Попередній товар Наступний товар


Boron Glow

Тонкодисперсна пудра, що надає ефект мерехтіння шкірі. Завдяки ефекту розсіювання, приховує нерівності шкіри, крупнопористу шкіру, візуально приховує "сіточку" дрібних зморшок, робить обличчя молодшим. Здатний вбирати шкірний жир

Boron nitride, Boron oxide
INCI: нітрид бору, оксид бору

Шановні клієнти . Пропонуємо до Вашої уваги аналогічний продукт, без оксиду бору.
Нітрид бору – нанодисперсний нітрид бору використовується у складі косметичних засобів для надання унікальних сенсорних характеристик. Хімічно інертний, не входить у реакції зі шкірою. Нітрид бору має відмінні адгезивні властивості (здатність «прилипати» до шкіри), що забезпечує збільшення стійкості косметичного препарату. Є чудовим лубрикантом (покращує ковзання) і має дуже високу адсорбційну здатність по відношенню до кожного салу.
За приголомшливе світіння та «ефект м'якого фокусу», який він надає шкірі, цей компонент називають «роллс-ройсом» серед мінералів.
Характеристика:
Зовнішній вигляд:
порошок без запаху
Колір білий
Розмір часток: 30 мкм
Адсорбція: 74,5 GMS/100 ML
Щільність: 2.18 г/смі
Показник заломлення: 1.74
Розчинність: не розчиняється у рідинах. Поступово диспергується в маслі, гелі, милі та емульсіях.
рН: від 5 до 8
Тонкодисперсна пудра, що надає ефект мерехтіння шкірі.
Завдяки ефекту розсіювання, приховує нерівності шкіри, пористу шкіру, візуально приховує "сіточку" дрібних зморшок, робить обличчя молодшим. Здатний вбирати шкірний жир з високою можливістю поглинання. Має чудові адгезивні та ковзні властивості.
Це більш ніж просто присадка, що покращує текстуру кінцевого продукту.
Крім колірного ефекту, має наступні сенсорні та оптичні характеристики:
Посилює ефект кольору
Надає шкірі відчуття бархатистості.
Має хорошу розтіканість
Чудова адгезія шкіри
Тривалий ефект
Ефект відбілювання шкіри
Стабілізуюча дія на емульсії
Anti Aging властивості: захист від УФ-променів

Галузь застосування:

  • Тіні для повік
  • Креми для обличчя та тіла (з ефектом свічення)
  • Помади
  • Пудри
  • Вуалі

Відсоток введення:
-у продуктах для догляду за шкірою: 0,3 – 5 %
-у косметичних продуктах: 3 – 10%.
Може використовуватися разом з будь-яким звичайним косметичним інгредієнтом Додаткова інформація: Міжнародна лабораторія ISPE (www.ispe.it) в Мілані (Італія) нещодавно оцінила розтіканість, ступінь покриття шкіри, однорідність покриття та м'якість шкіри, порівнюючи Boron Glow нітриду бору з іншими загальними кольорами інгредієнтів. 16 навчених експертів оцінили порошки відповідно до стандартного протоколу, і їм надали щодо ступеня інтенсивності кожного обраного параметра. Як можна зробити висновок, що Boron Glow нітрид бору в плані розтікання, ступеня покриття шкіри, однорідності покриття та надання шкірі м'якості перевершує Nylon12, тальк Extra, слюди та ПММА. Унікальне поєднання властивостей Boron Glow проявляється у значному поліпшенні тактильних відчуттів. Провідні виробники декоративної косметики вже створюють такі продукти, як тіні, рідкі бази, пресовані пухкі пудри, консилери, рум'яна, олівці та губні помади з високим ступенем чистоти Boron Glow нітрид бору класу ЕСК.

Придатний до: 10.2015 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Boron Glow

Немає в наявності
Артикул: МК5
Оберіть обʼем
73.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.