Попередній товар Наступний товар


Екстракт гінкго білоба (сухий)

Поєднання біофлавоноїдів забезпечує високу антиоксидантну активність. Сприяє покращенню обмінних процесів, посиленню кровообігу та видаленню токсинів. застосовується у засобах для нормальної та жирної шкіри, для волосся, у пінах для ванн.

Ginko Biloba

Водорозчинна речовина
Частина рослин:
листя.
Концентрація використання: 1-2%.
Умови використання: розчин екстракту вводити в готовий косметичний засіб при температурі не більше 40-45 градусів.
1 ч. л. містить 0,6 г екстракту гінкго білоба

У листі Ginko Biloba містяться флавоноїди, терпенові лактони, вітаміни А, В, С. Унікальне поєднання біофлавоноїдів забезпечує високу антиоксидантну активність екстракту. У складі косметичних виробів екстракт гінкго сприяє поліпшенню обмінних процесів, посилення кровообігу та видалення токсинів. Використовується в засобах догляду за нормальною і жирною шкірою, за волоссям, в пінах для ванн, антицелюлітних препаратах.

Листя гінкго містить у собі понад 160 видів корисних речовин, у тому числі і незвичайні сполуки, що не зустрічаються більше ніде в природі, і важливе місце серед них займають два види – флавонол та лактон терпенілу.

Екстракт гінкго білоба надає виражену судиннорозширювальну дію, значно активізує мікроциркуляцію крові в тканинах, уражених целюлітом, насичує кров та тканини киснем, активізує процеси клітинного обміну речовин. Як виражений антиоксидант, гінкго захищає клітинні мембрани від руйнування вільними радикалами, відновлює еластичність і міцність судин, запобігає передчасному старінню.

Екстракт гінкго білоба відновлює структуру волосся зсередини, лікує кінчики, що січуться, запобігає їх ламкості, інтенсивно живить і повертає волоссю блискучу пружність і еластичність.


Результати наукових досліджень дозволяють розділити позитивні клінічні ефекти від застосування екстракту гінкго на три основні категорії:

  1. регуляція тонусу кровоносних судин, що сприяє покращенню кровообігу в усьому організмі, і особливо в головному мозку, тим самим забезпечуючи мозок усім необхідним для його нормального функціонування;
  2. протидія агрегації тромбоцитів, що зменшує ризик утворення тромбів у коронарних артеріях;
  3. виключно сильні антиоксидантні властивості, особливо щодо нейтралізації радикалу супероксиду. Завдяки антиоксидантним властивостям гінкго гальмує процес трансформації холестерину в бляшки та запобігає наступному етапу - звуження та ущільнення артерій. Завдяки цій властивості гінкго допомагає в лікуванні таких захворювань, як переміжна кульгавість, болі та судоми в ногах.

В даний час відомі наступні властивості екстракту гінкго білоба:
нейтралізує вільні радикали, зменшує пероксидацію ліпідів клітинних мембран, запобігаючи пошкодженню клітин;
стимулює кровообіг як у здорових, так і в ішемізованих тканинах серця та мозку;
покращує енергетичний метаболізм у ішемізованих клітинах, виконує функцію захисту серця та мозку; протидіє фактору агрегації тромбоцитів, запобігаючи закупорці судин;
покращує реологічні властивості крові, зменшує в'язкість крові, збільшує гемоліз, зменшує проникність капілярів, регулює мікроциркуляцію у периферичних судинах;
покращує метаболізм клітин мозку, діяльність нервової системи, функцію пам'яті;
покращує кровообіг, регулює тиск у судинах;
вибірково впливає на скорочення порожнистої вени, а також підтримує постійний судинний тонус, покращуючи венозний відтік та сприяючи виведенню токсичних продуктів метаболізму, що накопичуються в ішемізованих тканинах; запобігає можливим ушкодженням клітин головного мозку при станах ішемії та набряку мозку;
покращує метаболізм головного мозку та функцію центральних нервових рецепторів, сприяючи відновленню тканин головного мозку після ішемії, а також відновленню пам'яті;
покращує діяльність серцево-судинної системи;
має антивірусну, антибактеріальну та протизапальну дію, а також антиспастичну дію на гладку мускулатуру та антианафілактичну дію.

Флавони, що містяться в екстракті гінкго білоба, мають вазодилятувальну дію як на коронарні судини, так і на судини кінцівок і, крім цього, мають антикоагулянтну властивість. Вчені виділили з листя гінкго гепадеценілсаліцилову кислоту та білобетин – речовини, що діють як потужні інгібітори вірусу Епштейна-Барра. Білобетин має сильнішу здатність гальмувати канцерогенний фактор, ніж ретинова кислота. У листі гінкго є ще одна активна речовина – біопрей, яка здатна регулювати активність рибонуклеїнової кислоти. Ця речовина може запобігати та лікувати фіброзну дистрофію тканин, знижувати патологічно високий рівень глобіну у хворих з аутоімунними захворюваннями (включаючи СНІД) та лейкозом. Водний відвар з листя гінкго пригнічує Staphylococcus aureus, Salmonella dysenteria та Pseudommonas aerugiosa. Активним антибактеріальним компонентом гінкго є цероевая кислота.
Екстракт листя гінкго має протизапальні властивості і може застосовуватися для лікування опіків, променевої хвороби, сепсису та гострого панкреатиту.

Біофлавони з листя гінкго здатні знімати бронхоспазм, спричинений гістаміном та ацетилхоліном.
Гінкго має антиастматичну дію при астмі, спричиненій гістаміном, виявляє антиспастичну дію при спазмах клубової кишки, спричинених ацетилхоліном та хлоридом барію. Гіноколиди можна застосовувати для лікування астми, анафілактичних захворювань, дерматитів, ревматизму та ін.


Дозування для внутрішнього застосування: по 0,2 г (1/16 чайної ложки або 1/4 найменшої мірної ложки) 2-4 рази на день протягом 30-60 днів. Рекомендується повторення курсу 3-4 десь у рік.


Придатний до: 01.2026 р.

Докладніше про цей продукт

Розгорнути повний опис

Екстракт гінкго білоба (сухий)

В наявності
Артикул: ЭК7
Оберіть обʼем
105.00 грн
При замовленні від 2000 грн. - доставка безкоштовна.