Попередній товар Наступний товар


Surfactin Micelle

Surfactin Micelle - органічний пептидний міцелоутворювач, що містить солюбілізований сквалан. Натуральний продукт для засобів, що змиваються і не змиваються, призначений для надання гладкості шкірі і волоссю і відновлює шкірний бар'єр. Унікальний пептид-міцелоутворювач за рахунок рівної гідрофобної (вуглеводневий ланцюг) та гідрофільної (циклічної пептидної частини) молекули. Висока продуктивність міцелоутворення (CMC: 0,0003%) -> у 3000 разів ефективніша за лецитин.

Surfactin Micelle - органічний пептидний міцелоутворювач, що містить солюбілізований сквалан.
INCI: Coco-Glucoside, Squalane, Sodium Surfactin

Зовнішній вигляд: текуча жикость
Колір: світло-жовтий, прозорий
Аромат: легкий
Розчинність: водорозчинний. Дає осад при сильних кислотах або у присутності іонів лужноземельних металів (Mg2+, Ca2+)
Рекомендоване дозування: 0,5-5%
Термічна стабільність: стабільний
Діапазон рН: <10

Surfactin Micelle - натуральний продукт для засобів, що змиваються і не змиваються, призначений для надання гладкості шкірі і волоссю і відновлює шкірний бар'єр.
Sodium Surfactin – продукт натуральної ферментації з культури бактерій Bacillus subtilis.
Бацилюс субтиліс або сінна паличка (лат. Bacillus subtilis) - вид грампозитивних спороутворюючих аеробних бактерій, представників роду бацили (Bacillus). Bacillus subtilis — один із найбільш добре вивчених мікроорганізмів.
Bacillus subtilis (сінна паличка), завдяки продукованим антибіотикам і здатності закислювати довкілля, є антагоністом патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, таких як сальмонела, протей, стафілококи, стрептококи, дріжджові грибки; продукують ферменти, що видаляють продукти гнильного розпаду тканин; синтезують амінокислоти, вітаміни та імуноактивні фактори.
Squalane – один із будівельних матеріалів ліпідного бар'єру шкіри. Одна з головних переваг сквалана в тому, що він миттєво вбирається, проникаючи в глибокі шари шкіри, не залишаючи на її поверхні масляної плівки. Це швидке та глибоке проникнення сприяє зростанню нових здорових клітин. А також перешкоджає зростанню бактерій, які негативно впливають на нормальний розвиток клітин.
Coco-Glucoside - органічний неіоногенний ПАР із жирних спиртів, отриманих з кокосової та пальмоядрової олії та виноградного цукру.

Умивання, очищення шкіри - спричиняє видалення її природного та важливого ліпідного шару. Таким чином, підсилювачі ліпідного шару є важливими компонентами у догляді за шкірою, у засобах для прийому душу, ванної та в дитячих продуктах, запобігаючи змиванню ліпідного шару та шкіри від висихання.
Sodium Surfactin - унікальний пептид-міцелоутворювач за рахунок рівної гідрофобної (вуглеводневий ланцюг) та гідрофільної (циклічної пептидної частини) молекули. Його гідрофільна кільце складається з 7 залишків амінокислот.
Висока продуктивність міцелоутворення (CMC: 0,0003%) -> у 3000 разів ефективніша за лецитин. Низьке подразнення та легка біорозкладність. Чи не шкодить навколишньому середовищу.

Крім того, Sodium Surfactin здатний пригнічувати зростання бактерії Propionibacterium acnes вже за дуже низької концентрації в косметичному засобі.

TEWL-метод. Спеціальний метод вимірювання та визначення ступеня пошкодження бар'єрної функції шкіри. Визначається за допомогою спеціального датчика, встановленого на ділянці шкіри, який вимірює кількість води, що виділилася та згодом випарувалася (евапорометричний метод) зі шкіри тіла людини.
In-Vivo TEWL Результати клінічних випробувань:
• Область застосування: Передпліччя.
• Вимірювання, проведені до 30 хвилин після миття.
• Випробування препарату для миття тіла з Surfactin Micelle та без нього

Миття тіла, що містить 2% Surfactin Micelle, покращувало TEWL передпліччя на 36,30% проти Placebo та на 5% Surfactin Micelle покращив TEWL на 40,30%
Запитувач по оцінці показника був наданий експерту після подання заяви для оцінки чутливого ефекту після промивання результати показали, що на 26,7% покращилося реальне пом'якшення шкіри.
Висновок: Цей тест був проведений, щоб продемонструвати, що, незважаючи на те, що Squalane диспергований в м'яку систему поверхнево-активних речовин, він, як і раніше, ефективний у продуктах Rinse-off, залишаючи захисну плівку на шкірі та захищаючи бар'єр шкіри.

Surfactin Micelle може бути використаний у рецептурах:
- Гелі для душу: 2-5%
- Піни для ванн: 2-5%
- Міцелярна вода: 2-3%
- Засоби для вмивання: 2-5%
- Молочко/лосьйон для зняття макіяжу: 2-5%
- Молочко/лосьйон для очищення дитячої шкіри: 2-5%
- рідке мило: 2-5%
- Засоби для волосся: 2-5%
- Креми/лосьйони: 0,5-2%
- Сонцезахисні продукти, засоби після засмаги: 0,5-2%

Придатний до: 11.2024 р.
Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Surfactin Micelle

В наявності
Артикул: П7
Оберіть обʼем
23.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.