Попередній товар Наступний товар


Гліцерин фармакопійний

У невеликих концентраціях здатний утримувати деяку кількість води, оберігаючи шкіру від надмірного висушування. Використовується при приготуванні екстрактів та гліцеринового мила.

Glycerin (гліцерин)

Водорозчинна речовина

Органічне з'єднання, що відноситься до поліолів - спиртів, що містять в молекулі кілька гідроксильних груп. Етиленгліколь і гліцерин, що мають відповідно дві та три гідроксильні групи, є найпростішими за структурою поліспіртами. Ізомерія триатомних спиртів, як і двоатомних, визначається будовою вуглецевого ланцюга та положенням у ньому трьох гідроксильних груп.

Гліцерин поєднує такі унікальні характеристики, як в'язкість, гігроскопічність і розчинність. Низька температура замерзання розчинів Крім того, він стійкий, прозорий, не псується, без запаху, солодкий на смак і не токсичний.

Гліцерин використовують для приготування екстрактів чаю, кави, імбиру та інших рослинних речовин, які подрібнюють, зволожують та обробляють гліцерином, нагрівають та вилучають водою для отримання екстракту, що містить близько 30 % гліцерину. Гліцерин широко застосовують під час виробництва безалкогольних напоїв. Гліцерин використовують при отриманні гірчиці, желе та оцту. Сільське господарство Гліцерин використовують при обробці насіння та сіянців. Розведені розчини гліцерину допомагають проростання вівса та інших злаків. Медична промисловість Гліцерин знаходить широке застосування у медицині та виробництві фармацевтичних препаратів. Гліцерин має антисептичні властивості, тому його застосовують для запобігання зараженню ран.

У невеликих концентраціях гліцерин дійсно здатний утримувати деяку кількість води, оберігаючи шкіру від надмірного висушування. Чистий гліцерин не використовується для цієї мети, тому що сам дуже висушує шкіру.

Велика кількість сортів туалетного мила містить гліцерин, який посилює його миючу здатність, надає білизні шкірі та пом'якшує її. Гліцеринове мило сприяє видаленню барвників шкіри, засмаглої на сонці. У косметиці поліоли використовуються як зволожувачі. Гліцерин - натуральний продукт, що отримується при гідролізі рослинних олій. Маючи гігроскопічні властивості, він зволожує шкіру, надаючи їй м'якість і еластичність.

Рекомендовані дозування для косметичних продуктів: до 7%
Велика концентрація гліцерину не виключається при короткочасних впливах на шкіру, наприклад, при реалізації нового виду масажу на клітинному рівні – осмомасажу.

Придатний до: 04.2025 р.

Розгорнути повний опис

Гліцерин фармакопійний

В наявності
Артикул: КИ32
Оберіть обʼем
55.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.