахунку енергонезалежну сіль, що придушує запах тіла, утворюючи нелеткі солі коротколанцюгових жирних кислот у шкірі.
Цинк PCA є неймовірним інгредієнтом для догляду за волоссям. Він забезпечує глибоке зволоження та відновлення пошкодженого волосся. Жирне волосся є результатом гіперактивності сальних залоз. Це часто призводить до накопичення бактерій, набряків, появи сверблячки, лущення та інших проблем шкіри голови.

Zn-PCA регулює функції сальних залоз та утримує їх від виробництва зайвого жиру. Він також глибоко очищає волосяні фолікули та видаляє зайвий жир та бактерії. Це дозволяє поживним речовин досягати волосяного фолікула. Результатом є здорове, сильне і швидко зростаюче волосся з пожвавленням і блиском. Zn-PCA також блокує DHT, що робить його корисним у запобіганні чоловічому облисіння.

Властивості:
* Діє як ензимний регулятор (інгібує 5-альфа-редуктазу)
* Інгібує АР-1 – промоутер виробництва колагенази, що відповідає за появу зморшок.
* Регулює виділення шкірного сала (себуму)
* Регулює бактеріальну флору, запобігаючи утворенню акне та комедонів
* Чинить загоювальну та антисептичну дію
* Звужує пори та заспокоює шкіру
* Зменшує почервоніння та роздратування
* Допомагає підтримувати матовий колір обличчя
* Зміцнює структуру волосся, допомагає відновленню
* Усуває лупу та свербіння шкіри голови
* Усуває неприємні запахи тіла
* Поєднання цинку з природним компонентом, що знаходиться в нашій шкірі, дозволяє легко та швидко засвоюватися.
* Інгібує розвиток Propionibacterium Acnes та Malassezia Furfur, що викликають акне та лупу.

Застосування: Може використовуватись у всіх видах косметики.
* Догляд за шкірою: креми, лосьйони, тоніки, гелі для душу, умивання і т.д.
* Догляд за волоссям: шампуні, кондиціонери, тоніки та креми для волосся і т.д.
* Сонцезахисний догляд: доглядові креми, лосьйони, гелі тощо. до та після сонячних процедур
* Макіяж: основи, помади і т.д.

Використовується як інгредієнт у дитячих присипках, порошках для гоління, у засобах, що зменшують потовиділення, кремах, лосьйонах і так далі.
Zn-PCA корисний не тільки у звичайних засобах для догляду за шкірою, але й надає вищезгадані ефекти більш помітно у поєднанні з шампунями, кондиціонерами та засобами для тіла та обличчя.

Рекомендовані дози: від 0,1 до 1%
- Незмивні засоби: 0,1 - 1,0%
- засоби, що змиваються: 0,2 - 1,0% (як активний інгредієнт)
- Мінімальна інгібуюча концентрація (МІК) – 0,1%

1% Zn-PCA у рецептурі значно зменшує рівень вироблення шкірного сала на четвертому тижні, порівняно з початковим значенням.

Зменшує дію 5-альфа-редуктази на 65%. При концентрації 1%, в природних умовах тести демонструють 22% зниження освіти шкірного сала.

Колаген, який необхідний для підтримки шкіри пружною і запобігає утворенню зморшок, розкладається під дією колагенази (ферменту, що руйнує колаген). Таким чином, для придушення утворення зморшок необхідно придушити виробництво колагенази. Відомо, що активатор білка-1 (AP-1 - складний білок, що складається з декількох одиниць білка), індукує виробництво колагенази шляхом зв'язування з ДНК в ядрі клітини. Дослідження показали, що лікування навіть низьким відсотком Zn-PCA пригнічує з ФОС (показник AP-1 виробництва) приблизно на 70%. Цей результат показує, що Zn-PCA може пригнічувати утворення зморшок.

Синергія:
-Екстракти ірису, арніки, календули, чорної смородини, реп'яха, вітамін А, бісаболол та вітамін К – стимулюють формування та регенерацію молодої здорової шкірної тканини.
-Комбінації з іншими антибактеріальними засобами або антиакне продуктами (що містять цинк пірітіон, пірктон оламін і так далі) - посилюють дію Zn-PCA.
-компоненти, що мають антиоксидантну активність - збільшується ефект у придушенні АР-1.
-Екстракти чебрецю, шавлії, лопуха, плюща – при всіх проблемах волосся та шкіри голови.
-Олеуропеїн, вітамін С – у боротьбі з експресією меланіну та ліпофусцину (пігменту, відповідального за утворення вікових плям).
-Аргінін та вітамін Е – ефективність поєднання була доведена у клінічній практиці. Допомагають боротися проти витончення волосся, стимулює їх зростання і зміцнює.

Протипоказання та запобіжні заходи: Індивідуальна непереносимість. Не мутагенний, не дратує шкіру, помірковано дратує слизову оболонку очей.
Як частина "природного зволожуючого фактора" (NMF), має відмінну близькість і толерантність до шкіри.
Несумісність: Zn-PCA і AlfaLip не поєднуються
Зберігання: зберігати при кімнатній температурі в захищеному від світла місці. Термін придатності 5 років у закритій упаковці.

Інше застосування: у шампунях для собак.

www.scalp-health.com/zinc-pca.htm
www.ozdorovis.ru/shop/index.php?productID=205
www.ntpo.com/patents_medicine/medicine_23/medicine_412.shtml
bank-krasoty.com.ua/Ingridients/ZincPca
www.personalcaremagazine.com/Print.aspx?Story=1877
www.skinactives.com/Zinc-PCA.html
www.iwantthathair.com/category-s/225.htm
haircarenews.us/zincidone-dht-inhibitor-sebum/
www.cosmeticsandtoiletries.com/formulating/ingredient/active/83553552.html
www.allerlei-praktisches.ch/shop/product_info.php?products_id=2381&language=fr
onlinelibrary.wiley.com/doi/10.1111/j.1468-2494.2011.00676.x/abstract
fr.intraforce.ca/works/technologie
www.solabia.fr/solabia/content/NT00003596.pdf

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 10.2024 р.

Розгорнути повний опис

Zn-PCA

В наявності
Артикул: КИ95
Оберіть обʼем
48.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.