Попередній товар Наступний товар


Remov-ws

Колагеновий гексапептид. Унікальний за своєю здатністю викликати регенерацію як епідермісу, так і дерми; відновлює пошкодження і навіть мертві тканини. Помітно покращує зовнішній вигляд шкіри, зменшуючи кількість зморшок. Усуває сліди постакне.

INCI: Water, Butylene Glycol, Hexapeptide-9

Опис: Hexapeptide-9 унікальний за своєю здатністю викликати регенерацію як епідермісу, так і дерми. Він являє собою пептид, який відновлює мертві клітини шкіри та швидко повертає пошкоджену шкіру назад у вихідний стан. Глибоко проникаючи в шкіру, він відновлює ушкодження і навіть мертві тканини.
Послідовність його можна порівняти з послідовністю, що виявляється в колагені XVII людини, колагені, специфічному для дермо-епідермального з'єднання (ДЕС). Він відіграє роль посередника, який швидко викликає регенерацію пошкоджених клітин шкіри.

Характеристики:
Зовнішній вигляд
: Прозорий розчин
Колір: Безбарвний
Аромат: Характерний
Питома вага: 1.00-1.02
Температура спалаху: 121°C(бутилен гліколь)
Розчинність: Розчинний у воді
рН: 5 - 6
Консерванти: Не містить консервантів
Несумісність: Сильні кислоти, сильні основи, окислювачі, відновники, хлориди кислот, хлорформіати

Склад: 1,3-бутандіол (гексапептид-9) -60%

Дія: Пошкодження шкіри веде до ферментативного розщеплення структурних елементів шкіри та вивільнення безлічі різних біологічно активних пептидів. Серед цих природних фрагментів короткі активні пептиди колагену, такі як фрагменти колагену XVII, з яких отримано Remov-ws, стимулюють синтез нових протеїнів позаклітинного матриксу та відновлення шкіри.
Клінічні випробування показали, що Hexapeptide-9 може видалити шрами від висипу вугрів без хірургічного втручання. Дуже ефективний для зниження пігментації шкіри та розгладжування зморшок.

Клінічно доведена ефективність: зменшення довжини та глибини зморшок; також має відновлюючу дію, що дозволяє застосовувати Hexapeptide-9 у засобах після гоління.
Запобігає та ефективно відновлює пошкодження, спричинені зовнішньою агресією та, зокрема, УФ-випромінюванням, знижує старіння клітин. Відповідно, цей пептид призначений для боротьби проти старіння та фотостаріння шкіри.
Роль колагену у сигнальній системі. Приклад колагену XVII
Колаген XVII може бути видалений з поверхні клітини з специфічними протеїназами, і його розчинні форми надходять у міжклітинний матрикс.
Розчинні форми колагену XVII розпізнаються клітинами як сигнал, що стимулює загоєння ран, диференціацію клітин, регенерацію шкіри тканин.
Подібно до фрагментів колагену (що вивільнилися в результаті природного розщеплення колагенових фібрил), які можуть зв'язуватися з фібробластами та запускати синтез молекул міжклітинної матриці, Hexapeptide-9 дає шкірі потужні сигнали до регенерації, схожі на ті сигнали, що супроводжують реконструкцію міжклітинного матри.

Так як пептиди працюють на клітинному рівні, вони дуже хороші при вирощуванні нових клітин шкіри при боротьбі зі зморшками, але також можуть залікувати пошкоджену тканину шрамів від висипу вугрів. За допомогою цього компонента можна захистити шкіру від появи шрамів від вугрової висипки, а також усунути рубці, які вже існують.

Властивості:
* Швидко призводить до помітного поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, зменшуючи кількість зморшок
* Формує зростання нових клітин шкіри
* Підсилює процеси відновлення епідермісу
* Підсилює синтез протеїнів у дермі (колагенів I та III типу)
* Покращує структуру дермально-епідермальної сполуки (ламінін V, інтегрини, колаген IV типу)
* Стимулює маркери епідермальної диференціації (кератин, філаггрін)
* Усуває сліди постакне

Застосування у косметиці:
- Кошти, що запобігають старінню та появі зморшок
- засоби для догляду за шкірою навколо очей
- Засоби для догляду за шкірою після гоління
- Засоби для догляду за шкірою після депіляції та застосування відлущувальних засобів (пілінгу)
- Засоби для догляду за шкірою при холодних та сухих умовах зовнішнього середовища
- Засоби для догляду за руками
- Засоби для догляду за губами

Дозування, що рекомендуються: 0,5% - 1,5%, клінічні випробування проводилися при 1,5%

Посібники з рецептури:
- Ефективний при pH у діапазоні 4,5 – 7,5
- Додайте після приготування емульсії при 40°C з віддушкою та консервантом.
- Термостійкий до 80 ° C
- Уникайте формальдегідних донорів та парабенів

Синергія: з маслом троянди москету, Д-пантенолом, алантоїном та ніацинамідом (як протизапальне) для лікування рубців, шрамів та слідів постакне.

Безпека: Remov-ws є природним компонентом, тому немає ніяких неприємних побічних ефектів. Він працює на всіх типах шкіри і для людей різного віку. Не класифікується як небезпечний відповідно до ЄС. При попаданні в чистому вигляді може спричинити легке подразнення очей та шкіри. При попаданні всередину та вдиханні небезпечний.

Зберігання: зберігати при кімнатній температурі не вище 30°C, далеко від прямих сонячних променів.

Придатний до: 12.2024 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Remov-ws

В наявності
Артикул: КИ100
Оберіть обʼем
110.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.