Попередній товар Наступний товар


COVASILIC 15

Токситропний загусник прозорих масляних гелів. Структура такого гелю є масляною фазою з решіткою діоксиду кремнію. Може створювати як прозорі гелі, так і глянсово-блискучі. запобігання розтіканню косметики по шкірі.

COVASILIC 15 - загусник прозорих масляних гелів.

INCI NAME: Silica Dimethyl Silylate

Токситропний загусник прозорих масляних гелів.
Токситропний гель - гель, який змінює в'язкість, стає рідким від механічного впливу (перемішування, нанесення на шкіру) і згущується у стані спокою.

Зовнішній вигляд: порошок
Колір білий
Аромат: легкий
Розчинність: олії, силікони, полярні розчинники, поліолі.

Covasilic 15 - Гідрофобний колоїдний діоксид кремнію. Covasilic 15 є спеціальним сортом діоксиду кремнію оброблений диметилсилілатом. Це білий сферичний порошок, розроблений спеціально для того, щоб сформулювати прозорі гелі з широким спектром масел, силіконів та багатоатомних спиртів (поліолей). За допомогою Covasilic 15 можна отримувати прозорі/напівпрозорі, приємні на дотик гелі з чудовими тактильними відчуттями.
Covasilic 15 може використовуватися для створення сухих кремових сумішей, у вигляді порошку, але при нанесенні на шкіру, перетворюються на крем, витримує до 40% води.

Технологія приготування:
Щоб уникнути розпилення порошку, Covasilic 15 рекомендується додавати масляну фазу маленькими порціями, при повільному перемішуванні до утворення стійкого гелю. Спочатку рекомендується додавати приблизно 6% Covasilic 15, далі оцінювати консистенцію. При необхідності додати ще Covasilic 15 або додати масляної фази, силіконів, поліолей.

Властивості:
- суспензуючі властивості
- Загущаючі властивості
- можливість включати воду у порошковій емульсії

1. Суспензуючі властивості
При використанні Covasilic 15 в рецептурі можна застосовувати блиски/глітери, міки, пігменти, перлини порошок, інші нерозчинні порошкові продукти, зберігаючи плинність і прозорість текстури.
Максимально необхідний відсоток Covasilic 15 в масляній фазі, повинен бути таким, щоб консистенція зберігала свою плинність. Структура такого рідкого гелю є масляною фазою з ланцюжком діоксиду кремнію.
Зв'язок між кремнієм та олією здійснюється за рахунок водневих зв'язків.
Полярні розчинники, такі як дипропіленгліколь, триетилцитрат або пропіленкарбонат будуть покращувати текстуру утвореного гелю.

2. Загущаючі властивості
Covasilic 15
може бути використаний для формулювань прозорих рідких або густих масляних гелів та гелів на основі поліолів. Для утворення більш стабільного гелю деякі масла вимагають додавання полярного розчинника. Реологія (плинність речовини) залежатиме від типу масел та наявності/відсутності полярного розчинника
В'язкість кінцевого продукту та дозування Covasilic 15 залежить від типу олійної фази. Як видно з таблиці, для суттєвої зміни в'язкості, найменше дозування (6%) Covasilic 15 вимагають силікони та гідрогінезований поліізобутен (а також різноманітні ланоліни, вазеліни тощо), для звичайних масел та емолентів – потрібне дозування не менше 8. Не істотно змінює в'язкість олія макадамії та олія шипшини.

3. Вода як порошку
Covasilic 15
може бути використаний для створення дуже оригінальний текстури: вода в порошковій емульсії. При нанесенні на шкіру такого порошку можна відчути приємну свіжість. При поєднанні із загусником, наприклад, поліакриловою кислотою, можна утримати в порошку до 50% води.
В даному випадку порошкову суміш вода додається маленькими порціями, при дуже швидкому перемішуванні порошкової суміші.

Поліпшення сенсорики та себорегуляція.
Оскільки Covasilic 15 містить у собі діоксид кремнію, він істотно впливає на себорегулюючі властивості рецептури і знижує відчуття жирності, шляхом абсорбції, навіть за наявності щільних масляних продуктів, таких як ланолін, похідні парафіну.
Для зміни в'язкості (загущення) косметичного продукту Covasilic 15 може бути введений в рецептуру на будь-якому етапі її приготування. В даному випадку використовувана концентрація Covasilic 15 від 0,1% до 2%.

Засоби для волосся, декоративна косметика
У рецептурах для волосся Covasilic 15 (від 0,1% до 2%) може використовуватися одночасно як текстуроутворювач і як засіб, що зміцнює волосяну цибулину, що стимулює ріст волосся. У засобах для кінчиків волосся (масляно-силіконових складах) може грати роль одночасно гелеутворювача і плівкоутворювача, що обволікає волосся, надаючи ефект склеювання посічених кінців, кондиціонуючи волосся, надаючи їм об'єм.
У рецептурах декоративної косметики Covasilic 15 застосовується для покращення сенсорики, зняття відчуття жирності та запобігання розтіканню по шкірі помад, блиску для губ, рум'ян, тіней та ін. У поєднанні з касторовою олією та силіконами дає ефект глянсового блиску.

Галузь застосування:
- як загусник блиску для губ, помад, тіней, рум'ян
- у засобах догляду за волоссям (стимуляція росту волосся, склеювання посічених кінців)
- косметичні доглядові засоби для шкіри обличчя, тіла
- гелеутворення масляних сумішей
- Порошкова косметика

Рекомендоване дозування:
загущення косметичних рецептур - 0,1-2%, залежно від рецептури концентрація може бути і 8% більше
засоби для кінчиків волосся – до 2%
маски для волосся - до 2%, залежно від рецептури концентрація може бути і 8% більше
масляні суміші - 8% і більше
декоративна косметика – до 30%
порошкові суміші – до 30%

Придатний до: 07.2026 р
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

COVASILIC 15

В наявності
Артикул: МК16
Оберіть обʼем
36.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.