Попередній товар Наступний товар


Matrixyl®3000

Пептид-матрикін, зменшує загальну кількість зморшок, їх глибину та об'єм; підвищує щільність шкіри. Активують відновлюючі процеси в шкірі, зокрема на рівні крихкого та чутливого до пошкодження УФ сосочкового шару дерми.

Matrixyl®3000
Комплекс пептидів Pal-GHK та Pal-GQPR

INCI: Glycerin, Water, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate 20, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7

Матрикини – це біологічні фрагменти (маленькі «шматочки»), які мають біологічну активність великої молекули. Мікроколаген та мікроеластин – чудові зразки матрикінів.
Це сигнальні молекули, що регулюють активність клітин через взаємодію зі специфічними рецепторами. Вони запускає експресію генів, що беруть участь у оновленні позаклітинного матриксу та клітинної проліферації.
Синтез позаклітинного матриксу та проліферація клітин – це саме ті процеси, ефективність яких слабшає з віком.

Якщо раніше ефективність косметичних засобів залежала головним чином типу рецептури, нині основні надії покладаються на біологічно активні інгредієнти. Багато в чому
від них залежить те, який вплив косметичний засіб на шкіру.
Біологічно активні інгредієнти – елемент, без якого неможливо уявити сучасний ринок косметики. Серед біологічно активних компонентів косметики часто зустрічаються пептиди.
Слід розрізняти пептиди, що не мають біологічної активності, отримані в результаті гідролізу рослинних або тваринних білків і пептиди, що мають біологічну активність, отримані методом синтезу. До останньої групи належать матрикіни, які відразу привертають увагу, завдяки своїй ефективності та відповідності наукової концепції.
Матрикін – це термін, введений професором Магуартом (Франція) у 1993 році, утворений від грецьк. matrikos (основа) та kinein (рух). Не кожен пептид може вважатися Матрикіном.
Ефективність пептиду залежить від послідовності амінокислот, у тому числі він складається. (На сленгу вчених амінокислоти називають «літери»)

У компанії Sederma (Франція) розробники постійно ведуть скринінг у пошуку нових ефективних пептидів. Матрикини унікальні за своєю омолоджуючою дією. Їх унікальність полягає в тому, що вони не тільки призупиняють або уповільнюють старіння, але здатні повернути час. Спостерігається не просто скорочення зморшок, а зміна структури шкіри, шкіра знову набуває гістологічних характеристик молодої шкіри. Саме така дія має продукт компанії Sederma - Matrixyl 3000™, що містить два ліпопептиди (Pal-GHK, Pal-GQPR). Застосування двічі на день крему, що містить 3% Matrixyl 3000™, вже через 28 днів дає видимий ефект скорочення зморшок!
Секрет такої ефективності полягає в тому, що як об'єкт для дії обрані фібробласти. Саме від функціональної активності цих, присутніх у дермі рухливих клітин, багато в чому залежить молодість шкіри. Адже саме фібробласти синтезують основну кількість молекул позаклітинного матриксу (колаген, еластин, глюкозаміноглікани), а повноцінний матрикс дерми забезпечує пружність та еластичність шкіри. Волокна колагену та еластину утворюють мережу, а молекули глюкозоаміногліканів наповнюють простір між волокнами.
Кожен тип молекул виконує певні функції у шкірі:
якщо не буде молекул люкозоаміногліканів, то мережа волокон колагену та еластину стиснеться в грудку, як мережа, викинута з води на берег;
при нестачі еластину, мережа втрачає властивість до розтягування у всіх напрямках;
при нестачі колагену, мережа не так пружна.

Дія Matrixyl®3000:
- зменшення глибини та обсягу зморшок;
- зменшення грубості шкіри (гіперкератозу) внаслідок УФ-дії;
- Збільшення ліфтинг-ефекту на шкірі;
- зменшення загальної кількості зморшок та підвищення щільності шкіри;
- підтримування та активування відновлюючих процесів у шкірі, зокрема на рівні крихкого та чутливого до пошкодження УФ сосочкового шару дерми;
- Підвищення тонусу шкіри.

Опис Містить два матрикіни: Pal-Gly-His-Lys і Pal-Gly-Glu-Pro-Arg
Спосіб введення в рецептуру: розчинний у воді (t<45°С)
Зовнішній вигляд: рідкий гель
Колір: від безбарвного до палевого жовтого
Аромат: легкий
рН: 4,9
Рекомендовані дози: 3-4%

Matrixyl®3000 зберігає Ламін A від перетворення на його неправильну форму - Прогерін, відомий як маркер старіння, що накопичується з віком.

Ефективність проти зморшок, тонус та еластичність шкіри
23 жінок волонтерів віком від 42 до 67 років/ Двічі на день застосовували крем із 3% MATRIXYL®3000 протягом 2-х місяців на область половини особи проти плацебо. Проводилася оцінка ефективності проти зморшок методами профілактометрії, кутометрії та порівняння фотографій щодо Т0.

alt

alt

Висновки: Відновлюючий ефект MATRIXYL®3000 дає видиме покращення якості шкіри за рахунок зменшення зморшок та покращення тону та еластичності шкіри.


Ефективність проти зморшок на чоловічій шкірі
39 волонтерів-чоловіків, віком 54,5±6 років. Двічі на день застосовували на одній половині обличчя крем, що містить 4% MATRIXYL®3000 проти плацебо протягом 2-х місяців. Аналіз ефективності проти зморшок проводився методом профілактометрії та за фотографіями.

Зміна параметрів у порівнянні з ТО (%) ..............................MATRIXYL®3000............ ....Placebo
- Поверхня, зайнята глибокими зморшками (-200 µm) ......................-29,4**............... ........+5,1 ns
- Середня щільність основних зморшок............................................. ..-30,4**......................-19,7 ns
- Нерівність поверхні шкіри .................................................... ............-8,4**.........................-2,2 ns
- Середній обсяг основних зморшок............................................. .......-17,1**........................-2,7 ns
- Кут розкриття зморшки .............................................. .......................-5,4*............................ -0,7 ns
Позначення
ns: незначно; * - Значно / ТО (p <0,05); **-значно/ТО (p<0,01)

Переклад та компіляція: Віталіна, для Аroma-vita.com.ua©
Джерело:

Опис виробника
Застосування білків та пептидів як біологічно активних добавок для косметики
Євгенія Бахрах Координатор продуктів Sederma (Франція)

Докладніше про цей продукт
Придатний до:  10.2019 р.

Розгорнути повний опис

Matrixyl®3000

Немає в наявності
Артикул: КИ118
Оберіть обʼем
58.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.