Попередній товар Наступний товар


Cu-Activator

Комплекс з амінокислот, протеїнів сої та трипептиду міді. трипептид міді стимулює роботу фібробластів щодо відновлення компонентів екстраклітинного матриксу (наприклад, зростає кількість «молодого» колагену, фібронектину та еластину).

Нова торгова назва відомого комплексу Omega CHS-Aktivator® – комплексу з амінокислот, протеїнів сої та трипептиду міді.
Інгредієнт для професійної косметики
Не має вікових обмежень

Найменування по INCI:
Water, Panthenol, Mannitol Tromethamine, Glycine Glytamic Acid, Arginine, Alanine, Aspartic Acid, Lysine, Leucine, Valine, Phenylalanine, Isoleucine, Tyrosine, Histidine Hydrochloride, Hydrolyzed Soy Protein, Copper Tripeptide-1
Агрегатний стан: рідина
Колір: жовто-бежевий
Аромат: слабкий, характерний
Температура кипіння >1000С
Щільність 1,12 г/мл за 20 0С
Розчинність 100% у воді
pH 6.0-7.0
Роздратування шкіри не дратує
Роздратування очей не дратує
Сенсибілізація не дратує

Дозування:
Поглинання вільних радикалів, зменшення симптомів фотостаріння (%) 0,8
Збільшення метаболічної активності (%) 1,0 - 2,0
Збільшення вологоутримуючої здатності, стимуляція росту волосся (%) 3,0 - 4,0
Прискорення утворення колагену, СОД активність, синтез фібропастів (%) 1,0 - 2,0

Застосування та властивості:

Cu-Activator має яскраво-виражені вологоутримуючі властивості. Суміш амінокислот, пантенолу, пептидів, “пасток” кисневих та гідроксильних радикалів. Препарат для створення косметики майбутнього повністю проникає до шару дерми і допомагає "протягувати" за собою інші активи з більшою молекулярною масою.
Продукт виявляє СОД активність, стимулює поглинання кисню та біосинтезу колагену фібропластами.
Препарати на основі пептидів пропонуються у косметичних засобах як альтернатива ботулотоксину. Дуже ефективно їх використання для пролонгації (продовження) ефекту ін'єкцій „Botox”. Перевага в тому, що вони абсолютно безпечні і не мають побічного ефекту.

Препарати на основі пептидів пропонуються у косметичних засобах як альтернатива ботулотоксину. Дуже ефективно їх використання для пролонгації (продовження) ефекту ін'єкцій „Botox”. Перевага в тому, що вони абсолютно безпечні і не мають побічного ефекту.

Кошти для домашнього догляду використовуються як ефективні anti-age
препарати.
Аргінін - білковоутворююча замінна амінокислота для дорослих, а для дітей є незамінною. Входить до складу білків, особливо прогамінів (до 85%) та гістонів. Аргінін сприяє прискоренню синтезу гормону росту та інших гормонів.
Аргінін відіграє важливу роль у м'язовому обміні: сприяє зниженню ваги, тому що прискорює ріст м'язової маси та скорочує жировий обсяг. У високих концентраціях він зустрічається в шкірі та сполучних тканинах, що дозволяє використовувати його в лікуванні та відновленні пошкоджених тканин.
Аргінін – незамінна амінокислота. В організмі знаходиться у вільному вигляді та у складі білків. Чинить анаболічну дію, працює як гормон росту. Сприяє нарощуванню, відновленню, оновленню м'язової тканини. Стимулює ЦНС. Покращує настрій, бере участь у синтезі ендорфінів (гормону задоволення), сприяє поглинанню шкірою кисню, зволожує.
Гістидин – захищає білки від глікозилювання, тобто. окиснення глюкозою, що призводить до перехресного зшивання молекул та порушення функціонування клітин. Крім того, гістидин активує спеціальні внутрішньоклітинні органели протеасоми, які розщеплюють глікозильовані білки.
Гістидин - це незамінна амінокислота, що сприяє зростанню та відновленню тканин.
Гістамін, дуже важливий компонент багатьох імунологічних реакцій, синтезується із гістидину.
Гістидин – незамінна амінокислота. Одне з головних сполук у шкірі, що поглинають УФ-промені.
Валін називають суперантіоксидантом через його здатність нейтралізувати будь-які форми вільних радикалів.
Лейцин - незамінна амінокислота, що відноситься до трьох розгалужених амінокислот (ізолейцин, лейцин та валін).
Діючи разом, вони захищають м'язові тканини та є джерелами енергії, а також сприяють відновленню кісток, шкіри, м'язів, тому їх прийом часто рекомендують у відновлювальний період після травм та операцій. Лейцин також дещо знижує рівень цукру в крові та стимулює виділення гормону росту.
Входить до складу всіх білків. Чинить протективну (захисну) дію на м'язи, зміцнює м'язові тканини, зменшує розпад білка в м'язовій тканині, сприяє загоєнню шкіри.
Уповільнює процеси старіння, сприяє релаксації напружених м'язів, регенерації клітин та тканин, покращує мікроциркуляцію крові та метаболічні процеси.
Ізолейцин – незамінна амінокислота. Одна із трьох розгалужених амінокислот, названих так за специфічну будову молекули (англ. Branched Chain Amino Acids, BCAA's). Ці амінокислоти дуже важливі для побудови м'язів, оскільки м'язові волокна складаються майже на 35 відсотків. Крім того, ізолейцин може бути джерелом енергії для м'язових клітин, а також запобігати надвиробництву серотоніну в мозку за рахунок обмеження доступності триптофану. Ці амінокислоти дуже потрібні спортсменам, оскільки вони збільшують витривалість та сприяють відновленню м'язової тканини.
Ізолейцин –  джерело енергії для м'язової тканини, бере участь у синтезі гемоглобіну.
Лізин- це незамінна амінокислота, що входить до складу практично будь-яких білків, необхідна для зростання, відновлення тканин, виробництва антитіл, гормонів, ферментів, альбумінів.
Ця амінокислота має противірусну дію, особливо щодо вірусів, що викликають герпес та гострі респіраторні інфекції. Рекомендується поєднувати лізин з вітаміном С та біофлавоноїдами при вірусних захворюваннях.
Лізин бере участь у формуванні колагену та відновленні тканин. Його застосовують у відновлювальний період після операцій та спортивних травм.
Сприяє засвоєнню кальцію, бере участь у синтезі антитіл, гормонів, ферментів, формуванні колагену та відновленні тканин, надає противірусну дію (ГРВІ та герпес).
Фенілаланін - відноситься до незамінних амінокислот. Фенілаланін виконує функцію будівельного блоку білків, відіграє значну роль у синтезі таких білків, як інсулін, папаїн та меланін, а також сприяє виведенню нирками та печінкою продуктів метаболізму. Він сприяє покращенню секреторної функції підшлункової залози та печінки.
Фенілаланін пов'язаний з функцією щитовидної залози та надниркових залоз, бере участь в утворенні тироксину – основного гормону щитовидної залози. Цей гормон регулює швидкість обміну речовин, наприклад, прискорює "спалювання" поживних речовин, що є надлишком.
Сприяє відновленню нормальної пігментації шкіри.
Треонін сприяє підтримці нормального обміну білка в організмі. Важливий для синтезу колагену та еластину, допомагає роботі печінки та бере участь в обміні жирів, стимулює імунітет.
Валін – незамінна амінокислота, третя розгалужена амінокислота. Один з головних компонентів у зростанні та синтезі тканин тіла. Валін необхідний для метаболізму в м'язах, відновлення пошкоджених тканин та підтримки нормального обміну азоту в організмі. Валін відноситься до розгалужених амінокислот, і це означає, що він може бути використаний м'язами як джерело енергії.
Валін – незамінна амінокислота. Входить до складу багатьох білків, наприклад, білків сполучної тканини, зміцнює м'язові тканини, заспокоює ЦНС. Діє як антидепресант.
Тирозин – ароматична амінокислота. Бере участь у синтезі меланіну – пігменту, що визначає забарвлення шкіри та волосся. АЛЕ: заяви виробників щодо ефективності підсилювачів засмаги залишаються непідтвердженими. Проведення нещодавно незалежного дослідження не підтвердило цих заяв. Сумнівно, що тирозин може проникнути у шкіру таку глибину, щоб вплинути на процес меланізації.

Аспарагінова кислота (Aspartic Acid) – в організмі присутня у складі білків та у вільному вигляді. Синтезується в організмі з аспарагіну.
Аспарагінова кислота відіграє у обміні азотистих речовин. Бере участь у освіті піримідинових основ, сечовини. Аспарагінова кислота допомагає виділяти шкідливий аміак із організму. Коли аміак потрапляє до системи кровообігу, він діє як високотоксична речовина. Видаляючи аміак, аспарагінова кислота допомагає захистити центральну нервову систему.
Крім того, аспарагінова кислота сприяє перетворенню вуглеводів у глюкозу та подальшому запасанню глікогену. Тому вона може бути важливим фактором у підвищенні опірності до втоми. Коли солі аспарагінової кислоти давали атлетам, їхня стійкість і витривалість значно підвищувалися.
Протеїни сої (Hydrolyzed Soy Protein) – гідролізований протеїн сої.
Продукт ферментативного гідролізу соєвого білка. Містить велику кількість амінокислот (переважно аспаргінову та глутамінову) і пептидсодержащих речовин з невеликою молекулярною масою. Захищає шкіру від втрати вологи, сприяє відновленню блиску та еластичності волосся.
Запобігає процесам передчасного в'янення шкіри, стимулює клітинний метаболізм, відновлює захисні та вологоутримуючі здібності шкіри, має інтенсивну регенеруючу властивість.
Трипептид міді (Copper Tripeptide-1) – важливий живильний мікроелемент для забезпечення здоров'я шкіри, біохімічний пептид. Має мультифункціональну дію. Трипептид міді має низьку молекулярну вагу, що дозволяє йому легко поникати через роговий шар, а далі через мікрокапіляри проникати в глибокі шари шкіри, надаючи різнобічну дію. З одного боку, разом з гліцином, він викликає приплив макрофагів (клітин імунної системи) та антиоксидантну дію. Як наслідок – запускаються регенераційні процеси в організмі, йде придушення запальних реакцій, знижує чутливість шкіри до стресових та алергенних факторів. З іншого боку, трипептид міді стимулює роботу фібробластів щодо відновлення компонентів екстраклітинного матриксу (наприклад, зростає кількість «молодого» колагену, фібронектину та еластину). Також формуються нові кровоносні судини, що значно покращує харчування тканин. Захищає шкіру від фотостаріння, сприяє регенерації, підвищує пружність шкіри, сприяє оновленню тканин шляхом активації синтезу протеїнів екстрацелюлярного матриксу. Антиоксидант, що відновлює клітини шкіри, має вологозберігаючу дію та протимікробні властивості. Посилює меланогенез за рахунок збільшення концентрації міді, мідь бере участь у ланцюжку синтезу меланіну в меланоцитах
Основні властивості трипептиду міді ( Copper Tripeptide-1)
- стимулює синтез ключових білків шкіри, таких, як колаген та еластин, збільшує синтез глікозаміногліканів позаклітинного матриксу дерми, а також модулює структурну перебудову – шкіри, впливаючи як на активність протеолітичних ферментів, так і їх інгібіторів.
- стимулює синтез колагену та глікозаміногліканів при нанесенні в області ран, що веде до прискорення процесів ранозагоювання.
- стимулює ріст волосся
- зменшує симптоми фотостаріння
- здатний відновлювати проліферативний потенціал стовбурових клітин
- відновлює пошкоджені фібробласти
- пригнічує гени, що сприяють метастазування ракових пухлин.
- пригнічує запалення та зменшує окисний стрес, цей трипептид може захищати шкіру від УФ-індукованого старіння (антиоксидантна активність)
- транспортний переносник інших активних речовин у глибокі шари шкіри


Докладніше про цей продукт

Придатний до: 02.2026 р.

Розгорнути повний опис

Cu-Activator

В наявності
Артикул: КИ42
Оберіть обʼем
39.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.