Попередній товар Наступний товар


Мікроемульсія вітаміну А

Спеціальна форма "транспортування" вітаміну. У такому вигляді активні речовини можуть проникати в шкіру на таку глибину, на яку вони продифундувати не здатні. Стимулює синтез колагену, ідеально підходить для зрілої шкіри та лікування акне.

Vitamin A

INCI: Glycerin, Aqua, Retinyl Palmitate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Опис
: Ліпосоми – активний компонент багатьох косметичних засобів, що використовується для транспортування компонентів крему до глибоких шарів шкіри. Вони є універсальним переносником і є найдрібнішими сферами, в які укладені активні інгредієнти. У такому вигляді активні речовини можуть проникати в шкіру на таку глибину, на яку вони продифундувати не здатні. Оболонка ліпосоми складається з фосфоліпідів – хімічних структур, що утворюють цитоплазматичні мембрани всіх клітин нашого тіла. Кожен фосфоліпід є залишком молекули гліцеролу, з яким пов'язані два ланцюги жирних кислот і одна фосфатна група. Ліпосоми проникають у глибокі шари шкіри, де через мембрану повільно вивільняють активний агент. Найбільшою популярністю у споживачів користуються ліпосоми, побудовані з фосфоліпідів, оскільки ці природні сполуки є також у шкірі.
Антиоксидантні вітаміни А, С та Е допомагають протистояти дії вільних радикалів, настільки згубних для клітин. З трьох названих вітамінів вітамін А (інша назва — ретинол) привернув до себе особливу увагу як засіб проти зморшок, він дійсно дозволяє шкірі виглядати молодшою ​​та зменшує зморшки, робить непомітними пігментні плями та згладжує нерівності шкірної поверхні.
Вітамін А також справляє гальмівну дію на колагенази (ферменти, що розщеплюють молекули, що зміцнюють колаген). Цей ефект, тобто зменшення тонких ліній відбувається відносно швидко (дні) після першого використання. Шкірні проблеми, глибокі зморшки, вимагають більш тривалого терміну – тижнів чи місяців.
Ретинол, тобто активна похідна вітаміну А - надзвичайно ефективна речовина для догляду за шкірою. На жаль, воно чутливе до світла та повітря.
Однак косметологи знайшли рішення: активні частинки вітаміну А укладають у мікроскопічні носії, наприклад, ліпосоми або наносоми. Так ретинол проникає вглиб верхнього шару шкіри, а далі всередину клітин, де творить чудеса. Ліпосоми покращують стійкість вітаміну А, його здатність проникати у шкіру та розчинність у воді. Також ліпосомальна форма вітаміну є зручнішою для виробництва косметики з надійною рецептурою.

Характеристики:
Зовнішній вигляд: в'язка непрозора опалова рідина
Колір: біло-жовтий
Аромат: слабкий
Розмір часток: 20 нм
Вміст вітаміну А: 20%
Пропорція допоміжних речовин: 40%
рH: 5 – 7

Склад:
Фосфоліпіди (Phospholipids) – натуральні інгредієнти, що формують ліпосоми. Ключовим елементом фосфоліпідів є жирні кислоти, які природним способом покращують здатність шкіри утримувати вологу. Захист від процесу окислення є основною причиною інкапсуляції вітаміну А в ліпосоми, що складаються з очищеної фракції фосфоліпідів (90% фосфатидилхолін).
Ретиніл пальмітат (Вітамін А) – сприяє нормалізації текстури шкіри та розгладжуванню зморшок. Вітамін A діє як на поверхні шкіри, так і на її внутрішні шари. Стимулює синтез колагену, ідеально підходить для зрілої шкіри та для лікування акне, стимулює оновлення клітин шкіри, антиоксидант. Він допомагає швидше позбавитися від клітин, що відмирають, підвищує рівень природного вмісту в шкірі колагену та еластину.
Вітамін А особливо потрібен, коли шкіра потребує засобів проти зморшок, зазвичай вже після 30-35 років. Він допомагає відновленню м'якості шкіри, що загрубіло від надмірного перебування на сонці.

Косметична дія:
- Вітамін А – регулюючий фактор кератинізації шкіри, активізує синтез глікопротеїнів, впливає на поділ та диференціювання клітин шкіри. Вітамін А пальмітат проникає у роговий шар, де перетворюється на чистий ретинол для повної ефективності: він поступово розгладжує зморшки та складки, підвищує зволоження та еластичність шкіри, скорочує шкірні пошкодження, покращує колір обличчя. Шкіра виглядає свіжою, чистішою і молодшою.
- Вітамін А стимулює зростання клітин шкіри та процес їх оновлення, що призводить до ущільнення епідермісу. У той же час вміст колагену збільшується і покращується еластичність шкіри. Дослідження показують максимальне підвищення на 32% рівня білків на поверхні шкіри та максимальне підвищення на 128% колагену у відповідь на застосування ретиніл пальмітату при порівнянні з контролем. Також відбувається підвищення вмісту DNA та значне ущільнення епідермісу у відповідь збільшення ретиніл пальмітату.
- Вітамін А полегшує процес відлущування огрубілих та згорілих на сонці верхніх шарів шкіри. Він здатний «ремонтувати» пошкоджені волокна колагену та еластину, завдяки чому шкіра стає пружною та еластичною.
Вітамін А допомагає і при появі перших ознак старіння – він нейтралізує вільні радикали, які сприяють утворенню зморшок. Крім того, ретинол регулює виділення жиру, запобігаючи появі вугрів. Саме тому курси, засновані на прийомі вітаміну А, прописують під час лікування акне.

У минулому речовини, споріднені з вітаміном А, такі як третиноїн, зі змінним успіхом використовувалися для лікування акне, сьогодні їх головним чином застосовують з метою призупинити старіння шкіри. Ретиніл пальмітат працює за рахунок стимуляції синтезу колагену та затримки його розпаду, подібний ефект може тривати протягом кількох років.
Переваги вітаміну А у зверненні до ознак старіння були виявлені в даний час при використанні для лікування акне. Він був в авангарді космецевтичної революції, і продовжує бути одним із шести найбільш доступних молекул для ефективного догляду за шкірою.
Вітамін А діє проти старіння шкіри
Стимулююча дія вітаміну А протистоїть змінам, що виникають під час старіння. У процесі старіння відбуваються зміни клітинної структури у багатьох аспектах. Епідерміс стає тоншим, т.к. зменшується мітотична активність. Шкіра втрачає частину своїх захисних функцій і, як наслідок скорочення запасів вологи, часто суха, схильна до лущення і потріскування. Дослідження активності вітаміну А на шкірі забезпечують очевидність того, що локальне застосування покращує загальний стан та захисну функцію шкіри. Вітамін А відповідає також за потрібну репродукцію базальних клітин. Т.к. всі епідермальні клітини з'являються з базальних, шкіра стає щільною та сухою при нестачі вітаміну. Вітамін А, що застосовується локально, може розцінюватися як речовина, що стимулює шкіру як мітотично, так і метаболічно, і таким чином підтримує молодість шкіри.
Вітамін А розгладжує зморшки та складки
При нормалізації шкірної структури та метаболізму вітамін А бореться з утворенням зморшок при їх виникненні та поступово розгладжує їх.
Доведено, що у формі мікроемульсії вітамін А забезпечує кращі результати, ніж у інших формах. Дослідження показали скорочення зморшок 417% при використанні крему, що містить вітамін А пальмітат. При використанні крему, що містить тільки чистий ретинол, спостерігалося скорочення в 32,7% і 29,1% при використанні крему, що містить простий вітамін А пальмітат.

Вітамін А допомагає відновити пошкоджену шкіру та покращити стан сухої шорсткої шкіри.
Вітамін А абсорбується шкірою, допомагаючи їй залишатися м'якою та пружною та покращити водоперешкодні властивості. Ці властивості дозволяють використовувати вітамін для дії проти сезонних та екологічних проблем (сухість, спека, забруднення) і також роблять його придатним для застосування в продуктах після засмаги завдяки нормалізуючим здібностям.

Властивості:
* Легко, завдяки ліпосом, проникає вглиб епідермісу і доставляє вітамін А глибоко всередину клітини,
* Розгладжує зморшки, вирівнює текстуру шкіри,
* Регенерує клітини, стимулює синтез колагену та еластину зсередини,
* Покращує обмін речовин,
* Омолоджує шкіру та повертає їй свіжість.
* Розгладжує та зміцнює шкіру, підтягує овал обличчя,
* Надає шкірі тонус і пружність,
* Невід'ємний компонент регулювання акне, жирної шкіри, або забитих пір,
* Ефективний антиоксидант
Показання:
* вікове та фото-старіння, в'яне шкіра
* дерматологічні захворювання, включаючи акне, жирну шкіру та розацеа
* Шкіра, пошкоджена УФ-випромінюванням
* зріла тонка шкіра, яка потребує інтенсивного догляду
* суха чутлива шкіра, що потребує регенерації та захисту
* Шкіра, пошкоджена агресивними косметичними процедурами (пілінги, мезотерапія, дермабразія)
* шкіра контуру очей
* важка форма акне та пов'язані з акне дерматози
* Псоріаз та порушення кератинізації

Рекомендовані дозування: 1-3%

Рекомендується використання як пост-тонерів, попередньої сироватці для підвищення ефективності всіх наступних процедур.

Протипоказання та запобіжні заходи: вітамін А підвищує сприйнятливість шкіри до сонячного випромінювання. При схильності до алергії застосовувати з обережністю. Проте вітамін А, інкапсульований у ліпосомах, має більшу стабільність і низьку токсичність.

Зберігання: Ліпосоми завжди повинні зберігатися при кімнатній температурі або при температурі 4°С (не нижче), у захищеному від світла місці. Не заморожувати, не нагрівати до температури вище 60°C.

опис виробника
my.mail.ru/community/krasota_vsegda/tag/NANOPOWER
deadsea-cosmetics.ru/components/1377/
hnb.com.ua/articles/s-krasota-liposomy-1513
4womans.info/2_16.php
www.wewomen.info/?mod=pages&id=173
stroiniashka.ru/publ/62-1-0-205
www.freepatentsonline.com/y2005/0175681.html
dspace.library.iitb.ac.in/jspui/bitstream/10054/710/1/5222.pdf
cat.inist.fr/?aModele=afficheN&cpsidt=1930571
www.fagron.fr/fr/47056
reabilitolog.com.ua/index.php?option...
www.dsm.com/ru_RU/downloads/dnpru/vit_a_1.pdf
Переклад та компіляція: Васа для Аroma-vita.com.ua©

Придатний до: 12.2025 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Мікроемульсія вітаміну А

Немає в наявності
Артикул: КИ75
Оберіть обʼем
42.00 грн
Повідомити мені
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.