Попередній товар Наступний товар


Marine Peptide

Морський пептид, витягнутий із спеціально вирощених риб Pollachius virens, із розміром поліпептидів близько 2.2-2,5 kDa. Чинить стимулюючу дію на синтез фібробластів - один з основних механізмів природного омолодження шкіри.

INCI: Water, Fish Protein Hydrolyzate

Marine Peptide - морський пептид, витягнутий із спеціально вирощених риб Pollachius virens, що у північних морях.
Процес виробництва Marine Peptide. Виготовлений екологічно чистим процесом, заснованим на ферментативному гідролізі, з декількома етапами очищення для отримання низької молекулярної ваги, з розміром поліпептидів близько 2,2-2,5 kDa.

Технічна характеристика
Зовнішній вигляд:
прозора рідина
Колір: від жовтого до оранжевого
Аромат: легкий, характерний
pH: 5.2
Кількість екстракту, у перерахунку на суху речовину: ≥10.0 %
Протеїни > 8.0 %
Консервант: 0.5% Phenoxyethanol, 0.15% Sorbic acid

Амінокислотний склад (% of total amino-acids):
Taurine 2.4%
Aspartic acid 9.9%
Threonine 4.7%
Serine 5.9%
Glutamic acid 15.2%
Glycine 10.7%
Alanine 8.1%
Valine 5.2%
Methionine 3.6%
Isoleucine 3.7%
Leucine 7.1%
Tyrosine 1.8%
Phenylalanine 2.6%
Lysine 8.3%
Histidine 2.2%
Arginine 7.7%

Косметичні властивості Marine Peptide
Marine Peptide чудовий інгредієнт для покращення стану шкіри. Рекомендації щодо його застосування:

- Живлення та стимулювання клітинної активності шкіри (стимуляція синтезу фібробластів)
Це один із процесів, що визначають молодість/омолодження шкіри. Фібробласти - основні клітини сполучної тканини, які відповідають за синтез колагену, еластину, гіалуронової кислоти та глюкозаміногліканів, беруть участь в ангіогенезі, загоєнні ран. Стимулювання синтезу даного процесу визначає оновлювальні, омолоджуючі процеси в льотках сполучної тканини, які відповідають за еластичність та пружність шкіри.
Успіхи сучасної естетичної медицини багато в чому визначаються науковою розробкою та впровадженням у практику нових технологій, які суттєво змінюють традиційні уявлення про можливості корекції вікових змін.
Віковий процес старіння шкіри пов'язаний із зменшенням кількості юних та зрілих фібробластів. Завдяки їхньому значному числу в молодій шкірі колагенові волокна та глікозаміноглікановий гель постійно оновлюються. З віком оновлення міжклітинної речовини дерми та синтез колагену сповільнюються, накопичуються пошкоджені колагенові волокна, а кількість глікозаміногліканів неухильно знижується. В результаті шкіра втрачає вологу, стоншується її дермальний шар, що призводить до зниження її пружності та еластичності – шкіра старіє. Багато дослідників вказують на накопичення в дермі з віком старіючих фібробластів, що відрізняються стійкістю як до проліферативних, так і проапоптотичним сигналів.
Вченими було проведено морфологічний аналіз 21 зразка біопсійного матеріалу шкіри повік та бічної поверхні обличчя у пацієнтів віком 48–56 років після хірургічних операцій. Гістологічне дослідження біопсійного матеріалу дозволяє відзначити, що інволюційні зміни шкіри зачіпають усі її відділи, включаючи похідні, при цьому спрямованість змін має загальний характер:
• вогнищеві дистрофічні та деструктивні зміни клітин епідермісу,
• межа між епідермісом та дермою має вигляд практично рівної смуги, проявляються ділянки згущення грубих, фрагментованих еластичних волокон (еластоз). Кількість клітин у дермі різко скорочено, при цьому втрачається їхня різноманітність.
Переважаючими серед клітин дерми є фібробласти, популяція яких представлена ​​як функціонально активними, іноді гігантськими формами, так і клітинами зі зниженою синтетичною активністю, часто зустрічаються клітини з деструктивними змінами та фібробласти, що містять ліпофусцин та жир.
Щоб зупинити процеси старіння і запустити програму ревіталізації шкіри, необхідно «активізувати» фібробласти, оживити їх функцію. Тому застосування клітинних технологій для корекції вікових змін тканин особи, введення в дерму власних (аутологічних) або юніших (алогенних) фібробластів є перспективним напрямом в естетичній медицині.
З 2004 року в РДМУ в рамках Російської міжгалузевої програми «Клітинні технології – медицині» вивчається можливість використання клітинних культур фібробластів для корекції вікових змін шкіри обличчя під час старіння та регенерації ран.
За даними зарубіжної літератури, методика інтрадермального запровадження культури аутологічних фібробластів людини використовується з 1994 р. американською компанією Isolagen Technologies Inc. У дослідах на тваринах було доведено відсутність онкогенних властивостей аутологічних фібробластів. При використанні даного методу аутологічне фібробласти, отримані зі шкіри донорів, вводяться пацієнту відразу після їх отримання. Були проведені багатоцентрові подвійні сліпі плацебо-контрольовані клінічні випробування, що довели ефективність та безпеку методу. Ефективність доводилася значним зменшенням рельєфності шкіри (вимірювалася методом лазерної профілактометрії), потовщенням дермального шару, збільшенням у ньому числа фібробластів та щільності колагену, а також суб'єктивною оцінкою пацієнтів.

- Активізація імунної відповіді шкіри та покращення загоєння ран

Дослідження.
1. Визначення ефективності стимуляції синтезу фібробластів активом Marine Peptide

Клітини шкіри людини культивувалися:
* в першому випадку. З додаванням ембріональної сироватки теля
* у другому випадку. З додаванням Marine Peptide 5%
* у третьому випадку. З додаванням екстракту плаценти 8%

Оцінка результатів проводилася після закінчення 72 годин.

alt

Результат досліджень показав найбільшу ефективність у відновленні сполучної тканини Marine Peptide

2. Визначення ефективності процесів імунностімуляції на шкірі за допомогою Marine Peptide
Введення Marine Peptide у клітинні культури шкіри людини викликає збільшення лімфоцитів клітинами Лангерганса та виробництво імуноглобуліну Ig G. IgG – це основний клас наших імуноглобулінів, на них припадає 70%-75% від загальної кількості. Це єдиний клас антитіл, що проникають крізь плацентарний бар'єр.
Це доводить, що Marine Peptide здатний збільшувати захист шкіри проти антигенів, подібно до хімічних речовин і ефективно боротися з бактеріями, а також істотно надавати ранозагоювальну дію.

Косметичне застосування Marine Peptide
- ревіталізуюча Anti-age програма (сироватки, креми)
- заспокійливі продукти для пошкодженої, реактивної, стресової шкіри
- відновлюючі засоби, засоби після гоління/епіляції
- косметичні засоби для/після засмаги (пляжна косметика)
- живильні маски/креми для обличчя та тіла
- засоби для передпілінгової підготовки
- захисні креми для сухої, потрісканої шкіри

Рекомендоване дозування: 3-5%

Умови зберігання: рекомендована температура зберігання +20°C. Для збільшення терміну зберігання рекомендується зберігати при температурі +4 °C

Джерело:
Опис виробника
www.rmj.ru/articles_6673.htm

Докладніше про цей продукт
Придатний до: 07.2024 р.

Розгорнути повний опис

Marine Peptide

В наявності
Артикул: КИ126
Оберіть обʼем
24.50 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.