Попередній товар Наступний товар


Гіалуронова кислота н/м "Oligo"

На сьогоднішній день є найкращим зволожувачем шкіри. Має антибактеріальні та ранозагоювальні властивості, вона також є основним компонентом сполучної тканини, здійснює більшість її функцій.

Hyaluronic acid
Гіалуронова кислота (низькомолекулярна) "Oligo" - 94,1%

Має досить низьку молекулярну вагу - 5,3 кДа
Зовнішній вигляд: тонкодисперсний порошок
Колір білий
рН (0,1% водний розчин): 7,4
Країна-виробник: Індія
Водорозчинна речовина (розчиняється повільно, утворюючи гелеподібну структуру).
Після застосування косметики з гіалуроновою кислотою шкіра виглядає більш м'якою, гладкою та ніжною. І це не просто зовнішній ефект. Справа в тому, що вологе середовище, яке створює гіалуронова кислота біля поверхні шкіри, зменшує випаровування води через роговий шар, оскільки інтенсивність випаровування залежить від відносної вологості навколишнього повітря. Це дуже суттєво, оскільки проникність рогового шару для води може різко збільшуватися під впливом УФ випромінювання, руйнівної дії поверхнево-активних речовин та забруднень, що оточують нас усюди. Гіалуронова кислота у складі сонцезахисних засобів, денних кремів та декоративної косметики може на якийсь час "прикрити" пошкоджений роговий шар, не дозволяючи шкірі зневоднюватися, поки йдуть відновлювальні процеси в епідермісі. Крім того, полімерна мережа, яку гіалуронова кислота утворює на поверхні шкіри, дозволяє біологічно активним речовинам, що входять до складу косметичних засобів, довше на ній затримуватися, що підвищує ймовірність того, що вони проникнуть в епідерміс.
Гіалуронова кислота на сьогоднішній день є найкращим зволожувачем шкіри. Вона також має антибактеріальні та ранозагоювальні властивості, вона також є основним компонентом сполучної тканини, здійснює більшість її функцій.
Рекомендоване дозування: 0,1-1% у косметичних кремах; 1-3% у сироватках.
Джерело

Зволожуючі властивості гіалуронової кислоти залежать від її молекулярної ваги. Чим вище молекулярна вага, тим краще формується безперервна зволожуюча плівка. При високій молекулярній вазі достатньою можливо концентрація в косметичному засобі всього 0,05%, т.к. одна молекула гіалуронової кислоти може утримати до 500 молекул води, але при цьому, маючи велику вагу, вона втрачає здатність проникати вглиб, працюючи лише на поверхні. Ця якість знайшла застосування у медицині під час лікування ран. Вологе стерильне середовище дозволяє клітинам вільно пересуватися та виконувати необхідні «ремонтні роботи». Таким чином, плівка із гіалуронової кислоти допомагає швидкому загоєнню шкіри без утворення рубців. Ця властивість особливо цінна у засобах для лікування вугрової висипки, для догляду за шкірою після гоління та прийняття сонячних ванн.
Низькомолекулярна гіалуронова кислота здатна проникати вглиб шкіри, ухиляючи її зсередини.

Емульсії на основі гіалуронової кислоти мають м'яку та ніжну консистенцію, крім того, вони чудово сумісні зі шкірою та ніколи не викликають роздратування та алегричних реакцій.
Джерело

Використання гіалуронової кислоти (гіалуронату натрію) низькокомолекулярної:
застосовується в косметиці для антивікових та регенеруючих серій.
У розділі "Статті" ви можете ознайомитися з дослідженнями, проведеними з низько- та високомолекулярною гіалуроновою кислотою.
Коротка теза з опублікованого дослідження: У дослідженні було показано, що зволожуючий ефект і підвищення еластичності шкіри більшою мірою властиві гіалуронової кислоти з високою молекулярною масою, тоді як ефект, що розгладжує, продемонструвала гіалуронова кислота з низькою молекулярною масою.

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 

Розгорнути повний опис

Гіалуронова кислота н/м "Oligo"

Немає в наявності
Артикул: КИ30
Оберіть обʼем
132.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.