Попередній товар Наступний товар


Sodium Babassuamphoacetate

Амфотерна поверхнево-активна речовина без ПЕГ, виготовлена з амінокислоти гліцину та олії бабасу. Має ніжну дію. Виробляє вершкову та стійку піну. Сумісно з катіонними та аніонними поверхнево-активними речовинами.

INCI: Aqua Water, Sodium Babassuamphoacetate

Опис: Амфотерна поверхнево-активна речовина без ПЕГ, виготовлена ​​з олії бабасу. Має ніжну дію. Виробляє вершкову та стійку піну.
Амфоацетатні поверхнево-активні речовини функціонують як аніонні, катіонні або неіоногенні поверхнево-активні речовини, залежно від рН середовища, в якому вони присутні. Вони широко використовуються в косметичних композиціях, таких як шампуні або миючі засоби, що очищають, через свою м'якість, безпеку і відсутність дратівливого впливу на шкіру і очі. Вони також мають відмінні поверхнево-активні властивості – зниження напруженості поверхні, а також відмінні властивості піни та змочування. Вони сумісні з катіонними та аніонними поверхнево-активними речовинами. Через їхнє добре біологічне розкладання, відсутність подразнення шкіри та унікальних здібностей зменшити подразнюючу дію більш агресивних поверхнево-активних речовин, таких як ефіри сульфатів, амфотерні поверхнево-активні речовини отримали широке використання як вторинний ПАР в особистій гігієні. Крім того, через їхню гідролітичну стабільність і сумісність з електролітами, вони також використовуються в побутових та промислових чистячих складах.
Отримання: виробляють з амінокислоти гліцину та жирних кислот олії бабасу.
Виробник: Італія.
Характеристики:
Хімічна формула: Glycine, N-(2-hydroxyethyl)-N-(2-aminoethyl)-, N-babassu-oil-acyl derivatives, sodium salts
Консистенція (t 25 C): в'язка рідина
Колір: світло-жовтий
Масова частка NaCl max: 8,0 %
Крапка кипіння: 100 С
Розчинність: повністю розчинний у воді; нерозчинний у оліях.
рН (5% розчин): 6-8

Склад:
AQUA/WATER 68.0 – 72.0 %
SODIUM BABASSUAMPHOACETATE 28.0 – 32.0 %

Косметична дія: Амфотерні ПАР поводяться як аніонні або катіонні залежно від рН розчину. Їх отримують з амінокислоти гліцину та жирних кислот масел. Завдяки чудовим поверхнево-активним властивостям, низькому потенціалу дратівливості і здатності знімати вже наявне роздратування ці амфотерики широко використовують у м'яких шампунях, які надають на шкіру та волосся найбільш щадну дію.
Вони дозволяють отримувати стабільні при зберіганні м'які мийні композиції для волосся і шкіри, що забезпечують зволожуючу та кондиціонуючу дію, забезпечують відмінне зволоження.
Амфотерики хороші й у засобах очищення чутливої ​​шкіри.

З'ясувалося також, що амфотерні ПАР грають ключову роль у системах доставки активних компонентів. Зокрема, вони доставляють до стрижня волосся силікони, які знімають статичну електрику з волосся та покращують їх розчісування.

Властивості:
* Має м'який очищаючий ефект
* Не дратує шкіру
* Не порушує бар'єрних функцій епідермісу
* Не мають дратівливої ​​дії на слизові оболонки очей
* Зменшує подразнення для шкіри та очей від аніонних поверхнево-активних речовин
* Використовується як со-ПАВ в пеномоючих засобах в кислих, нейтральних і високолужних середовищах
* Підвищує в'язкість та спінюючі властивості, стабілізатор та регулятор піни
* Покращує осадження катіонних активів
* Сумісний з усіма іншими класами поверхнево-активних речовин, розчинний і ефективний у присутності високих концентрацій електролітів, кислот та лугів
* Застосовується в широкому діапазоні рН, сумісний з водою будь-якої жорсткості
* Відмінна здатність до біологічного розкладання

Застосування: Підходить для шампунів, піни для ванни та легких засобів для чищення.
- у пінних засобах особистої гігієни для чутливої ​​шкіри та щоденного використання, очищаючі продукти для дітей та немовлят, піни для гоління, м'які спеціальні та дитячі шампуні "без сліз", гелі для душу, засоби для ванн.
- у продуктах по догляду за шкірою, таких як молочко або гелі для очей, засоби для зняття макіяжу, засоби для обличчя і тіла.

Загальні дозування: Рівень амфотерної поверхнево-активної речовини, присутньої в композиції, може перебувати в діапазоні від 1% до 20% за масою композиції, переважно від 1% до 10%, і найбільш переважно від 1,5% до 5,5% композиції .

Синергія: сульфосукцинатні поверхнево-активні речовини в комбінації з амфотерною поверхнево-активною речовиною мають ту перевагу, що вони забезпечують дуже м'які композиції, які не ставлять під загрозу піну, ефективні та економічні та добре сумісні з кондиціонуючими засобами для волосся та шкіри.

Безпека: не знаходиться в жодному зі списків GoodGuide про токсичні хімічні речовини, які викликають підозрювані або визнані наслідки для здоров'я, не був виявлений у тканинах людини або сечі, проте бажано не допускати попадання в очі у чистому вигляді. У разі попадання в очі – рясно промити протягом 15 хвилин.

Додаткові відомості: Загальний вміст всіх ПАР у композиціях може коливатися від 1 до 30% за масою. Однак, оскільки композиції призначені для кінцевого призначення - миття волосся і шкіри споживачами, а не як концентрати, вміст ПАР переважно становить від 3% до 25% і найбільш переважно від 4% до 15%.

Докладніше про цей продукт

Придатний до: 03.2025 р.

Розгорнути повний опис

Sodium Babassuamphoacetate

В наявності
Артикул: ПА3
Оберіть обʼем
34.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.